Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Trolling, kłusownictwo - wątek wydzielony z tematu o podwarszawskiej Wisle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 05 sierpień 2019 - 10:08

Chwała nam i naszym kolegom.. :)  Od "zawsze" było i nadal jest w wędkarskim świecie przyzwolenie na róbta co chceta, na zwyczajne chamstwo i ostentacyjne łamanie przepisów. I tym razem nIc się nie stało - siarę się zrelatywizowało - co złego to nie my..

I wy narzekacie na PZW.. :D  

- A was...

-A ja was...

-A ja was do towariszczu stalina...

 



#402 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 18:38

Przeczytałem dziś wątek po raz drugi bo jak czytałem ostatnio to byłem na bani po 2 browarach i na trzeźwo nasunęło mi się takie pytanie czy mnie również broniliby koledzy jakbym tak po tych 2 browcach siadł za kierownicę, a następnie po uprzejmym donosie zwinęliby mnie chłopaki w niebieskich mundurkach ? W końcu w innych krajach prawnie przyzwala się na jazdę po niezbyt dużej ilości alko i jazda po piwku jest jak najbardziej tolerowana i "ktoś kto ma odrobinę oleju w głowie nie traktuje poważnie przepisów tworzonych na kolanie przez garstkę leśnych dziadków..." ?

 

 

A nie mówiłem parę stron wcześniej tego porypanego wątku, że zaraz dojdziemy do punktu w którym to chooje z pezetwu znowu są winni? Mówiłem. Doszliśmy do tego punktu? Doszliśmy.

Szpica polskiego spinningu sra na zasady - ale to pezetwu winne. Ikona polskiego spinningu broni srających - pezetwu winne. Ludzie co z Wami????

Marek Szymański zapisał ze sto stron w różnych gazetach tematem pod tytułem "konieczność samoograniczenia". Konieczność Bezdyskusyjnie! Jak coś zaczyna być zbyt ekspansywne to się to ogranicza. Mechanizm znany z całego świata. Normalny. Naturalny. Zwyczajny.

W Polsce normalny i naturalny - byleby tylko nie dotknął elit... Jak dotyka, to albo wielkie larum, albo... sram na zasady, mogą mi chooje skoczyć...

A ci, którzy relatywizują winę gości z filmu tylko dają świadectwo o sobie.


  • Little Wing, kaziu_92 i Kleniu333 lubią to

#403 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 20:31

Świat się kończy. W tej sprawie zgadzam się z panem SOB. Bezdyskusyjnie.

Czuję, że ten skrót to intencjonalnie wyszedł (^_-)

#404 ONLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 05 sierpień 2019 - 20:36

Niestety nasi rodacy sami dopasowali trolling aby był bardziej skuteczny , wieszają trzy kotwice przed głęboko chodzącym woblerem i wtedy bierze wszystko sumy , leszcz ,tołpygi itd. A na zimowiskach łoł... Dlatego zakaz .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • Pisarz.......ewski Piotr, cobrax i Kleniu333 lubią to