Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 17 lipiec 2012 - 07:19

A ja padłem

#242 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:00

No nic to Panowie - wracamy do tematu i ryb REGULAMINOWYCH... :D

#243 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:07

Dlaczego zdjęcie było nieregulaminowe?

#244 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:19

Dlaczego zdjęcie było nieregulaminowe?

pkt 1 regulaminu

#245 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:25

Rozumiem, że było nieregulaminowe z powodu postu na innym forum? Naprawdę?

#246 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:26

Rozumiem, że było nieregulaminowe z powodu postu na innym forum? Naprawdę?


skoro pacjent SAM PRZYZNAL ze ryba zostala zaproszona na obiad weselny to dla mnie sprawa jest dosc oczywista...

no chyba ze bedziemy traktowac to tak - ze jak ktos nie napisal czego na j.pl to znaczy ze jest niewinny :D

#247 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:44

Sądziłem, że regulamin zdjęć powstał aby zapewnić estetykę zdjęć na forum a nie aby otworzyć furtkę do prowadzenia dochodzeń. O rety!!! :( :(

#248 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:59

Sądziłem, że regulamin zdjęć powstał aby zapewnić estetykę zdjęć na forum a nie aby otworzyć furtkę do prowadzenia dochodzeń. O rety!!! :( :(


Tomek a tak jasniej mozesz. Ustalilismy ze publikujemy zdjecia ryb C&R

forum tyczy sie polowu na przynety SZTUCZNE - tak?

Tu mamy do czynienia z ryba która:
1. złowiona została na wątróbke
2. Lowca przyznał - choc nie u nas - ze rybe zaciukał

o co kruszyć kopie? Czy chcesz po prostu pokazać jacy to niedobrzy jesteśmy...

#249 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:28

Tomaszek taki staż na forum a nie znasz pierwszego punktu regulaminu zamieszczania zdjęć na forum, wstyd :D

Sum BYŁ ładny, szkoda że zjedzony :D

#250 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:30

PaNeK, mój staż na forum jest mizerny ale to nie ma nic do rzeczy z tym że patrząc na zdjącie ani ja, ani nikt inny nie mógł w żaden sposób zdyskwalifikować zdjęcia, tym bardziej na podstawie pkt. 1.

To tylko tyle, że nie prowadziłem dochedzenia w Internecie w poszukiwaniu info co się stało z rybą po zrobieniu zdjęcia :unsure:

Na przyszłość proponuję więc (taki aneks do regulaminu) zdjęcia zatwierdzać dopiero po przeprowadzeniu wnikliwego dochodzenia, jaki był los ryby po sfotografowaniu :lol:

#251 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:38

PaNeK, mój staż na forum jest mizerny ale to nie ma nic do rzeczy z tym że patrząc na zdjącie ani ja, ani nikt inny nie mógł w żaden sposób zdyskwalifikować zdjęcia, tym bardziej na podstawie pkt. 1.

To tylko tyle, że nie prowadziłem dochedzenia w Internecie w poszukiwaniu info co się stało z rybą po zrobieniu zdjęcia :unsure:

Na przyszłość proponuję więc (taki aneks do regulaminu) zdjęcia zatwierdzać dopiero po przeprowadzeniu wnikliwego dochodzenia, jaki był los ryby po sfotografowaniu :lol:



może chciałbyś zostać powołany do takowej komisji??? <_< <_< <_< <_< <_<

#252 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 13:21

Witam, proszę o usunięcie tego posta wraz z kontem.


Wyluzuj. Naprawdę. Było minęło. Ze swojej strony zachęcam do podchodzenia suma ze sztuczną przynętą. Im większa ryba, tym większa satysfakcja z wypuszczenia. :D

#253 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 lipiec 2012 - 14:00

ani ja, ani nikt inny nie mógł w żaden sposób zdyskwalifikować zdjęcia, tym bardziej na podstawie pkt. 1.



Nasze forum propaguje C&R, po co więc oszukiwać siebie i innych wstawiając zdjęcia ryby która dostała po potylicy?
mamy tu kilka tysięcy użytkowników, pewnie rozsianych na wszystkie istniejące wędkarskie fora
w Polsce i większość popularniejszych na świecie, niema się więc czemu dziwić że takie akcje wielu mogą prowokować,
jest to po prostu nieeleganckie.
Zaistnieć można naprawdę na wiele innych bardziej efektywnych sposobów.
:D

#254 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:51

Mnie się wydaje , że nikt nikogo nie oszukał. Po prostu kolega popek nie przeczytał regulaminu i tyle.

#255 OFFLINE   popek_1990

popek_1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaOkolice Leżajska

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:24

Dokładnie, nie przeczytałem regulaminu, bo szkoda mi na to czasu. Wolę ten czas spędzić na rybach. Większość nie czyta regulaminów. Jestem tego pewny. Chciałem się tylko pochwalić rybką a tutaj jedna strona w temacie niepotrzebnego spamu.
Co z rybą zrobiłem to tylko moje zdanie. Zwykle ryby wypuszczam. A, z racji tej, że za tydzień wesele mojej jedynej kochanej siostry więc postanowiłem go podać na szwedzkim stole obok swojskiego bimberku i innych wynalazków.. :unsure:

Po to płacę składki, aby miło spędzać czas nad wodą, oraz od czasu do czasu skosztować świeżo złowionej przeze mnie ryby, które niestety ale bardzo lubię.
Zabranie tego suma to również plus w populacji innych ryb. Pomyślcie jak bym go wypuścił ile on by zjadł biało rybu przez kilka,kilkanaście lat, aby osiągnąć wagę +30kg?
Popatrzcie na to z drugiej strony.
Starsi wędkarze twierdzą, że w Sanie jest coraz mniej ryb.
Tak wiem : kłusownictwo, powodzie, nawozy, przyroda... ale również i przez to, że coraz więcej jest w Sanie tego drapieżnika. Z roku na rok trafia się coraz więcej sumików do 60cm. I czasami ciężko się od nich odpędzić. Co będzie za kilka lat? Kanibalstwo? Mógłbym tak pisać i pisać...
Wielka afera bo zabrałem jednego suma z Sanu. ehhhh

Moją jedną odpowiedzią na całą stronę waszych mało istotnych postów, otrzymam pewnie drugą stronę nic nie wnoszących do tematu komentarzy.
Pozdrawiam.

#256 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2547 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:28

Zabranie tego suma to również plus w populacji innych ryb. Pomyślcie jak bym go wypuścił ile on by zjadł biało rybu przez kilka,kilkanaście lat, aby osiągnąć wagę +30kg?
Popatrzcie na to z drugiej strony.
Starsi wędkarze twierdzą, że w Sanie jest coraz mniej ryb.
Tak wiem : kłusownictwo, powodzie, nawozy, przyroda... ale również i przez to, że coraz więcej jest w Sanie tego drapieżnika. Z roku na rok trafia się coraz więcej sumików do 60cm. I czasami ciężko się od nich odpędzić. Co będzie za kilka lat? Kanibalstwo? Mógłbym tak pisać i pisać...

To już ostatnio było grane:
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=31571&am p;start=0&


#257 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 19 lipiec 2012 - 10:59

proponuje bardziej rozwaznie dobierac slowa...

pozdrawiam - mifek


#258 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1605 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 19 lipiec 2012 - 14:55

Moim zdaniem podczas rejestracji powinno się przeprowadzać prosty test na inteligencję(choćby śladową) i pewnie uniknęlibyśmy wielu idiotycznych sytuacji...

sory za offa,ale szlak mnie zawsze trafia jak się porównuje dużego drapieżnika do kiełbi i płotek które by zjadł gdyby żył...

#259 OFFLINE   popek_1990

popek_1990

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaOkolice Leżajska

Napisano 19 lipiec 2012 - 15:08

sory za offa,ale szlak mnie zawsze trafia jak się porównuje dużego drapieżnika do kiełbi i płotek które by zjadł gdyby żył...

Kto porównuje suma do kiełbi i płotek ? :huh: :huh: Z tym testem na inteligencję to jednak dobry pomysł.
Sum zjada niemal wszystko co napotka na swej drodze podobnego do ryby i nie tylko.

Administracje prosiłbym o ostrzeżenie każdemu, kto będzie próbował dalej prowadzić tą dyskusję, która do niczego nie prowadzi. W przeciwnym wypadku proszę o zbanowanie samego siebie.

Pozdrawiam.

#260 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1605 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 19 lipiec 2012 - 15:18


Przeczytaj co tu napisałeś:

Zabranie tego suma to również plus w populacji innych ryb. Pomyślcie jak bym go wypuścił ile on by zjadł biało rybu przez kilka,kilkanaście lat, aby osiągnąć wagę +30kg?
Popatrzcie na to z drugiej strony.
Starsi wędkarze twierdzą, że w Sanie jest coraz mniej ryb.
Tak wiem : kłusownictwo, powodzie, nawozy, przyroda... ale również i przez to, że coraz więcej jest w Sanie tego drapieżnika. Z roku na rok trafia się coraz więcej sumików do 60cm. I czasami ciężko się od nich odpędzić. Co będzie za kilka lat? Kanibalstwo? Mógłbym tak pisać i pisać...
Wielka afera bo zabrałem jednego suma z Sanu. ehhhh

Moją jedną odpowiedzią na całą stronę waszych mało istotnych postów, otrzymam pewnie drugą stronę nic nie wnoszących do tematu komentarzy.
Pozdrawiam.[/quote]





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych