Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Spiningu 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
304 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 maj 2012 - 18:39

Ktoś się wybiera, oprócz kadry oczywiście :D?
Myślę, że jest szansa podpatrzeć tych, których na co dzień się nie spotyka nad wodą :D.
Będę w sobotę więc w razie czego do zobaczenia w Wojanowie k. Jeleniej Góry.

#2 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 24 maj 2012 - 19:00

http://tinypic.pl/i/00189/yo28km9ehyxg_t.jpg]<a href=http://tinypic.pl/yo28km9ehyxg target=_blank>[rótko i, lakonicznie, był, będzie. Na razie oficjalny trening. Teraz dorybienie sektorów wg formuły mniej więcej równo na każde stanowisko. Wiadomo ryby i tak się ustawią jak chcą. Sektory mają stanowiska podwójne, po wylosowaniu któregoś zawodnik musi w nim rozpocząć łowienie ale później moze wędrować po stanowiskach wolnych.
Wg wypowiedzi Polaków, najmniejsze szanse na zwycięstwo mają































Polacy.
Na mistrzostwa przyjeżdżaja specjaliści od łowienia pstruchów a nasi muszą w ciągu cyklu zawodów doić wszystko.
Wiec powinni wygrać, czego im życzę.

trening był na zarybieniach maluchem ok 20, teraz sektory są dorybione większą sztuką. Rybki wędrują proporcjonalnie na każde stanowisko. Krótkie zresztą bo 10m.

#3 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 maj 2012 - 21:51

Kuźwa, to jakas patologia zupełna już jest...

#4 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 24 maj 2012 - 22:02

Czy mniej więcej tak wyglądają Spinningowe Mistrzostwa Świata? :huh:

http://www.mebledlafirm.pl/nuk/includes/tiny_mce/themes/basic/upload/mityng_nb_105.jpg

Jeśli tak to szkoda tej trawy którą depczą...

#5 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1494 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 24 maj 2012 - 22:09

Ale rzeź...

#6 OFFLINE   Tomass

Tomass

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Napisano 24 maj 2012 - 22:12

dla mnie to jakaś parodia, to tak jak by dać każdemu zawodnikowi beczkę z woda wrzucić do niej ryby i kazać je łapać...

#7 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 24 maj 2012 - 22:25

To się nazywa SPORT, nie otwarcie sezonu trociowego gdzieś w zachodnioporskim i co wymiar to do wora.

#8 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 maj 2012 - 22:35

Nie wiem co to jest na zdjeciu...mnie to jako zywo przypomina obrazek znad wody weekendowy, moze z pominieciem tych taśm - tutaj ciagle jeszcze pisza, ze cos sie lapie - to dalej ze..i gdzie jeszcze? miejsce x.....x2.....x3......i coraz czesciej sie okazuje, ze....ch...nia.

Ba, nawet coraz czesciej widuje, ze nawet klusole, co dawniej tlumnie okupowali jakis odcinek nie pokazuja sie nad woda....to juz cos mowi bardziej dobitnie niz przedtem....

A tu Mistrzostwa.......Świata ma sie urzadzac?
No zajebiscie!!
W koncu nie w kij dmuchal, Euro 2012 sie tu obok urzadza....

Jakos tak mi sie, moze nieco zlosliwie ale chyba trafnie sklada - wódki i igrzysk!
I moze wtedy holota nie dostrzeze, ze zjezdza po rowni pochyłej...

Gumo

#9 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 24 maj 2012 - 22:36

Świetne :lol: :lol: :lol: :lol:
Dał bym im platformy i tyczki bardziej by im to pasowało .

#10 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 24 maj 2012 - 22:39

Obrazek pochodzi z próby generalnej :unsure:

http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=articl e&sid=311

A tutaj bawią się koledzy zza oceanu... tam gdzie wędkarstwo traktuje się nieco poważniej :mellow:



Prawdę mówiąc teraz nie wiem czy śmiać się czy płakać i trochę jakby wstyd czy cuś...

#11 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 maj 2012 - 22:44

...Wszystkim powinno zalezec, zeby zostalo po nich dobre wrazenie...

To prawda, wrazenie jest najwazniejsze...

Gumo

#12 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 24 maj 2012 - 23:26

dla mnie to jakaś parodia, to tak jak by dać każdemu zawodnikowi beczkę z woda wrzucić do niej ryby i kazać je łapać...

...zębami!


#13 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 25 maj 2012 - 07:37

...A tutaj bawią się koledzy zza oceanu... tam gdzie wędkarstwo traktuje się nieco poważniej :mellow: ...



O Boshe!!! Najgorsze jak ktoś nie ma pojęcia o sporcie.
Co to za porównanie, przecież to co jest teraz u nas to Mistrzostwa z BRZEGU, a nie z łódek, bo takie będą we wrześniu w Egipcie, a dodatkowo (znalazłem) Mistrzostwa świata w łowieniu basa (Wenezuela - listopad).

#14 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 25 maj 2012 - 07:57

Co to za porównanie, przecież to co jest teraz u nas to Mistrzostwa z BRZEGU, a nie z łódek...


@J A Z pomijając fakt łowienia z łódek, link z jutuba obrazuje pewną zasadniczą różnicę, w niektórych miejscach na świecie (poza Polską) obowiązuje pewien kanon, tam gdzie jest impreza sportowa, bądź jakakolwiek inna w której mogą być i emocje, przyjemności i pieniądze tam pojawiają się wszelkie elementy imprezy które obowiązkowo muszą się pojawiać po to by zrobić wydarzenie i show w tym czysto komercyjne, przede wszystkim po to by promować i zarabiać ale również po to by zainteresować tematem tych którzy na codzień nie łowią. U nas zawody rangi Mistrzostw Świata nie są interesujące nawet dla tych, którzy łowią :unsure:

#15 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 maj 2012 - 08:13

saw_olsztyn, ale Ty malkontent jesteś :D

Ktoś widział mistrzostwa świata w spiningu (2011, 2010, itd.), które były organizowane w innym kraju? Jakie są różnice organizacyjne? Czy sektory mają podobne rozmiary?

Ja jadę pooglądać, spotkać się, cyknąć jakąś fotkę, podpatrzeć sprzęt.

Nie wiem czego się spodziewaliście, przecież to Polska.

#16 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 maj 2012 - 08:17

Od bardzo wielu juz lat zadawalem sobie pytanie: po co sa zawody wedkarskie w Polsce?
Mysle o jakims glebszym wyrazie a nie o tym, ze jest to rodzaj rozrywki? dla pewnej grupki ludzi.

Niestety na przeszkodzie rozwoju stoi rowniez tzw. ogół. Bardzo czesto chodzi po prostu o pozysk miesa a kontakt z przyroda, swieze powietrze, element poznawczy...itp. pierdoly to takie slogany, ktorymi mydli sie oczy, zeby to wszystko wygladalo cool.

Zeby uzmyslowic sobie roznice wezmy np. jezdzenie na nartach, ktore tak sie u nas rozpowszechnilo. Na czym polega roznica pomiedzy tymi dwoma rodzajami spedzania wolnego czasu?

Gumo

#17 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 maj 2012 - 08:24

Zeby uzmyslowic sobie roznice wezmy np. jezdzenie na nartach, ktore tak sie u nas rozpowszechnilo. Na czym polega roznica pomiedzy tymi dwoma rodzajami spedzania wolnego czasu?


Jestem zapalonym narciarzem :mellow: Czyżby na nartach jeździło się dla samej przyjemności jeżdżenia na nartach B)

#18 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 25 maj 2012 - 08:30

Te wpisy wyżej świadczą o tym, że taka impreza jaka jest teraz to tylko w PL, bo przecież gdzie indziej (oprócz PL) można zrobić takie jak na filmiku z jutuba, ale tak jest w całej Europie, takie mistrzostwa z brzegu są robione w całej EU i tak to wygląda. Nie możemy porównywać zawodów typowo komercyjnych dla zawodowców, którzy trzepią z tego taką kasę, trzepiąc robią z tego imprezę marzeń (części polaków).
Organizowałem już różne zawody szczebla krajowego i wiem jaki jest problem z zebraniem sędziów, dać im kasę, wyżywienie i dalej jest problem, ale czy to tylko w Pl tak jest, nie wiem, nie byłem w innych krajach, to nie wiem i nie wypowiadam się, bo nie mam porównania. Nie można porównać możliwości oglądania przez kibiców zawodów spinningowych do spławikowych, wiadomo z jakich przyczyn, ale to co jest pokazane na fotkach (na grodzkim), to jest bardziej widowiskowe i ciekawsze (podpatrywanie mistrzów), jak oglądanie zawodów rangi tylko krajowej, na dużej rzece (lornetka).

@Jack__Daniels - dawaj foty, chętnie co niektórzy pooglądają, a nawet niech lecą (znając ludzi) minusowe komentarze (każdy ma prawo do pisania i wyrażania swoich myśli,emocji).

....Cholera już ta godzina, a robota leży :lol:

#19 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 maj 2012 - 08:36

Jak coś interesującego uchwycę to postaram się wrzucić. Będę się starał złapać jakieś przynęty, które pouwieszają :D tylko nie wiem jak z moimi zdolnościami fotograficznymi te fotki wyjdą.

#20 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 postów
  • LokalizacjaSłubice

Napisano 25 maj 2012 - 08:40

...Będę się starał złapać jakieś przynęty, które pouwieszają :D...




:lol: :lol: :lol: - dobre, dobre... Nie ma takiej opcji :mellow:.
Teraz masz test do zdania, na agenta 008. No i licz się z tym, że za takie fotki można nieźle zarobić (kasy).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych