Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjazd na weekend majowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 09 luty 2007 - 22:26

Witam.
Interesuje mnie jakis niedrogi wyjazd za granice na weekend majowy okolo tygodnia. Moze ktos gdzies sie wybiera i szuka jakis osob do kompletu?? B)
Pozdrawiam! :mellow:



Ja mam zamiar do Lwowa wybrać polatać troche Jakiem-52 :D jak cos to zapraszam.
no chyba ze znajde jakies tansze bilety do Dublina, to wtedy gdzies na wyspy i nad ocean

#22 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 09 luty 2007 - 22:34

@Yeah mam nadzieję,że z wędką na te wojaże po europie??? :mellow:
na wyspach ładne esoxy nie wspominajać o garbusach takie nawet ponad 2kg ryyyyyyliiii :mellow: ,kolega był w tym roku na mistrzostwach szybowcowych i takie darł okonie ,że strach pomyśleć :huh: nie było mniejszego niz 1kg

#23 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2007 - 22:45

Za cenę A.Zduna na Lofoty (2400+dojazd) za tydzień mam 3 tygodnie. Jak będę stary, gruby i bogaty to zafunduję sobie taką wycieczkę. Stary już jestem, gruby też... Zostało tylko 33% do zdobycia :lol:

#24 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 09 luty 2007 - 22:50

@Yeah mam nadzieję,że z wędką na te wojaże po europie??? :mellow:
na wyspach ładne esoxy nie wspominajać o garbusach takie nawet ponad 2kg ryyyyyyliiii :mellow: ,kolega był w tym roku na mistrzostwach szybowcowych i takie darł okonie ,że strach pomyśleć :huh: nie było mniejszego niz 1kg


no wlasnie caly czas mysle o jakimc travellku w miare uniwersalnym B)

#25 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 09 luty 2007 - 22:55

@Yeah ja tez uparcie szukam travelka ale nic nic :( a przydałby sie,ale znajdę szukałem na ebayu jest troche blanków muchowych w 4 kawałkach to trza uzbroić i jest ,pytałem fachowca i na blanku muchowym do linki #10 wyjdzie 30-35 gramowy spinn

#26 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 luty 2007 - 01:56

@Yeah ja tez uparcie szukam travelka ale nic nic :( a przydałby sie,ale znajdę szukałem na ebayu jest troche blanków muchowych w 4 kawałkach to trza uzbroić i jest ,pytałem fachowca i na blanku muchowym do linki #10 wyjdzie 30-35 gramowy spinn


Mimo że fachowcem nie jestem to pozwalam sobie na zdziwienie - blank #10 i 30-35g?? Dżizaz, toć na tym można słonia za jaja przez pół zoo przetargać :lol: ja mam #8 i naprawdę dużo taka węda potrafi, #10 to podają na pacyficzne łososie :lol:

A z tymi okoniami w Eirie to nie do konca jest taki miodzio - trafiają się ale 80% to ok 35cm, dużych do tej pory nie widziałem ani nie słyszałem żeby ktoś połowił. Choć z drugiej strony nie znam nikogo kto by się na nie nastawiał, są traktowane raczej jako wyjątkowo upierdliwy przyłów.
Yeach jakbyś był na wyspach daj cynk, może jakieś fishe??

I w temacie travelka - kupiłem 3częściowe basspro i jest naprawdę ok, co prawda wiadomo, nie ma akcji jak jednoskład, ale znowu po złożeniu wchodzi w każdy plecak.
Jak szukałem to widziałem na ebayu dużo st.croix tidemaster w wersji pod spina (castingowe dużo rzadsze) i są to 7st 3składy, chyba nawet w opcji do 1oz, w cenie ok 100$

#27 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 luty 2007 - 01:58

http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180083 246079&ssPageName=ADME:B:SS:IE:1
Tu jest link do takiej wędki do 3/4oz a są chyba aż do 2oz.

#28 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 11 luty 2007 - 03:28

[quote]
@Yeah ja tez uparcie szukam travelka ale nic nic :( a przydałby sie,ale znajdę szukałem na ebayu jest troche blanków muchowych w 4 kawałkach to trza uzbroić i jest ,pytałem fachowca i na blanku muchowym do linki #10 wyjdzie 30-35 gramowy spinn
[/quote]

Mimo że fachowcem nie jestem to pozwalam sobie na zdziwienie - blank #10 i 30-35g?? Dżizaz, toć na tym można słonia za jaja przez pół zoo przetargać :lol: ja mam #8 i naprawdę dużo taka węda potrafi, #10 to podają na pacyficzne łososie :lol:

A z tymi okoniami w Eirie to nie do konca jest taki miodzio - trafiają się ale 80% to ok 35cm, dużych do tej pory nie widziałem ani nie słyszałem żeby ktoś połowił. Choć z drugiej strony nie znam nikogo kto by się na nie nastawiał, są traktowane raczej jako wyjątkowo upierdliwy przyłów.
Yeach jakbyś był na wyspach daj cynk, może jakieś fishe??

I w temacie travelka - kupiłem 3częściowe basspro i jest naprawdę ok, co prawda wiadomo, nie ma akcji jak jednoskład, ale znowu po złożeniu wchodzi w każdy plecak.
Jak szukałem to widziałem na ebayu dużo st.croix tidemaster w wersji pod spina (castingowe dużo rzadsze) i są to 7st 3składy, chyba nawet w opcji do 1oz, w cenie ok 100$
[/quote]

jak tylko wypali i bede na wyspach to dam wczesniej znac na pewno :D