Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Galeria fotograficzna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 06 luty 2007 - 20:04

Mi również podoba się forma galerii minimalistyczna z zaakceptowaniem zdjęcia przed publikacją. Z jednej strony wprowadzi to porządek, z drugiej unikniemy niepotrzebnych dyskusji i na przykład propozycji, by dane zdjęcie wyrzucić <_<

#42 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2007 - 20:59

- Przyroda wędkarska - zwierzęta, niekoniecznie ryby, oraz krajobrazy, widoki i ciekawostki - oczywiście tematyka około wędkarska


Przyroda wedkarska ??? - tematyka okołowędkarska - w Galerii??? to co by tam sie przykladowo mialo znalezc???? Moze zmienimy profil strony na jakas turystyczno-krajoznawcza :huh: :huh: :huh:


#43 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 06 luty 2007 - 21:01

Jestem zdania zeby nie dawac ani ocen ani komentarzy , bedzie to prowadzilo do niezdrowych awantur .. I co to jest ocena ? , Robert oceni surowo , ja też i paru innych również wiec za chwile zaczna sie pretensje , jak to na RO mam maks a u was tylko 3! itp... Zakładamy , że zdjęcie zaakceptowane jest warte tego by je pokazać i koniec , po co oceny ? , zeby sie dowartościowac ? nie róbmy tego co jest na innych portalach .... bo jak zauważyl kolega to jest portal wedkarski nie fotograficzny , a jesli tak jest to po co oceniac ? Cieszmy oczy pięknymi zdjęciami i stwóżmy wizytówke JERKBAITA...

To jest oczywiście moje zdanie , i można się z nim zgodzić lub nie ..

#44 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2007 - 21:04

Ja sie zgadzam Tomek, po przemysleniu wycofuje pomysl z ocena zdjecia, to niczemu nie sluzy - popieram. Zreszta, jezeli to ma byc Galeria z aspiracjami, to opcja oceny zdjecia jest po prostu... malo profesjonalna. Co innego opis zdjecia - to tak.

#45 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2007 - 21:16

Popieram to, co napisał Tomek i podtrzymał Friko. Jeśli dobrze zrozumiałem ideę galerii, to nie jest jej celem konkurs piękności, dowartościowanie się, ani wyścig; zwłaszcza, że w tym wyścigu - że użyję terminologii sportowej - od razu znaczna część uczestników (w tym ja Embarassed) zostałaby zdublowana przez określone siły (osoby) :lol:.I w ten prosty sposób zwalimy całą odpowiedzialność za kontrolę jakościową na Wielkiego Admina :mellow: oraz oszczędzimy sobie uczucia zawodu (nie zawodu fotografa).
Pozdrawiam,

#46 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2007 - 21:22

he he... no... ja to na pewno nie bede mial startu do tej galerii :lol: chyba ze jakies zdjecie fuksem mi wyjdzie :huh: ale za to popatrze sobie na piekna, artystyczna fotografie, ktorej nie bede musial wyszukiwac sposrod wielu - po prostu bardzo ladnych - zdjec, jak teraz na forum.



#47 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 06 luty 2007 - 21:53

Popieram Tomku niepotrzebne są jakiekolwiek oceny bo admin bedzie zapracowany i jakieś niepotrzebne przepychanki moga być co niesluży wzrowej atmosferze panującej na Jerkbait.pl :D
A @Remku jakie mialyby rozmiary prace do galeri?

#48 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 07 luty 2007 - 08:11

@Remku,
Czym będziesz się kierował przy wyborze zdjęć?
Jakie kryteria przewidujesz?

ps.fajnie ,że będzie galeria :mellow: ,tego na Jekrbait.pl brakowało.

#49 OFFLINE   gajda696

gajda696

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 07 luty 2007 - 12:38

czekam z niecierpliwoscia na galerie umnie aparat co ryby w kieszeni i nawet jak nie ma ryb to mozna poklikac ujecia łowiska, dzis rano byłem zapolowac na okonia to byłem oko w oko z bobrem ale nie zdązyłem wysunac obiektywu:(((((((((

#50 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 luty 2007 - 16:09

Może troszkę późno się odzywam ale:

- jestem za tym aby Galeria nie była podzielona na różne kategorie. W zupełności wystarczy jedna kategoria, np. Wędkarstwo w obiektywie. Większa ilość kategorii jest zupełnie niepotrzbna i galeria stanie się nieczytelna.
- ocenom zdjęć mówię zdecydowanie NIE.
- komantarzom pod fotkami mówię zdecydowanie NIE.
- myślę, że w Galerii powinny znaleźć się tylko najlepsze i ciekawe zdjęcia wędkarskie. Na forum nadal istnieje możliwość dodawania zdjęć do wątków więc nikt nie powinien poczuć się pominięty. Galeria powinna trzymać wysoki poziom, a jestem przekonany że każdy będzie dążył do tego aby jego zdjęcia były coraz lepsze.

To chyba tyle. :D



#51 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 09 luty 2007 - 16:59

Może troszkę późno się odzywam ale:

- jestem za tym aby Galeria nie była podzielona na różne kategorie. W zupełności wystarczy jedna kategoria ... większa ilość kategorii jest zupełnie niepotrzbna i galeria stanie się nieczytelna.
- ocenom zdjęć mówię zdecydowanie NIE.
- komantarzom pod fotkami mówię zdecydowanie NIE.
- myślę, że w Galerii powinny znaleźć się tylko najlepsze i ciekawe zdjęcia wędkarskie.

a ja sie pod tym podpisuje :D

#52 OFFLINE   gajda696

gajda696

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 10 luty 2007 - 12:02

ja tez sie podpisuje:) i zdecydowanie mowie zeby sie pospieszyc z ta galeria:) nie ma sie co rozpisywac tylko zakładac:) pozdrawiam

#53 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 10 luty 2007 - 13:37

jestem za :mellow: :mellow:

Pozdrawiam
Slider <_<

#54 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 13 luty 2007 - 14:13

Widzę, że galeria ruszyła, przegląda się ciekawie, brakuje mi tylko bardziej szczegółowych opisów zdjęć, ale to chyba rzecz gustu :D

#55 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 13 luty 2007 - 15:19

Witam,
Rzeczywiście - na razie wersja testowa ale mamy własną galerię fotograficzną. Dzisiaj jeszcze dorzucę kilka zdjęć. Galeria oczywiście będzie żyła :D A jak podobają się zdjęcia?

Pozdrawiam
Remek

#56 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 13 luty 2007 - 15:30

bardzo fajne,

tylko jak narazie wszystko w jednym worku, ale ogolnie bardzo pozytywnie B)

#57 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 13 luty 2007 - 15:32

Dalsza cześć dyskusji w wątku: http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=2126& ;start=0&

Pozdrawiam
Remek