Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REAL MADRYT:):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1786 odpowiedzi w tym temacie

#1081 OFFLINE   S.O.D.

S.O.D.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 28 maj 2018 - 22:22

Mecz się skończył w chwili gdy ten burak Ramos sponiewierał chamsko Salaha. Amen. I tyle.


  • Jeziorm 1 lubi to

#1082 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 29 maj 2018 - 09:31

Mecz się skończył w chwili gdy ten burak Ramos sponiewierał chamsko Salaha. Amen. I tyle.

No i można zamknąć wątek


  • przemo_w lubi to

#1083 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 29 maj 2018 - 10:08

Mecz się skończył w chwili gdy ten burak Ramos sponiewierał chamsko Salaha. Amen. I tyle.

Ramos to burak, zagranie jak najbardziej na wyeliminowanie kluczowego zawodnika. Zniszczył widowisko.

Tu jest ciekawa petycja. w tej chwili ponad 460 tysięcy głosów na ukaranie Ramosa.

 

 

https://www.change.o...abi_featured_fb


Użytkownik silurus edytował ten post 29 maj 2018 - 10:09


#1084 OFFLINE   krstn

krstn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl
  • Imię:Krystian

Napisano 29 maj 2018 - 11:37

Wypowiedź sędziego Marciniaka na temat rzekomego faulu Ramosa.

 

https://sportowefakt...opuszczalna-gra


  • przemo_w i dzinek lubią to

#1085 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 29 maj 2018 - 16:11

Dziewczynki już nie płaczcie przecież futbol to męska gra...czy już nie?
Jak zwykle jerkbaitowi znawcy wiedzą wszystko najlepiej....

#1086 OFFLINE   CZM

CZM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 29 maj 2018 - 16:38

Ramos to burak, zagranie jak najbardziej na wyeliminowanie kluczowego zawodnika. Zniszczył widowisko.
Tu jest ciekawa petycja. w tej chwili ponad 460 tysięcy głosów na ukaranie Ramosa.
 
 
https://www.change.o...abi_featured_fb


A najbardziej z tej petycji cieszy się gość który zarobił na wyświetleniach reklam, bo nic więcej z tego nie będzie.

#1087 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 29 maj 2018 - 21:07

Ramos to burak, zagranie jak najbardziej na wyeliminowanie kluczowego zawodnika. Zniszczył widowisko.

Tu jest ciekawa petycja. w tej chwili ponad 460 tysięcy głosów na ukaranie Ramosa.

 

 

https://www.change.o...abi_featured_fb

Nie odzywam się zbyt wiele, bo i po co? Wszak emocje jeszcze wiodą prym, wręcz co niektórym przydałoby się schłodzić głowy. 

 

Zwracam tylko uwagę, że to nie ładnie tak obrażać drugego - wręcz nie wolno, bo można również zostać obrażonym

A na marginesie:

- piszesz o zagraniu na wyeliminowanie zawodnika - na podstawie własnych doświadczeń czy tak bardziej sprzed telewizora?

 

Pozdrawiam,

Sławek

 

Pozdrawiam,

Sławek


  • kokosz77, coma i robert7704 lubią to

#1088 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 30 maj 2018 - 10:20

Nie odzywam się zbyt wiele, bo i po co? Wszak emocje jeszcze wiodą prym, wręcz co niektórym przydałoby się schłodzić głowy. 

 

Zwracam tylko uwagę, że to nie ładnie tak obrażać drugego - wręcz nie wolno, bo można również zostać obrażonym

A na marginesie:

- piszesz o zagraniu na wyeliminowanie zawodnika - na podstawie własnych doświadczeń czy tak bardziej sprzed telewizora?

 

Pozdrawiam,

Sławek

 

Pozdrawiam,

Sławek

człowieku wrzuć na luz, bo to co zaczynasz pisać to taki złośliwy perfidny cynizm. Taki w stylu Ramosa na pograniczu, niby ok, ale szpila wrzucona. 

Wyluzuj, też potrafię ukąsić, tylko po co.

 

Ramos jest większym zabijaką od osławionego PEPE, otrzymał większą od niego ilość czerwonych kartek, tylko robi to inteligentniej.

Ciekawe, czy jakby tak skasował Lewego, też byście go tak bronili

Tyle w temacie, bez odzewu


  • Guzu lubi to

#1089 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 30 maj 2018 - 11:12

Jeżeli ktoś jest większym zabijają od Pepe to na pewno nie Ramos , a jedynie moze Roy Kean.

Choć dla mnie to ten sam poziom brutalności Pepe i Roy niedowiarkom polecam Youtube

#1090 OFFLINE   Tomrusz

Tomrusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Tomek

Napisano 30 maj 2018 - 14:48

1527675174_npveso_600.jpg



#1091 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 30 maj 2018 - 15:18

człowieku wrzuć na luz, bo to co zaczynasz pisać to taki złośliwy perfidny cynizm. Taki w stylu Ramosa na pograniczu, niby ok, ale szpila wrzucona. 

Wyluzuj, też potrafię ukąsić, tylko po co.

 

Ramos jest większym zabijaką od osławionego PEPE, otrzymał większą od niego ilość czerwonych kartek, tylko robi to inteligentniej.

Ciekawe, czy jakby tak skasował Lewego, też byście go tak bronili

Tyle w temacie, bez odzewu

Jestem totalnie wyluzowany pewnie podobnie jaki Ty, ale z tą subtelną różnicą, że ja nie nazywam nikogo burakiem. Pół życia spędziłem na boisku i mam dość słuchania takich głupot przy całej sympatii do RM.

1) Jedynym grzechem jaki popełnił Ramos (jak go w pełni usprawiedliwiam) w tym zdarzeniu to fakt, że jak już wybił piłkę Salahowi, to upadając po wzajemnej przepychance "zabrał go ze sobą" na murawę - standard pracy każdego obrońcy na świecie. Napastnik ma poczuć, że jest ktoś przy nim.

2) Powiem więcej - wg. mnie Salah zszedł z boiska nie przez bark, ale przez... głowę. Ramos trzymał prawą rękę i tutaj był brzydko wyglądający upadek, a Salah zszedł z kontuzjowanym lewym barkiem. Bardziej mi to wygląda, że nie wytrzymał presji, stawki spotkania i odpuścił? Na 100% będzie gotowy na MŚ w Rosji.

 

Ale oczywiście mogę się mylić.

 

ps. a mój osobisty mistrz cynizmu "zalajkował" Twój post jako pierwszy

 

Pozdrawiam,

Sławek



#1092 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 maj 2018 - 15:24

Jestem totalnie wyluzowany pewnie podobnie jaki Ty, ale z tą subtelną różnicą, że ja nie nazywam nikogo burakiem. Pół życia spędziłem na boisku i mam dość słuchania takich głupot przy całej sympatii do RM.

1) Jedynym grzechem jaki popełnił Ramos (jak go w pełni usprawiedliwiam) w tym zdarzeniu to fakt, że jak już wybił piłkę Salahowi, to upadając po wzajemnej przepychance "zabrał go ze sobą" na murawę - standard pracy każdego obrońcy na świecie. Napastnik ma poczuć, że jest ktoś przy nim.

2) Powiem więcej - wg. mnie Salah zszedł z boiska nie przez bark, ale przez... głowę. Ramos trzymał prawą rękę i tutaj był brzydko wyglądający upadek, a Salah zszedł z kontuzjowanym lewym barkiem. Bardziej mi to wygląda, że nie wytrzymał presji, stawki spotkania i odpuścił? Na 100% będzie gotowy na MŚ w Rosji.

 

Ale oczywiście mogę się mylić.

 

ps. a mój osobisty mistrz cynizmu "zalajkował" Twój post jako pierwszy

 

Pozdrawiam,

Sławek

Salah nie wytrzymał presji? Weź się ogarnij i idź na ryby. Sądząc po Twojej wypowiedzi to może i spędziłeś pół życia na boisku, ale z kosiarką w ręku.



#1093 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 30 maj 2018 - 15:31

Salah nie wytrzymał presji? Weź się ogarnij i idź na ryby. Sądząc po Twojej wypowiedzi to może i spędziłeś pół życia na boisku, ale z kosiarką w ręku.

Pożyjemy, zobaczymy... .

 

Bardzo uraziły mnie Twoje słowa, teraz będę mieć problemy w wypróżnieniem się.



#1094 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 maj 2018 - 15:48

Pożyjemy, zobaczymy... .

 

Bardzo uraziły mnie Twoje słowa, teraz będę mieć problemy w wypróżnieniem się.

W ramach przeprosin mogę Tobie przesłać Laxinat.



#1095 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 30 maj 2018 - 16:18

W ramach przeprosin mogę Tobie przesłać Laxinat.

Nie mam doświadczeń w tym temacie, więc oprę się na Twoim.



#1096 OFFLINE   esoxlucius1

esoxlucius1

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaWschód

Napisano 30 maj 2018 - 17:23

 

2) Powiem więcej - wg. mnie Salah zszedł z boiska nie przez bark, ale przez... głowę. Ramos trzymał prawą rękę i tutaj był brzydko wyglądający upadek, a Salah zszedł z kontuzjowanym lewym barkiem. Bardziej mi to wygląda, że nie wytrzymał presji, stawki spotkania i odpuścił? Na 100% będzie gotowy na MŚ w Rosji.

 

Ale oczywiście mogę się mylić.

 

 

 

Najwieksza bzdura jaka przeczytałem na tym forum , autentycznie


Użytkownik esoxlucius1 edytował ten post 30 maj 2018 - 17:23


#1097 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 30 maj 2018 - 20:51

Wątek Real Madryt ,a co wejdę to Salah i Salah. Panowie godne uwagi to jest to, że Ronaldo 6 raz z rzędu został królem strzelców LM.  Mega wyczyn , nawet świetny Leo nie może się zbliżyć, którego szczerze podziwiam.Więc otwórzcie temat biedny Sakach ,i tam debatujcie, a tu może więcej o wyśrubowanych sukcesach Realu i CR7.



#1098 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1788 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 30 maj 2018 - 22:54

Aktualnie chyba wątek: ANTY REAL

zwykła walka o piłkę, Ramos wygrał pozycję i Salah go trzymał. Ramos nawet rąk nie używa i wybił piłkę :)
https://twitter.com/...542672266465280
  • slava i konopaa lubią to

#1099 OFFLINE   esoxlucius1

esoxlucius1

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaWschód

Napisano 30 maj 2018 - 23:14

Wszystko sie zgadza do tego momentu na filmiku jest walka o pilke, to o czym jest dyskusja jest pozniej , mianowicie dzwignia na reke zalozona przez Ramosa ktora co nie ulega watpliwosci wykluczyla najlepszego zawodnika na boisku. Oczywiscie to nie jest tak ze Ramos biegal za Salahem i szukal okazji zeby mu bark uszkodzic , a jedynie skorzystal z nadarzajacej sie okazji, nie sadze ze intencja byla taka zeby wykluczyc go z gry a raczej zeby mu ja utrudnic , w tym wypadku zeby biegal z bolacym barkiem. A to wszystko w ramach "ślepoty" sędziów wszak Ramos na pewno sie chciał sie wykluczyć z gry czerwoną kartką. Była też tam sytuacja gdzie Ramos Kariusa łokciem uderzył , raczej był pchniety i tez to wykorzystał - taki boiskowy cwaniak ograny na boiskach miedzynarodowych korzystający z braku VARu. Ale takiego który rzeczywiście będzie działał.

Nikt tu nie atakuje Realu jako takiego bo wygrali te rozgrywki dzieki doswiadczeniu w grze o najwyzsze cele, ale styl w jakim to zrobili pozostawia wiele do zyczenia 


  • Guzu lubi to

#1100 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1788 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 31 maj 2018 - 07:16

a dźwigni padając, nie używając dłoni, lewym łokciem, mając kontakt w prawą ręką przeciwnika na jego lewy bark uczył się u samego mistrza Jody.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych