Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 22 kwiecień 2012 - 00:55

No jak się tak wygina wędkę pod Publikę to nic dziwnego że się łamię.

#102 OFFLINE   krycek

krycek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 22 kwiecień 2012 - 00:55

W holu lekki sprzęt nie przeszkadza (przynajmniej tam), ale przy łódce już nie pomaga manewrować tymi bestiami :mellow:

#103 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 22 kwiecień 2012 - 02:39

No jak się tak wygina wędkę pod Publikę to nic dziwnego że się łamię.



On ja tak caly czas naginal. Jak masz dwumetrowego kloca na koncu zestawu to nie myslisz o publice, tylko zeby go z wody wyjac.
To nie byla wedka na takie sumy. Skonczyla jak skonczyla.
Gdybym mial plecionke 0,12 mm to co innego :D
Pozdro


#104 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 22 kwiecień 2012 - 08:35

Gratulacje Bigos :D
Patrze na zdjecia i az mam ciarki.
Tym bardziej że zbroiłem tego Łami-Lamiglasa dla Guza i w zamysle ta wedka miała byc pod szczupaki.
Blank IC 78 H. 6'6”. 1-skład. 15-30lbs 3/4-3 oz dolnik 0.635 szczytówka 7.5 wiec nie byle co... a jednak postawiony do pionu :mellow:

W SUMIE to i sobie tez troche gratuluje :D

#105 OFFLINE   PAMPUCH71

PAMPUCH71

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaBIAŁYSTOK
  • Imię:Adam

Napisano 22 kwiecień 2012 - 08:49

Bigos, ja pitole jakie monstrum :huh: a już dobitnie gabaryty tego rybska dotarły do mej psychy po tym zdjęciu...wodna przytulanka

Piękna przygoda, piękne rybki
gratuluje wszystkim łowcom
Pzdr.

#106 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 kwiecień 2012 - 09:09

WOOOOOW!!! :huh: :huh: :huh:

i tyle starczy....

Już to kiedyś Danielowi mówiłem... to nie do końca normalne łowić ryby większe od siebie...

ale nam daleko do normalności, hehe

http://www.salmo-adventures.com/img/dynamic/blogi/dsc_3359.jpg

#107 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 22 kwiecień 2012 - 11:55

No Marcin teraz dałeś do pieca :D :D
Gratulacje samozaparcia bo w takich warunkach pokonać takiego przeciwnika to klasa sama w sobie :mellow: Pzdr Karol :D

#108 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 kwiecień 2012 - 19:42

NOOO klassssa!!! Team Wieruszów - Wrocek , Gratulacje chłopaki !!!
ps. Który z nas pomyślałby kiedyś , że z naszej ukochanej rzeczki Prosny szkoła tak daleko zabrnie, jak pomyślę, że mogłem być z wami to smutek wielki.Jeszcze raz gratulacje :huh: :huh: :huh:

#109 OFFLINE   Psari78

Psari78

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:32

Guzu!!! Widać że jesteś typowym AMATOREM i żal mi takich ludzi jak ty!!!! I z wiązku z tym musisz usuwać czyjeś posty...Gówno wiesz o wędkowaniu !!!

#110 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:38

Taki babol i to w gównie...

#111 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:40

Guzu!!! Widać że jesteś typowym AMATOREM i żal mi takich ludzi jak ty!!!! I z wiązku z tym musisz usuwać czyjeś posty...Guwno wiesz o wędkowaniu !!!


Guwno wiem...pewnie tak.

Ale wiem tez jak wyglada lowienie sumow = > poogladaj sobie watki z poprzednich lat...
Wiem jak wyglada losos z hodowli.
I wiem jak wygladaja ryby lapane i fotografowane aparatem, w ktorym pada bateria i dlatego wg exifow wychodzi ze to ta sama ryba.

Takich NIEAMATOROW jak ty nie jest mi zal. Ja z takimi NIEAMATORAMI walcze.

Guzu





#112 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:50

@Psari78 niezle wejscie :lol: Nie wiem o co chodzi ale po twojej wypowiedzi widac ze jestes na tym samym poziomie jak sumy czyli na dnie :lol:

@Guzu bo ty blad robisz, zaloz Guzu Team Espania i wrzucaj filmy na YT jak to sie silujesz z sumami, targasz po piasku, przetrzymujesz na agrafkach. Nie zapomnij w filmach rzucac miechem i pic browca, no i bym zapomnial koszulki firmowe z sumem tez musza byc. Wtedy bedziesz Pro i bedziesz Cool :lol: :lol:

#113 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:57

Gugciu, w jednym się tylko mylisz: to raczej nie jest wejście, a wyjście :mellow: Jeżeli numerek 78 w nicku wskazuje na rocznik (to jest i mój rocznik i - jak to mówią - to dobry rocznik był), to należałby się czegoś więcej spodziewać po userze, który ma grubo ponad trzy dychy na karku; może jakiegoś wyjaśnienia, kulturalnej polemiki… Taka wycieczka świadczy dość jednoznacznie na niekorzyść jej autora…

#114 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2320 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:43

@Guzu, wykazał się duża kurtuazja nie nazywając rzeczy po imieniu.
Faktem jest że @psari zasłynął na wyspie między innymi łowiąc srebrne łososie z tesco zima na rzece suck... należy zatem jego wywody traktować z przymrużeniem oka.
pozdrowka

#115 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:43

Gratuluje wielkiego Suma 240 cm .Pozdrawiam


#116 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:11

Gratuluję wielkiego suma, dopiero dzisiaj mogłem coś napisać, bo cały czas szczęki szukałem. Tej co mi na glebę poleciała. B)

#117 OFFLINE   markmark3

markmark3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:38

@Psari78 albo nie wiesz co piszesz albo nie do konca rozumiesz mniejsza, Lubie jak ktoś wie o czym pisze i o kim, jeśli tego kogoś zna,ale najwyrażniej nie znasz! dopiero pojawiłem na tym forum i nie miałem jeszcze okazji wypisywac o swojej karieSZe przesz SZ a jezeli piszesz cos o Guzu i o tym ze nie wie o wedkowaniu to najwyrazniej nie miałeś okazji z nim wędkowac to po pierwsze, po drugie to ja dzieki min: Guzu Bigos Monk wiem jak wygląda bestia powyżej 2 metrow i to nie jedna..O sumach mowię!! prosze pierwszy raz o to zebys 3 razy zastanowił się nad tym jakie bzdety wypisujesz..zanim ja dla zabawy zacznę je weryfikować.i tak na marginesie Po wyjezdzie z teamem Guzu..wiem jakiego leszcza lub karasia trzeba podać Drapieznikowi pod mordkę bo sam drapieżnikiem z natury jestem i czasem coś na ząb lubię wżucić,Ogarnij się chłopie zanim reszta forumowiczów z ubawem bedzie czytała posty o tym ze jakiś Drapieżnik zjadł zamiast soczystego karasia Psiarę ..Sorry ze tak nietuzinkowo zaczynam ale to bylo pierwsze na co wpadlem, a jak ktos Bzdzi o moich znajomych to tak jakby grzebał w moim ogródku !

#118 OFFLINE   markmark3

markmark3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:55

lewyspec jeszcze nie raz bedziemy się gimnastykować Team Wieruszow na kielczatych w Szwecji bylo fajno 2 lata temu.. Oczywiscie Ebro mnie pozamiatalo ale nie ma to jak kilku starych znajomych spotka sie na egzotycznym wypadzie z żołądkową gorzką w tle..oraz Czarny żołty i czerwony dla tych co kumają.. Pozdro Ukasz

#119 OFFLINE   markmark3

markmark3

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:33

Ten jest najcenniejszy złowiony 13-ego w Piątek Najwyrazniej Nie jest taki pechowy :D Ponad 40 minutowa walka i 225 cm ktore nie byłem w stanie unieść..Betoniara Shimano TLD 2 i Dragon Milenium 2.3m z sznurem 30 kg wraz ze mną ledwo ogarneły temat..po holu nie bylem w stanie przez 10 min uzyć telefonu ręce ploneły :D @Bigos mi go wypilotowal...sam 3 dni pózniej wytargał Fortepian 240 :D

.

Załączone pliki



#120 OFFLINE   bigos

bigos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 650 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:55

Za gratulacje dziekuje, za szczeki przepraszam. Sum wzial, wiec trzeba go bylo z wody jakos wyjac - wypadlo na mnie :D Cala historia. Innym razem wypadnie na ktoregos z Was :D

Pozdro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych