Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 18 kwiecień 2012 - 12:54

Stawiam na 11. Tylko za tego dałbym sie posiekać, inne się nie umywają.

#62 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 12:59

Chyba 11 :D

#63 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:01

Brawa dla Fishing Team Wieruszów :lol: B)

#64 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:04

Karaś 11, kolory naturalne, nieoczojebne

#65 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:12

Łukasz!! :huh:
Aleście dowalili! Piękne rybska!
Wielkie gratulacje! :D

Pozdrawiam
Kamil

#66 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:16

pikne rybki.... monstra!

gratulacje

#67 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:56

Gratuluję udanej wyprawy i pięknych wąsatych,miło popatrzeć na super fotki.

#68 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 16:33

Łukasz gratulacje :mellow: moje marzenie kiedyś pojechać na takie wody ale... sandaczowe z rybkami wiecej niż mój rekord z Polskich wód <_< .

Jeszcze raz gratulacje.


Danek

#69 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 17:27

@Danek:
Dzięki :D Myślę, że odnalazłbyś się w tamtejszych wodach - sandaczy jest tam masa( każdy złapał kilka niechcący) no i kloce są (patrz sandacz @hlehle'go) a tubylcy łowią sandacze na wertykala przy brzegu jakby tych wąsatych tam nie było (myślę że to brak cohones wychodzi :lol: )
Ja przyznam się szczerze, że obecnie jak mam takie sumy w łowisku to sandacze pływają sobie spokojnie ( co kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia).

P.S. 2 twoje koguty spędziły w tamtejszych wodach około kwadransa, niestety bez efektu.

#70 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 kwiecień 2012 - 17:43

B)
Wierzę w niego zawsze i wszędzie. Nawet jak autorytety twierdzą, że w danym miejscu jedyną słuszną przynętą są – dajmy na to – dwudziestocentymetrowe klepki, to ja i tak koszę na Karasia…


A mnie jakos nie moze do siebie ta przyneta przekonac :D
serio.

Po rybach zlapanych na tego woblera przekazalem swojego koledze, ktory walczyl dzielnie o swojego pierwszego suma...ale karas nie pomogl :(

Tak jak juz Monk pisal. Trafilismy nietypowe warunki, nietypowe ryby w nietypowych miejscach ...i nietypowe rozmiary :mellow:

Wyszlo jak wyszlo, najwazniejsze ze wyszlo dobrze :mellow:

Pozdrawiam

Guzu



#71 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:13

:huh: :huh: :huh: Piekne ryby GRATY!!!

#72 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:14

@Danek:

P.S. 2 twoje koguty spędziły w tamtejszych wodach około kwadransa, niestety bez efektu.



Monk, dzięki, bo tak daleko moje koguty jeszcze nie zajechały :mellow: :mellow:
były na Orawie, w Rosji ale w tych rejonach jeszcze nie :unsure:

Myślę że to nie koniec ich kariery- dostałem ostatnio emaila od człowieka który dzięki nim trafił do prasy w gazecie. Jak dostane linka to prześlę.


PS. Wasze rybki są przepiękne ni zasługują na wielkie brawo :D .

Pozdrawiam
Danek

#73 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:19

Noo Panowie tak tam dajecie, że szczena opada. :huh: :huh: B)

#74 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:34

Piękne ryby! Zazdrość <_< . Gratuluję. Żeby na Odrze były takie ilości. Ech...

#75 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:56

Piękne ryby! Zazdrość <_< . Gratuluję. Żeby na Odrze były takie ilości. Ech...

Nie jest tak źle z tą Odrą. Zanim odwiedziłem Ebro myślałem, że w Odrze tych sumów jest wciąż mało, bo np. miałem 2 brania w ciągu całego dnia. Teraz myślę inaczej - sumów w Odrze w okolicy Wrocławia jest sporo, jednak sukcesem jest sportowiec 120-160cm a szansa na fortepian powyżej 2m jest DUŻO mniejsza niż na Ebro. Poprawka jednak na fakt,że warunki pogodowe mieliśmy totalnie awangardowe.
Z drugiej strony pływając w Hiszpanii w ostatni dzień we dwóch nie zaliczyliśmy ani jednego brania, a jeden z kompanów nie złapał żadnego suma przez 6 dni łowienia po 12 h. Ponadto w Odrze łatwiej się do nich dobrać niż w Ebro - była sobie taka rynna szerokości ok 50-100m i długości ponad 1 kilometra głęboka na 12-15m. Ryby stały na 3, 6, 8m a większość przy dnie :unsure: Teraz dobierz się do nich, zakładając w ogóle, że aktywnie żerują ;) A to dopiero początek rozterek...


#76 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:34

Właśnie ta głębokośc mnie zastanawia. Wiem, że tam na pewno są, ale słobiutko u mnie z tym. Co prawda z pływadła łowię tylko na zaproszenie, częściej z brzegu, niemniej efekty choć skromne miałem bardziej w pół wody, żeby nie powiedzieć, że pod powierzchnią- w zdecydowanej większości między zachodzem słońca a nocą głęboką. Mam namierzone rezydencje, ale tam nie próbuję bo wiem, że w razie zacięcia nie wyjdę z rybą na normalną wodę. Raczej obszary wytypowane, na podstawie potencjalnych żerowisk + miejsce strategicznie dostęne. Liczebności mogę się jedynie domyślać.... Być moze nadchodzący sezon zaowocuje być może jakąś nadwyżką wolnego czasu. :mellow:

#77 OFFLINE   sebson

sebson

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:M.

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:29

Super rybska gratulacje chciałoby się u nas takie łowić :D

#78 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 10:26

[quote]
Piękne ryby! Zazdrość <_< . Gratuluję. Żeby na Odrze były takie ilości. Ech...
[/quote]
Nie jest tak źle z tą Odrą. Zanim odwiedziłem Ebro myślałem, że w Odrze tych sumów jest wciąż mało, bo np. miałem 2 brania w ciągu całego dnia. Teraz myślę inaczej - sumów w Odrze w okolicy Wrocławia jest sporo, jednak sukcesem jest sportowiec 120-160cm a szansa na fortepian powyżej 2m jest DUŻO mniejsza niż na Ebro. Poprawka jednak na fakt,że warunki pogodowe mieliśmy totalnie awangardowe.
Z drugiej strony pływając w Hiszpanii w ostatni dzień we dwóch nie zaliczyliśmy ani jednego brania, a jeden z kompanów nie złapał żadnego suma przez 6 dni łowienia po 12 h. Ponadto w Odrze łatwiej się do nich dobrać niż w Ebro - była sobie taka rynna szerokości ok 50-100m i długości ponad 1 kilometra głęboka na 12-15m. Ryby stały na 3, 6, 8m a większość przy dnie :unsure: Teraz dobierz się do nich, zakładając w ogóle, że aktywnie żerują ;) A to dopiero początek rozterek...

[/quote]

Dokładnie tak jest. Wcale tych brań więcej niż u nas w PL nie ma, tylko rozmiarówka inna.
Warunki pogodowe Wam sprzyjały - klamoty się ruszyły :D

#79 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 19 kwiecień 2012 - 13:14

[quote]
Piękne ryby! Zazdrość <_< . Gratuluję. Żeby na Odrze były takie ilości. Ech...
[/quote]
Nie jest tak źle z tą Odrą. Zanim odwiedziłem Ebro myślałem, że w Odrze tych sumów jest wciąż mało, bo np. miałem 2 brania w ciągu całego dnia. Teraz myślę inaczej - sumów w Odrze w okolicy Wrocławia jest sporo, jednak sukcesem jest sportowiec 120-160cm a szansa na fortepian powyżej 2m jest DUŻO mniejsza niż na Ebro. Poprawka jednak na fakt,że warunki pogodowe mieliśmy totalnie awangardowe.
Z drugiej strony pływając w Hiszpanii w ostatni dzień we dwóch nie zaliczyliśmy ani jednego brania, a jeden z kompanów nie złapał żadnego suma przez 6 dni łowienia po 12 h. Ponadto w Odrze łatwiej się do nich dobrać niż w Ebro - była sobie taka rynna szerokości ok 50-100m i długości ponad 1 kilometra głęboka na 12-15m. Ryby stały na 3, 6, 8m a większość przy dnie :unsure: Teraz dobierz się do nich, zakładając w ogóle, że aktywnie żerują ;) A to dopiero początek rozterek...

[/quote]

Dokładnie tak jest. Wcale tych brań więcej niż u nas w PL nie ma, tylko rozmiarówka inna.
Warunki pogodowe Wam sprzyjały - klamoty się ruszyły :D
[/quote]

Tak sie ruszaly, ze nastepnym razem( jesli bedzie tak zimno) wezme na lodke Prozac :D Albo pol litra... Trzeba miec psyche ze stali i wierzyc w to co sie robi, zeby trolingowac za hiszpanskim sumem, kiedy codziennie temperatura wody spada, a czlowiek siedzi w kalesonach...8,5 stopnia pokazalo mi echo na Ebro pod zapora...Segre 12 stopni...Mega sumowe warunki jak na kwietniowa Hiszpanie :D W dniu w ktorym zlowilem ,,fortepian'' nie mialem ochoty wyjsc z lozka, tak bylo przyjemnie na dworze...


#80 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 19 kwiecień 2012 - 14:04



W dniu w ktorym zlowilem ,,fortepian'' nie mialem ochoty wyjsc z lozka, tak bylo przyjemnie na dworze...
[/quote]


I to jest wlasnie PIEKNE !!!Nie chce sie wyjsc z lozka (domu)ale jak wyjdzies to wlasnie TAKIE NIESPODZIANKI cie czekaja !!!
Bigos Graty za FORTEPIAN.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych