Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spinningowy kij pod multik - czy tak można?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1753 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 13 kwiecień 2012 - 22:05

Kamil nie ma sklepu, i na pewno nie łowił Lamiglasem. A Zgierska to Bałuty, moje rodzinne strony. Kamil mieszka na Karolewie, to początek Retkini, tak jak napisał wełpa, czyli w okolicach Atlas Areny albo stadionu ŁKS. (na jedno wychodzi).Jakby co, wal na priv :mellow:

#22 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 09:22

Nie, przeróbka czyimiś rękami raczej nie wchodzi w grę - co najmniej 300zł, jak się dowiedziałem, a polatałem po necie i widzę, że St. Croix Triumph kosztuje 360, więc trochę bez sensu. Ale tak sobie myślę i myślę - mam przy tym zmarszczkę na czole określającą mój horyzont, grzeją mi się połączenia pomiędzy synapsami - jakbym tak sobie kupił uchwyt za 21zł co go widziałem w necie, komplet niedrogich przelotek i omotkę, a koledzy tutaj podsunęliby mi linki do tablic z rozmieszczeniem przelotek (o mocowaniu i lakierowaniu już czytam od wczoraj, głównie na Jerkbaicie), to może bym zdecydował się popsuć kijek, co wart jest stówę.... :lol: :blush:B)

#23 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 15 kwiecień 2012 - 09:38

Nie, przeróbka czyimiś rękami raczej nie wchodzi w grę - co najmniej 300zł, jak się dowiedziałem, a polatałem po necie i widzę, że St. Croix Triumph kosztuje 360, więc trochę bez sensu. Ale tak sobie myślę i myślę - mam przy tym zmarszczkę na czole określającą mój horyzont, grzeją mi się połączenia pomiędzy synapsami - jakbym tak sobie kupił uchwyt za 21zł co go widziałem w necie, komplet niedrogich przelotek i omotkę, a koledzy tutaj podsunęliby mi linki do tablic z rozmieszczeniem przelotek (o mocowaniu i lakierowaniu już czytam od wczoraj, głównie na Jerkbaicie), to może bym zdecydował się popsuć kijek, co wart jest stówę.... :lol: :blush:B)

Myślę, że gra warta świeczki U mnie w kącie pokoju już jedno oskórowane wędzisko, a raczej już sam blank stoi i czeka na przelotki, omotki, uchwyt itd...i na odrobinę czasu wolnego, coby to do kupy złożyć

#24 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 11:04

@KamilZ, nieaktualne! Właśnie dostałem odpowiedź od jednego z najlepszych rodbuilderów w kraju, że zrobi mi ten kijek. Nie wiem czy życzyłby sobie, bym mówił kto i za ile, ale niedrogo, wie pod jaki kołowrotek, do czego, przypuszczam, że wystarczy mi aż kupię u niego coś z górnej półki :D) Jutro dzwonię i wysyłam kijek! Dzięki Wszystkim za fachowe porady!!

#25 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 21:20

Jeszcze raz dziękuję za rady i wskazówki, zwłaszcza za te, że jednak kij powinien być castingowy i tak oto wygląda teraz Shimano Vengance Sea Bass 210H, kijek za 120 złotych, co go tak polubiłem :D. Tak jest zdecydowanie lepiej :):
http://images49.fotosik.pl/1477/a3f0b53673393c0am.jpg




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych