Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Delikatny zesatw castngowy ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:55

Nie pękaj, na początek w tej gdamaturze lepszy 235cm niż np.2m,jatakim sie uczyłem ,katorga.Długość nie przeszkadza,w Wiśle łowię 240cm i 260cm ,a w planie 3m.Nie jestem żadnym wyjadaczem ,castem łowię od jesieni.Ale to wciąga i już wszystkie kijki ,włącznie z łódkową okoniówką mają pazurek. :mellow: Najważniejsze aby zacząć i się nie zniechęcać.nie ukrywam ,że jakość sprzętu ma znaczenie akurat w tej dziedzinie. :unsure: Ja akurat zacząłem na używce Abu SX ,zaraz by curado 201E7 ,a teraz jego mniejszy braciszek, ale czemu nie TD :D


#42 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:56

ja do dragona nic nie mam.nawet ponad pół szafy patyków posiadam.jednak uważam że to nie jest firma która ma mocne strony w budowie kołowrotków.

#43 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 27 czerwiec 2012 - 06:50

Cześć , mam okazje kupić niedrogo multik cormoran carcast AL .Macie jakieś zdanie o nim ?

#44 OFFLINE   RBTS

RBTS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 600 postów
  • LokalizacjaŚrodkowa Wisła

Napisano 11 październik 2012 - 17:26

O całym zestawie nie, mogę tylko o kręciołku...
Link nie działa (pewnie stary), ale zakładam, że dotyczy Silver Max'a 2, czyli modelu 2012. Łowię starszym Silverem około roku, a nowym od ok. trzech miesięcy.
Model 2012 jest wyraźnie mniejszy i zgrabniejszy od starszego brata, ma mninimalnie mniejszą szpulę, zdecydowanie lepszą przekładnię i jest ładniejszy :). Bardzo wygodny i bezgłośny w pracy. Hamulec walki jest mocny i precyzyjny. Siła magnetyka też dobrze dobrana, w pełnym zakresie regulacji. Rama, mimo że wykonana z tworzyw, sztywna. Szpulka ma masę ok. 19 g i pozwala na swobodne rzuty 10-cio gramowymi przynętami. Myślę, że za tą cenę, linkowany zestaw nie ma u nas żadnej konkurencji!

#45 OFFLINE   RBTS

RBTS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 600 postów
  • LokalizacjaŚrodkowa Wisła

Napisano 11 październik 2012 - 20:19

To nowa wersja 2012. Multik da radę bez problemów. Nie wiem jak kij z zestawu będzie miotał dwunastkę, ale myślę, że do dziesiatki będzie w sam raz. Ze współczesnych wędek Abu mam tylko Vendettę 2,30 (5-20g) i jest ona sporo silniejsza niż deklaruje ABU.

Użytkownik RBTS edytował ten post 11 październik 2012 - 20:20


#46 OFFLINE   dawid_

dawid_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Dawid

Napisano 21 październik 2012 - 17:31

Sprzedam Ci St. Croix TRC66MF. Opisany jest 1/4-3/4 ale soikojnie do 1oz styknie. Zdecydowana większość kijów St. Croix jest niedoszacowana.

Do przynęt 12-30gr możesz poszukać używanej Okuma V-200LX. Używałem, jest przyzwoita.
http://www.multiplik...id=63&Itemid=39

Rzucałem z niej nawet skupione 7gr, ale nie jest wygodne ani mądre. Od 12gr jest ok.

Mam też nieużywany Shiomano Scorpion (jakieś 6-20gr). Zoroentuję się po ile to chodzi :)

Użytkownik dawid_ edytował ten post 21 październik 2012 - 17:43


#47 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10175 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 październik 2012 - 12:44

Sorki, że poza tematem mam pytanie do Dawid
Ciekaw jestem ceny Scorpiona (jaka wersja?)
Proszę ewentualnie ifo na priv
BOB1

#48 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2012 - 01:57

Shimano Caenan ma niezbyt ciężka szpulkę i sporo łożysk. Na początek polecam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych