Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REAL MADRYT:):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1842 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   Marchisio

Marchisio

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 291 postów

Napisano 26 maj 2018 - 23:44

Krzysztofa? gra tam taki?



#1062 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 27 maj 2018 - 05:57

Jesli ktos kluczowego zawodnika rywali trzrma i rzuca przez bok przez przypadek to nie chce wiedziec co by zrobil celowo. Takie rzuty to bardziej MMA a nie pilka. Pilka to sport kontaktowy ale z tego co wiem nie polega na rzutach przez biodro. No chyba ze byla zmiana przepisow. W internetach pisza ze to nie pierwsze chamskie zageanie Ramosa. Ucierpialo widowisko i L.

Jak ktos mi wyzej zarzucil nie jestem fanem ani antyfanem zadnej z druzyn z wczorajszego finalu. Szkoda mi tego Egipcjanina bo moze miec problem z mistrzostwami. Do polfinalow LM to nawet nie wiedzialem ze faraonowie maja swojego Lewego. Wczoraj sama jego obecnosc na boisku do brutalnego faulu robila roznice

Jedyne co mozna oddac Ramosowi to spryt i aktorstwo. Ale chyba nie o to plus chamstwo chodzi na pilkarskim boisku.

Podobno strzelec bramki dla L gra przeciwko nam na mistrzostwach. Moze byc bardzo ciekawie oby szczesliwie dla nas.

A fanom R zycze odrobiny obiektywizmu. Przed spotkaniem bylem przekonamy ze wygra R. Do momentu zagrania Ramosa nie bylo widac tego na boisku. W drugiej polowie bledy bramkarza i geniusza Bale'a. Zaczelo sie jednak od Ramosa i straty lidera przez L...

#1063 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 maj 2018 - 08:28

Ciężko mi jest przypomnieć sobie kiedy tak cieszyłem się z triumfu RM :)


Gratulacje dla Kibiców ( których tej Legendzie przybywa nieustannie ) !
  • kokosz77 i robert7704 lubią to

#1064 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 27 maj 2018 - 08:50

Jesli ktos kluczowego zawodnika rywali trzrma i rzuca przez bok przez przypadek to nie chce wiedziec co by zrobil celowo. Takie rzuty to bardziej MMA a nie pilka. Pilka to sport kontaktowy ale z tego co wiem nie polega na rzutach przez biodro. No chyba ze byla zmiana przepisow. W internetach pisza ze to nie pierwsze chamskie zageanie Ramosa. Ucierpialo widowisko i L.

Jak ktos mi wyzej zarzucil nie jestem fanem ani antyfanem zadnej z druzyn z wczorajszego finalu. Szkoda mi tego Egipcjanina bo moze miec problem z mistrzostwami. Do polfinalow LM to nawet nie wiedzialem ze faraonowie maja swojego Lewego. Wczoraj sama jego obecnosc na boisku do brutalnego faulu robila roznice

Jedyne co mozna oddac Ramosowi to spryt i aktorstwo. Ale chyba nie o to plus chamstwo chodzi na pilkarskim boisku.

Podobno strzelec bramki dla L gra przeciwko nam na mistrzostwach. Moze byc bardzo ciekawie oby szczesliwie dla nas.

A fanom R zycze odrobiny obiektywizmu. Przed spotkaniem bylem przekonamy ze wygra R. Do momentu zagrania Ramosa nie bylo widac tego na boisku. W drugiej polowie bledy bramkarza i geniusza Bale'a. Zaczelo sie jednak od Ramosa i straty lidera przez L...

 

Mogłbym sie z Toba zgodzi lub nie , tak w sumie to jest mi to obojetne twój punkt widzenia, ale nie zmienia to tego ze za jakis czas ludzie beda pamietac ze Real zdobyl 13 puchar europy  w meczu z Liverpoolem , a wynik brzmiał 3:1  w tym po fantastycznej przewrotce Balea

 

 

 

 

TAK pisze sie historie futbolu a real LM ma wpisane w dna.

hala  Madryt .


  • robert7704 lubi to

#1065 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 27 maj 2018 - 09:20

Patrzeć na całość powtórki a nie tylko od momentu jak się pod rękę trzymają.Salah wkłada i zagina ramię w łokciu na Ramosie.
  • przemo_w i robert7704 lubią to

#1066 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 27 maj 2018 - 09:40


snapback.png

 

1) chapeau bas!

2) chapeau bas!

3) chapeau bas!

 

;)

Jesteś dumny z Ramosa?

 
1) jestem dumny za LM 2015/16
2) jestem dumny za LM 2016/17
3) jestem dumny za LM 2017/18
 
Patrzę wyżej niż na jedno kontrowersyjne starcie.
 
Pzdr,
Sławek

  • robert7704 i konopaa lubią to

#1067 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 27 maj 2018 - 09:57

Swietujcie dalej bo oczywiscie wygrali. Maja wielkie gwiazdy i w finale strzelili wiecej bramek. Jeszcze raz napisze genialny Bale'a.

Niemniej jednak w poprzedmich edycjach i na wczesmiejszych etapach sedziowie pomogli.
A kolega ktory tak lubi ogladac powtorki niech zobaczy biodro Ramosa. Skoro tak wie jak wyglada padajacy czlowiek. Nosil wilk razy kilka.... trafi w koncu swoj na swojego. Nie bedzie mi zal. Choc z moim zainteresowaniem pilka nawet nie bede wiedzial
  • martek lubi to

#1068 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 27 maj 2018 - 10:05

meczu nie oglądałem, jak patrze na bramki to chyba ten Karius wygrał mecz dla Realu.. 



#1069 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2018 - 10:11

Zakończcie to gdybanie co by to ten cały Salah nie zrobił, jak na ME. wynieśli Ronaldo mało kto wierzył że Portugalia wygra finał , a jednak.

Mniejsza sraka wśród co niektórych była, jak po Lewym jeździli i non top kopali.Łapę Salah sam władował , a RM. był lepszy i to się liczy.


  • martek i slava lubią to

#1070 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 maj 2018 - 12:18

Nie ważne jak byle wygrać. Słabe to.
Niestety piłka nożna to już nie to co kiedyś.

#1071 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2018 - 14:01

Tak,tak kiedyś wszystko było lepsze :lol:


  • martek lubi to

#1072 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 27 maj 2018 - 15:51

Kiedys to trawa nawet byla zielona jak malowano ją na przyjaz  I sekretarza PZPR.

 

Kiesys ... gdyby ...jakby .... to jest dopiero słabe , przyjmijcie  porażke na klate i przestancie  sie mazać .



#1073 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 maj 2018 - 16:11

Kiedys to trawa nawet byla zielona jak malowano ją na przyjaz  I sekretarza PZPR.
 
Kiesys ... gdyby ...jakby .... to jest dopiero słabe , przyjmijcie  porażke na klate i przestancie  sie mazać .


Taa ... bo Liverpool to mój klub. Między innymi właśnie taka postawa kibiców doprowadziła do upadku piłki nożnej.

#1074 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 27 maj 2018 - 17:51

Nie pisze ze Liverpool to twój klub nie musiałeś im kibicowac , ale odnosze wrazenie graniczace z pewnoscia ze kibicowałes byle  przeciwko Realowi no i weszłaś w ten wątek zeby odreagować wygrana Realu. :D

 

 

I do....... kiedys... gdyby ... jakby .....doszło "miedzy innymi"  jeszcze jakies spójniki  w rekawie.

 

Jeszcze jakby babcia miała wasy to by była dziadkiem :D


Użytkownik kokosz77 edytował ten post 27 maj 2018 - 17:52

  • robert7704 lubi to

#1075 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 27 maj 2018 - 18:05

Taa ... bo Liverpool to mój klub. Między innymi właśnie taka postawa kibiców doprowadziła do upadku piłki nożnej.

Wojtek, daj spokój, po blamażu zgniłej pyry trzeba się czymś pocieszyć. :)



#1076 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 maj 2018 - 19:31

Wojtek, daj spokój, po blamażu zgniłej pyry trzeba się czymś pocieszyć. :)

Czemu B)  

 

Nie pisze ze Liverpool to twój klub nie musiałeś im kibicowac , ale odnosze wrazenie graniczace z pewnoscia ze kibicowałes byle  przeciwko Realowi no i weszłaś w ten wątek zeby odreagować wygrana Realu. :D

 

 

I tu jak zwykle się mylisz.  Jako że mój syn jest kibicem Barcy ja dla pikanterii zawsze podczas El clasico kibicowałem Realowi.  I tak to mniej więcej wyglądało wczoraj.  Niestety po nieczystym zagraniu Ramosa mecz oglądałem już tylko z niesmakiem a jego wynik był mi kompletnie obojętny.  Gdybym był tak samo jak ty niezdrowo emocjonalnie zaangażowany w widowisko pseudo piłkarskie to możne i musiałbym coś odreagować.  Na szczęście mam na to wyje...e :lol:    


  • S.O.D. i PrzemekL lubią to

#1077 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4589 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 27 maj 2018 - 20:49

Kiedyś tak jak i teraz najważniejsze jest i było zwycięstwo ... w tym względzie nigdy nic się zmieni ... Zmieniły się natomiast reguły ... Kiedyś punktem honoru była wygrana, ale z klasą ! Teraz chodzi o to coby wygrać, a jak to już nie istotne ... Od kiedy sport stał się jedną z maszyn do zarabiania pieniędzy klasa znikła ... wszak wiadomo, że tam gdzie kasa, klasa już jest mniej ważna ... Osobiście nie kibicowałem żadnej drużynie, liczyłem na dobre widowisko i po części się nie zwiodłem bo tylu i tak kuriozalnych akcji w wykonaniu bramkarza w jednym meczu jeszcze nie widziałem ...


Użytkownik SlawekNikt edytował ten post 27 maj 2018 - 20:49

  • PrzemekL lubi to

#1078 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 27 maj 2018 - 20:59

a my swoje pijem , bawim sie lalallalalla :D



#1079 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 27 maj 2018 - 23:49

Kiedys to trawa nawet byla zielona jak malowano ją na przyjaz  I sekretarza PZPR.

 

Kiesys ... gdyby ...jakby .... to jest dopiero słabe , przyjmijcie  porażke na klate i przestancie  sie mazać .

Daj sie chłopakom wyszaleć ;) i patrze Barcelonista Guzu tu śmiga-pozdro i buziaki  :D


Użytkownik martek edytował ten post 27 maj 2018 - 23:51

  • kokosz77 lubi to

#1080 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 27 maj 2018 - 23:59

Niemniej jednak w poprzedmich edycjach i na wczesmiejszych etapach sedziowie pomogli.
 

Nam i  dla Ramosa zawsze pomagają.......takie życie :P

 

 A gdzie jest Krzycho co Reala nie lubi????????????? :D

 

...my zawsze nad Wami...........


Użytkownik martek edytował ten post 28 maj 2018 - 00:15