Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery T.Świderski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2344 odpowiedzi w tym temacie

#1601 OFFLINE   tost

tost

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:57

Fajne woblerki robisz Kolego.Wasze dyskusje dają do myślenia o pracy i wyglądzie przynęt. Niestety moje tak ładnie nie wyglądają ale jakoś sobie z tym radzę a i rybki nimi nie gardzą.
Radzę jednak usunąć ten filmik,bo chyba tutaj nie pasuje."Elektryczny" kleń,targanie rybek po krzakach bez szacunku-sprzedaży nie podniesie.No chyba,żeby tytuł filmu zmienić np."Nie popełniaj tych błędów".
Pozdrawiam
  • guciolucky i eRKa lubią to

#1602 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:40

Elektryczny kleń jest the best. Chwyt na kiju poniżej młynka na drugiej pozycji. Jak wifać mimo braku profesjonalnego operatora ryby uderzały w woblery.

Użytkownik guciolucky edytował ten post 15 styczeń 2017 - 20:40


#1603 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:59

Kwestia szybkiego wypuszczenia ryby jest jak dla mnie ważniejsza niż cykanie potem zdjęć na brzegu ,tak jak pisałem to taka próbka ,następne będą już inne i tylko z pstrągami ,podejście mega profesjonalne ,gumowy podbierak itp.itd i szybko hyc do wody i wszystko w rzekach w których nie ma ryb.


Użytkownik Kielo edytował ten post 15 styczeń 2017 - 21:00

  • wobler130 lubi to

#1604 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:32

Jak już dyskutujemy, to przychodzi mi jeszcze na myśl jedno pytanie, tak duże, wieloletnie doświadczenie a w zasadzie tylko jeden typ woblera, czemu?

Wobler ze sterem przy oczku i to wszystko. Ani DR, SDR, bezsterowców, boleniówka czy nawet klasycznych minnow.

Kiedyś zrobiłem kilka podobnych woblerów z takimi parametrami, obciążenie blisko steru i praca była v z migotaniem, łatwo się ustawiały.

#1605 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 08:11

Czemu sądzisz że tylko jeden typ woblera czy w ogóle przynęt?

"Kiedyś zrobiłem kilka podobnych woblerów z takimi parametrami, obciążenie blisko steru i praca była v z migotaniem, łatwo się ustawiały." - takie też bym chętnie zobaczył w sensie fizycznym.


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2017 - 08:24


#1606 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 styczeń 2017 - 09:17

Nie sądzę tylko stwierdzam na podstawie wieloletniej obserwacji asortymentu woblerów jakie SS oferuje do sprzedaży a od jakiegoś czasu też jesteś w tym obecny i nic więcej nie wniosłeś poza malowaniem.

Inne przynęty nie stanowią przedmiotu dyskusji.

Ja nie muszę pokazywać tego co robię gdyż nie sprzedaję woblerów a pytam Ciebie jako producenta w prosty sposób zadając proste pytanie. Konsument interesuje się więc pyta to normalne, powszechne zjawisko.

#1607 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 09:53

Tak też myślałem że obserwujesz ale jak już wspomniałem wcześniej to jakoś niedokładnie te obserwacje przebiegają ,gdzie ty to wszystko czy raczej "nic" zaobserwowałeś?
Nie wiesz co wnoszę a czego nie wnoszę ale spokojnie po kolei ,nie da się tak wszystkiego do razu wyłożyć ,te pięć modeli to taki początek ,może mi podpowiesz jaką przynętę ,nie koniecznie woblera było by warto wprowadzić następną?Pytam się jako konsumenta.


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2017 - 09:54


#1608 OFFLINE   Lester

Lester

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:04

To będzie ten pojedynek czy nie będzie,bo "do tańca trzeba dwojga" :D


  • Kielo lubi to

#1609 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:09

Pewnie nie będzie bo w tym sezonie będą brały tylko na woblery :-)



#1610 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:13

Na razie od lat jest to tylko jedna konstrukcja, bycie mistrzem jednej pozycji to nic złego. Znam kierowców, którzy przez całe życie są mistrzem prostej.

Zwykle lurebuilderzy oferują woblery w kilku wariantach np. DR, SDR, bezsterowe, lub z sterem umieszczonym w różnej odległości od oczka...

No i skoro woblery konstruuje SS to czy wątek nie powinin mieć nazwy "Woblery SS malowane by Kielo"?
  • szpiegu i kubaS 1 lubią to

#1611 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:28

Jeszcze raz się spytam skąd ty czerpiesz takie informacje?Zamawiałeś jakieś woblery u SS?Zaglądałeś do szafy?Myślisz że jak ktoś wykona czasem kilka sztuk np. dla CF to tylko takie wykonuje?No proszę Pana bez przesady.

Odnośnie nazwy wątku to chyba nie myślisz że będę ci się tłumaczył jak wykonujemy nasze woblery i jak przebiegają konsultacje odnośnie pracy ,5 modeli na chwilę obecną z 5 różnymi pracami ,kompromisowymi pracami bo każdy model mógłby posiadać ich kilka o kształtach SS ,tak lepiej?


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2017 - 10:32


#1612 OFFLINE   Lester

Lester

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:32

Nie masz Kielo szczęścia do pojedynków.Kiedyś niejaki Bujo , teraz guciolucky .Na odległośc czuć tu cykorią.



#1613 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:34

To jest taki wątek w którym guciolucky zadaje pytania a ja odpowiadam lecz nic w drugą stronę :-).

Po za tym to nie ja miałem sprawdzać teorię nie działania woblerów w danych okresach ,a właśnie jakie to okresy?


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2017 - 10:41


#1614 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:44

To jest tylko jedna konstrukcja, ten sam układ oczko ster. Nic w tym złego ale też nic innego w wątku nie znajduję to zadaję pytanie skąd taka "specjalizacja" przy jak by nie było latach doświadczeń.

#1615 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:49

To jest tylko jedna konstrukcja, ten sam układ oczko ster. Nic w tym złego ale też nic innego w wątku nie znajduję to zadaję pytanie skąd taka "specjalizacja" przy jak by nie było latach doświadczeń.

W czyim wątku?



#1616 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:55

W czyim wątku?


:)

#1617 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 11:01

Może napisze tak :-) niech się Pan nie martwi ,wszystko jest i grzecznie sobie czeka na swoją kolej ,całkowicie innowacyjne rozwiązania i wzory ,bezsterowce są od dawna ,jerki tak samo ,zwykłe,dr i sdr w jednym też ale to pikuś ,wszystko w swoim czasie nam się nigdzie nie śpieszy.



#1618 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 16 styczeń 2017 - 11:08

Może napisze tak :-) niech się Pan nie martwi ,wszystko jest i grzecznie sobie czeka na swoją kolej ,całkowicie innowacyjne rozwiązania i wzory ,bezsterowce są od dawna ,jerki tak samo ,zwykłe,dr i sdr w jednym też ale to pikuś ,wszystko w swoim czasie nam się nigdzie nie śpieszy.

 

Kielo, moje zdanie jest takie, że skoro macie tak innowacyjne rozwiązania, tyle wzorów, różnorodność produktów to dla dobra ryb zostawcie Wy to lepiej w swojej szafie, bo ja myślę, że Polacy jeszcze nie są na to gotowi. Zwyczajnie szkoda ryb :) 



#1619 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 16 styczeń 2017 - 11:53

Ludzie dajcie spokój .Ryby mamy szanować a siebie nie umiemy.Jak ktoś będzie chciał kupić te woblery to kupi .Pozdrawiam serdecznie wszystkich


  • spinnerman, Jarasszy i eRKa lubią to

#1620 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:43

Kielo, moje zdanie jest takie, że skoro macie tak innowacyjne rozwiązania, tyle wzorów, różnorodność produktów to dla dobra ryb zostawcie Wy to lepiej w swojej szafie, bo ja myślę, że Polacy jeszcze nie są na to gotowi. Zwyczajnie szkoda ryb :)

Tymon dobra przekonałeś mnie ,nie robimy.


Użytkownik Kielo edytował ten post 16 styczeń 2017 - 22:16

  • spinnerman lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych