Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

REAL MADRYT:):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1792 odpowiedzi w tym temacie

#1161 OFFLINE   Tom Rob

Tom Rob

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Robert

Napisano 06 marzec 2019 - 10:37

[quote name="Maciej W." post="2549550" timestamp="1551860915"]A mnie całkiem serio szkoda Solariego. Bogu ducha winien facet próbujący na szybko sklecić coś z niczego.

Z niczego? 99.9 % trenerów na świecie chciałoby mieć takie nic😀
  • kokosz77 i konopaa lubią to

#1162 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2019 - 11:30

Stado upasionych, spełnionych i zarobionych kocurów z dokooptowaną grupką młodzieży z zagotowanymi głowami. Takie nic. Same nazwiska nie grają. I nie używam takich określeń żeby urazić kibiców Madrytu. Widzę rozsypaną drużynę. A może się mylę.   



#1163 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 06 marzec 2019 - 13:12

Ryba psuje się od głowy... Od dawna ta degrengolada już postępowała, a teraz mamy jej skutki. Mogę sobie gdybać, ale od kiedy zaczęło się psuć między Perezem, a Ronaldo było tylko coraz gorzej. Dla mnie jeden z dwóch najlepszych piłkarzy świata powinien być tak samo traktowany jak Messi w Barcelonie ze względu na to co dawał drużynie. Nie wierzę, że prezes nie wiedział co się święci i do czego CR7 cały czas się odnosił. Powinien zostać, bo nie ma obecnie innych piłkarzy, którzy dawali by +40 bramek na sezon REGULARNIE.
Był Lopetequi, jest/był Solari- co się takiego w grze RM zmieniło? W większości spotkań znaczna przewaga w ilości strzałów tylko nie ta skuteczność... Najgorsze jest to, że przeciwnik odda 3-4 strzały w światło bramki i ma 2 gole.
Większość ataków Realu to wrzutki, a jak nie idzie to... znowu wrzutki, aż na wymioty się zbiera. Tu potrzeba znacznej zmiany mentalnej w grze zawodników- wystarczy spojrzeć jakie bramki tracą albo kontra albo podanie za obrońców w pole karne.
Do tego wszystkiego doszły jak dla mnie niezrozumiałe transfery- odchodzi najlepszy strzelec- kupujemy bramkarza, mimo że mamy już jednego z topu. Nadal brakuje goli? Proszę- 19 latek do oglądania spotkań z trybun. Rozumiem, że ciężko obecnie znaleźć takiego dobrego napadziora za rozsądne pieniądze (jak wiadomo gdy sprzedajemy do RM to trzeba doliczyć trochę mln), ale szczerze, mnie jako kibica to G obchodzi. Ostatnie upokorzenia przelewają czarę goryczy i porządne wstrząśnięcie w tym klubie bardzo by się przydało. Paru piłkarzy niestety też bardzo obniżyło swoją formę i zaangażowanie.

#1164 OFFLINE   jabadaon

jabadaon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 597 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 06 marzec 2019 - 14:12

na chorobę  lekarstwo.... Lewandowski  :)

ale na to już za późno  ;)



#1165 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 06 marzec 2019 - 18:41

Nie potrafili utrzymać Ronaldo i od tego czasu jest coraz gorzej.Najprawdopodobniej lepiej nie będzie jak nie przebudują drużyny. Gareth też już pewnie myśli o nowym klubie, reszta już jakaś bez wiary...



#1166 OFFLINE   krstn

krstn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl
  • Imię:Krystian

Napisano 06 marzec 2019 - 19:12

Pojawiła się informacja o ponownym zatrudnieniu Zidana od czerwca. Ciekawe czy jest coś na rzeczy...



#1167 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 06 marzec 2019 - 19:14

53886040_2193560430957331_86304216380866



#1168 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 07 marzec 2019 - 06:39

PSG łączy się z Wami w bólu :D  :D :D . 


  • pomidor babinicz lubi to

#1169 OFFLINE   pomidor babinicz

pomidor babinicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaWarszawa Wawer - Otwock
  • Imię:Paweł

Napisano 07 marzec 2019 - 09:57

To teraz Realowi może pomóc tylko transfer Neymara da Silva Santosa. A nie, wróc... :)



#1170 OFFLINE   dzinek

dzinek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 11:41

A wg mnie to, że Madryt odpadł z LM to żadna sensacja, jedynie niespodzianka. Media i "hejterzy" robią z tego wielką sensację, ja tego nie kupuję. Patrząc obiektywnie, w tym sezonie grają bez żadnego rytmu, pomysłu, pojedyncze mecze dobrze zagrane. Ostatnie tygodnie to już w ogóle cienizna. Czego tu oczekiwać? Dostali zasłużone wciry i tyle. Sensacją nazwałbym wczorajszy awans United. Dokonali niemożliwego w okrojonym składzie. 



#1171 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 07 marzec 2019 - 21:00

Lew jest slabszy, hieny wychodza na zer  :D

hieny i Guru :D



#1172 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 07 marzec 2019 - 21:36

To nie okrojony skład tylko ole gunnar solskjaer

#1173 ONLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 07 marzec 2019 - 21:55

Podobno Florek chce Mourinho. Trochę dziwię się, że jeszcze jakiś poważny klub go chce. Przecież można w ciemno obstawiać, że skończyłoby się to rozje...ną szatnią, szukaniem kretów, itd. Wszyscy winni w około, tylko nie on. A na końcu i tak wylatuje z hukiem z klubu...
  • dzinek lubi to

#1174 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 07 marzec 2019 - 22:20

Raczej nie Ole Gunnar Solskjaer tylko piłkarze się w końcu wzięli do roboty, bo jakoś ich taktyki specjalnie nie zmienił. Widać część miała już nie po drodze z Jose i się nie starali. Sorry, ale ciężko mi uwierzyć w "efekt nowej miotły" u nich i nie wróżę przejścia następnej fazy LM chyba, że trafią na Porto...



#1175 OFFLINE   dzinek

dzinek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 22:35

A ja się z tym nie zgodzę, "nowa miotła" też jest potrzebna i ma duże znaczenie. OGS ma przede wszystkim charyzmę, budzi zaufanie i tworzy z piłkarzami całość. Jest z ery Fergiego, także z pewnością wie co i jak powinno funkcjonować w szatni Old Trafford. Od odejścia SAF-a trochę czasu już upłynęło i jakoś żaden z jego następców nie potrafił "zmotywować" drużyny? Nowa miotła niekoniecznie musi być wszechwiedzącym trenerem z ogromnym stażem pracy. Liczy się chemia, np. Pep w Barcelonie, Zizu w Realu, oby teraz United i Ole. Zbaczamy z tematu :P To wątek o Królewskich ;)


Użytkownik dzinek edytował ten post 07 marzec 2019 - 22:36


#1176 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 08 marzec 2019 - 07:32

Nie mówcie, że Mourinho slaby.

LM z Porto, LM z Interem
Mistrzostwa Portugalii, Włoch, Anglii, Hiszpani, łącznie z 8.

Liga Europy z MU
UEFA z Porto



#1177 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 marzec 2019 - 09:55

Piotrze, słaby to może i nie był, ale jak zerkniemy kogo trenował po Porto i jakie miał sukcesy w ligach i Europie. Poza tym miarą trenera jest dla mnie to, jak się go w klubie pozytywnie wspomina i tęskni po jego odejściu. Jakoś nie widać tego w przypadku JM. Inaczej w przypadku ZZ. I chyba on wróci. Nie sądzicie?



#1178 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 08 marzec 2019 - 10:35

Akurat na taktykę Guardiola trochę wpłynął  :P Słynna, i jak dla mnie nudna, tiki-taka w Barcelońskim wydaniu. Ta w City już lepsza, bo znacznie szybsza. Co do JM-w Interze tęsknią podobno  ;)

 Bardzo bym się cieszył gdyby wrócił ZZ, ale dopiero od lata. Jak nie on to widziałbym tylko Kloppa (nie do ruszenia raczej z LFC- w sumie dobrze, bo ich też lubię  :P ) albo Pochettino. Mourinho zatracił ten feeling  ;) z piłkarzami niestety. 



#1179 OFFLINE   dzinek

dzinek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:37

Zgodzę się z tym, że Mou zatracił chemię z zespołem. Miał przy sobie tylko jednostki, a to za mało. Odnośnie ZZ, mógłby wrócić do Madrytu, ale czy będzie podejmował ryzyko zburzenia swojego pomnika? Jeśli się tego podejmie to według mnie ma JAJA, nie będzie łatwo, a presja będzie większa niż wcześniej. 



#1180 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 09 marzec 2019 - 16:56

Real kupi Pio to znów będzie potęgą  :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych