Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wniosek o odwołanie całego zarządu PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:43

Tak naprawdę rządzi 5-6 osób.
Reszta żeby być u żłoba głosuje pod dyktando.
Inne korzyści? Np. Darmowe wycieczki, imprezy, platne usługi dla Pzw :-)

Użytkownik przemo_w edytował ten post 31 grudzień 2019 - 13:44

  • Gad1979 lubi to

#42 OFFLINE   maximus

maximus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Jacek

Napisano 31 grudzień 2019 - 21:28

Kurdę,wstyd mi za Zieloną Górę.
Widać stary ,zatwardziały beton.
Miro,Zdzisio,Julcio, Quo Vadis ...?
  • Piotrek Milupa i S.N. lubią to

#43 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 31 grudzień 2019 - 23:04

Kośno, Kośno, Kośno... a jakieś inne przykłady "dobrych zmian"?

Sam niestety znam tylko te gorsze, których być może boi się Rheinangler, choćby Zalew Koronowski :( i boję się, że głównie w tą stronę to pójdzie.

Morum. Tak ja "Kośno,Kośno,Kośno" Ty z kolei chuj.nia chun.nia chujn.ia. Ale pocieszę Cię. Będziesz miał okazję spróbować. Te 3 licencje jako jedyne za zgodą dzierżawcy zostały wystawione na okaziciela. Każdy z forumowiczów naszego forum który wpłaci dowolną kwotę na cel charytatywny będzie mógł z tej licencji skorzystać ( do ustalenia z możnymi tego forum ). Warunki są dwa. Ryba złowiona na Kośnie zostaje na Kośnie ( w tym roku pożegnano tam pewnego mięsiarza z Olsztyna ). Wyprawa i jej wyniki zostaną opisane w specjalnym wątku. To nie jest prosty zbiornik ! Ja miałem to szczęście że za 2-gim razem pojechałem tam z moim przyjacielem z 13 z ZZ który wie co i jak. Moja mamusia 121cm to nie był przypadek. To wynik doświadczenia Roberta. W dniu 2 stycznia skontaktuję się z Panem Milupą ( kompletnie nie znam ) by ustalić warunki korzystania z tych 3 licencji VIP. Licencja VIP upoważnia do trolingu, verticala oraz połowów nocnych ( w ciągu 4 lat wpuszczono tam ponad 4 tony węgorza... ). Może najwyższy czas pokazać młodym jak powinno wyglądać "normalne" łowienie ryb. Nie każdego stać na Szwecję.


  • Milan, Sławek77 i eRKa lubią to

#44 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 31 grudzień 2019 - 23:08

Morum. Tak ja "Kośno,Kośno,Kośno" Ty z kolei chuj.nia chun.nia chujn.ia. Ale pocieszę Cię. Będziesz miał okazję spróbować. Te 3 licencje jako jedyne za zgodą dzierżawcy zostały wystawione na okaziciela. Każdy z forumowiczów naszego forum który wpłaci dowolną kwotę na cel charytatywny będzie mógł z tej licencji skorzystać ( do ustalenia z możnymi tego forum ). Warunki są dwa. Ryba złowiona na Kośnie zostaje na Kośnie ( w tym roku pożegnano tam pewnego mięsiarza z Olsztyna ). Wyprawa i jej wyniki zostaną opisane w specjalnym wątku. To nie jest prosty zbiornik ! Ja miałem to szczęście że za 2-gim razem pojechałem tam z moim przyjacielem z 13 z ZZ który wie co i jak. Moja mamusia 121cm to nie był przypadek. To wynik doświadczenia Roberta. W dniu 2 stycznia skontaktuję się z Panem Milupą ( kompletnie nie znam ) by ustalić warunki korzystania z tych 3 licencji VIP. Licencja VIP upoważnia do trolingu, verticala oraz połowów nocnych ( w ciągu 4 lat wpuszczono tam ponad 4 tony węgorza... ). Może najwyższy czas pokazać młodym jak powinno wyglądać "normalne" łowienie ryb. Nie każdego stać na Szwecję.

JAk ktoś wytrzeźwieje to niech to przetłumaczy


  • Alexspin lubi to

#45 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 31 grudzień 2019 - 23:42

@Jamjest do Twojej wiadomości. Bardzo rzadko piję. Jestem świadomy tego co napisałem. Zdaję sobie sprawę że w światopoglądzie pewnej grupy ludzi określone zachowania wydają się dziwne....


  • eRKa i LeoAmator lubią to

#46 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 01 styczeń 2020 - 00:51

Aaaa wielkopolska czyli pewnie Poznań. To Ci co drut aluminiowy wynaleźli ? Aha wszystko jasne.


  • Alexspin lubi to

#47 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 01 styczeń 2020 - 08:39

Widzicie kto się podpisuje? Stary zarząd i tyle :-)
Wszyscy wielcy przegrani ostatnich wyborów w ZG PZW.

Warszawka kontratakuje, wystarczy policzyć z którego okręgu najwięcej podpisów i kto podpisał. Zostali pozbawieni władzy, więc próbują poprzez Targowicę...

 

Jesli to juz poltyka to  :unsure:  -_-  ale jesli moze to byc odczytane jedynie jako szyderczy komentarz do obecnych kannonow wladzy wylonionej przez tzw suwerena,- to jak zestawic pkt 1 i 4 z cytowanego uzasadnienia to one sa sprzeczne ze soba w zakresie logiki stosowania owej wladzy   :lol:  :lol:(...)

Polityka jest zawsze pozbawiona logiki.

 

Brak podpisów przedstawicieli wielu okręgów daje do myślenia  -_-(...)

Klan pod wodzą Warszawki, ciekawe co obiecali tym pozostałym okręgom, czyżby wchłonięcie tak jak stało się już z kilkoma okręgami? Bardzo dziwię się, że tak dały się "podprowadzić" Piła, Poznań, Wrocław i Zielona Góra (wymieniłem alfabetycznie, żeby nikogo nie urazić).

 

To uzasadnienie jest takie, jakby dziecko z podstawówki pisało.

Kto pisał? Zdziecinniali "gumofilce"!

Na marginesie - nie obrażaj dzieci z podstawówki!!!
 


Użytkownik Alexspin edytował ten post 01 styczeń 2020 - 08:45


#48 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 01 styczeń 2020 - 10:10

Czyli ten bardziej zatwardziały, ale jednocześnie lepiej zorganizowany beton przystępuje do kontrataku? Co za wiadomość na Nowy Rok...


  • coma lubi to

#49 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 01 styczeń 2020 - 11:28

 

Kto pisał? Zdziecinniali "gumofilce"!

Na marginesie - nie obrażaj dzieci z podstawówki!!!
 

 

No jeśli zdziecinniali gumofilce na poziomie podstawówki, od lat wielu rypią w tyłek sześćset tysięcy zawsze mądrzejszych zawsze zajebistych i zawsze najlepiej wiedzących "fiszermanów" to raczej średnio świadczy to o... rzeczonych.

Zapiekła krytyka PZW i tupanie stópką na necie czy w gazetach niewiele dało - jak pokazuje ostatnie 20 lat - więc może czas sobie dać spokój. Podobnie jak niedocenianie "betonu" i sprowadzanie go do roli bandy stetryczałych przygłupów.

Dzisiejsza sytuacja to niemal kopia przejęcia okręgu Katowice przez... odwołanego w październiku wiceprezesa ZG. Powtórka z rozrywki - nowym prezesem zostanie Iwański.
 



#50 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 01 styczeń 2020 - 11:59

No jeśli zdziecinniali gumofilce na poziomie podstawówki, od lat wielu rypią w tyłek sześćset tysięcy zawsze mądrzejszych zawsze zajebistych i zawsze najlepiej wiedzących "fiszermanów" to raczej średnio świadczy to o... rzeczonych.(...)

"Fischermani" - jak ich nazywasz - chcą spokojnie łowić ryby, nie tracąc przynęt na rozstawionych sieciach i nie mieszając się w politykę. :angry:

Kiedyś Ksawery Dunikowski zapytany przez dziennikarza co myśli o polityce, odpowiedział - "od polityki mam Piłsudskiego". Trzymam się tej zasady, tylko Piłsudskiego brak... :(
 


Użytkownik Alexspin edytował ten post 01 styczeń 2020 - 12:03

  • Paweł nizinny i De'Ptak lubią to

#51 OFFLINE   filser

filser

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Lokalizacjamazowsze
  • Imię:Piotr

Napisano 01 styczeń 2020 - 12:09

Aaaa wielkopolska czyli pewnie Poznań. To Ci co drut aluminiowy wynaleźli ? Aha wszystko jasne.

normalnie geniusz i filozof.


  • De'Ptak lubi to

#52 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 01 styczeń 2020 - 12:13

Piotr z tym filozofem to trochę przesadziłeś.

Tym nie mniej chciałem przeprosić wielkopolskę za mój niewybredny żart.


  • Mysha i Alexspin lubią to

#53 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:03

"Fischermani" - jak ich nazywasz - chcą spokojnie łowić ryby, nie tracąc przynęt na rozstawionych sieciach i nie mieszając się w politykę. :angry:

Kiedyś Ksawery Dunikowski zapytany przez dziennikarza co myśli o polityce, odpowiedział - "od polityki mam Piłsudskiego". Trzymam się tej zasady, tylko Piłsudskiego brak... :(
 

Alex widzę tu pewną niekonsekwencję pojęciową. Nie chcesz się mieszać.... a jednak to robisz. Jak - to już inna sprawa.  Z drugiej strony... skoro wszystko składasz w ręce jakiegoś wyimaginowanego Piłsudskiego... Nie mieszasz się - nie narzekaj.


  • Alexspin lubi to

#54 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:22

Muszę Ci Tomku przyznać rację, bo czy będzie nadal Pan Teodor, czy wróci z wygnania Pan Dionizy, to i tak w przytłaczającej większości wód PZW będzie g***o pływało, a my będziemy za to płacili... :( :angry:

 

Ps

Zastanawiam się tylko czy nie zrezygnować z członkostwa w piotrkowskim i nie wykupić znaczków w mazowieckim (mieszkam w Łodzi) i machać kijem nad wodą odległą o 3-8km od domu, a nie turlać się 30-80km nad wodę, w której nie pływa to samo, czyli nic... :(


Użytkownik Alexspin edytował ten post 01 styczeń 2020 - 13:34


#55 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3944 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:33

Muszę Ci Tomku przyznać rację, bo czy będzie nadal Pan Teodor, czy wróci z wygnania Pan Dionizy, to i tak w przytłaczającej większości wód PZW będzie g***o pływało, a my będziemy za to płacili... :( :angry:

No jak to?

Przecież Pan Teodor obiecał ,że rybaków już nie będzie....tylko proces ich wycofywania zacznie się w 2036 roku ;) ;) ;)


  • Byniek i Alexspin lubią to

#56 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1787 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 01 styczeń 2020 - 14:58

No jak to?
Przecież Pan Teodor obiecał ,że rybaków już nie będzie....tylko proces ich wycofywania zacznie się w 2036 roku ;) ;) ;)

czyli jak będą na emeryturę odchodzić
  • cyprys19, Alexspin i S.N. lubią to

#57 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 styczeń 2020 - 17:02

No cóż teraz tylko tych z Sherwood okrutnie żal. Dotąd mogli spać z jednym otwartym okiem, a po zmianach(które będą czekały zarówno OM jak i ZG) już nikt nad nim nie zapłacze :( . No chyba ze......

..... wygrają wybory w OM.


  • Alexspin lubi to

#58 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 01 styczeń 2020 - 22:04

126 delegatów było. Masz rację . ZG stracił poparcie.

 

Skoro było 126 delegatów, to 57 podpisów nie stanowi połowy, czy nie umiem liczyć? Skąd wniosek, że ZG stracił większość?

Kilka podpisów rozczarowało mnie bardzo   :(


  • Paweł nizinny i Alexspin lubią to

#59 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 styczeń 2020 - 22:12

Bartku pomyśl to tylko strategia.

Po co przed bitwą ujawniać przeciwnikowi rzeczywiste siły. Teraz kumple obecnego prezesa ZG muszą się ostro nagłowić którzy delegaci przyłączyli się do spisku, i co obiecać pozostałym by nie zdradzili w ostatniej chwili. Wniosek jest ważny jeśli podpisze go 1/3 delegatów, tu masz 57(do większości brakuje 7 głosów). Skoro go złożyli to muszą mieć to 50% + 1 głos.


  • hlehle i Alexspin lubią to

#60 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 01 styczeń 2020 - 22:19

Bartku pomyśl to tylko strategia.

Po co przed bitwą ujawniać przeciwnikowi rzeczywiste siły. Teraz kumple obecnego prezesa ZG muszą się ostro nagłowić którzy delegaci przyłączyli się do spisku, i co obiecać pozostałym by nie zdradzili w ostatniej chwili. Wniosek jest ważny jeśli podpisze go 1/3 delegatów, tu masz 57(do większości brakuje 7 głosów). Skoro go złożyli to muszą mieć to 50% + 1 głos.

Siedzę i płaczę ze śmiechu. @vako nic osobistego. Gdzie w tym wszystkim my ? 600 tyś. normalnych ludzi ? Jakie kierwa bitwy ??? Na tym forum jest paru ludzi których stać na kupienie całego tego PZW z ich pchłami. To jest instytucja pożytku publicznego ba za naszą forsę !!!!!


Użytkownik De'Ptak edytował ten post 01 styczeń 2020 - 22:42





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych