Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Rezonanse - woblerwz

autorski-rb rezonans pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:43

Taśma ,,rezonansowa jest najgorszym przewodnikiem bodźców ale ma zalety, tania, łatwa w montażu. Tuleki z pianki grafitowej są już lepsze. Czy koniecznie aluminium? Są różne tworzywa, drewna. Przy aluminium trzeba zwracać uwagę na zaokrąglanie krawędzi przylegających do blanku potrafią go zniszczyć pod dużym obciążeniem.


#42 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 październik 2013 - 08:58

Czy można temat pociągnąć dalej.

 RR jak widzę , na forum ma i zwolenników i przeciwników . A ja się zacząłem wahać...............



#43 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 02 październik 2013 - 09:22

Czy można temat pociągnąć dalej.

 RR jak widzę , na forum ma i zwolenników i przeciwników . A ja się zacząłem wahać...............

 

Zrob se Pan ta Anusie i jedz na ryby, nie kombinuj za duzo bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, 20 centymetrowe okonie nie sa za wielkim wyzwaniem i kazdy dobry blank bedzie wystarczajaco czuly. W watku o okoniach parte dni temu jeden forumowicz swoimi zdjeciami udowodnil, ze duze ryby tego gatunku to nie tylko paprochy na glowkach 0.5 gr tylko prawdziwe przynety.I chwala mu za to :) 

 

Bujo


  • mifek lubi to

#44 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 październik 2013 - 10:03

Zrob se Pan ta Anusie i jedz na ryby, nie kombinuj za duzo bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, 20 centymetrowe okonie nie sa za wielkim wyzwaniem i kazdy dobry blank bedzie wystarczajaco czuly. W watku o okoniach parte dni temu jeden forumowicz swoimi zdjeciami udowodnil, ze duze ryby tego gatunku to nie tylko paprochy na glowkach 0.5 gr tylko prawdziwe przynety.I chwala mu za to :)

 

Bujo

No, fajnie.

Tyle że proszę mi pokazać iż piszę o "Anusi" !!!!!!!

Kuźwa, wkurzają mnie takiego typu posty. Czy nie można się czegoś więcej dowiedzieć ?  Czy nie można zaplanować sobie innych wędek ?

Jeżeli nie chcesz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj .

Co do okoni : masz waćpan rację - po to robię "Anusię" by łowić normalnymi przynętami , nie tylko na boczny trok . Moje ostatnie duże okonie (33 i 37 cm złowione z 2 tygodnie temu...) złowiłem na portki mannsa na 5 gramowej główce .............

 

Chcę się dowiedzieć więcej o RR bo chcę budować następną wędkę , bardziej uniwersalną . I kto wie , może zaryzykuję i sam sprawdzę czy to działała czy nie . Ale muszę być świadomy czego szukam, stąd moje podciągnięcie wątku z ubiegłego roku.

Tak trudno to zrozumieć i zostawić złośliwość na boku!!!!!!



#45 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 02 październik 2013 - 10:35

Czego wiecej chcesz sie dowiedziec? Sa dwa warunki potrzebne aby rezonans dzialal:

 

1) Musi byc precyzyjnie zamontowany

2) Trzeba miec taka wedke

 

Na forum jest tego multum, wyszukiwarka sie klania, mozesz tez przejrzec moje posty, ostatnio nawet cos pisalem. Miales zamawiac Anusie na rezonansie, wybrales cos innego wiec sie tu nie buntuj ze teraz to i tamto. Przekonasz sie tylko sam czyli patrz punkt nr. 2.

 

Ot i cala filozofia. 

 

Bujo



#46 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 październik 2013 - 10:40

Oki.

To wyjaśniam zamieszanie. Okoniówka jest robiona normalnie . Chcę zbudować (zlecić budowę rzecz jasna)  następną wędkę , szukam wszystkich wiadomości. Wiem ze Wojtek ( założyciel tego tematu)  bardzo dużo zrobił w temacie RR. Ale nie ma nowych informacji od Niego . Dlatego moje zapytanie i post. Chcę wiedzieć jak daleko jest w temacie RR , czy coś nowego , w przeciągu roku, zrobił, sprawdził , wymyślił.

Ot , cała filozofia pytania



#47 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 październik 2013 - 10:55

Zrob se Pan ta Anusie i jedz na ryby, nie kombinuj za duzo bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, 20 centymetrowe okonie nie sa za wielkim wyzwaniem i kazdy dobry blank bedzie wystarczajaco czuly. W watku o okoniach parte dni temu jeden forumowicz swoimi zdjeciami udowodnil, ze duze ryby tego gatunku to nie tylko paprochy na glowkach 0.5 gr tylko prawdziwe przynety.I chwala mu za to :)

 

Bujo

Trzeba Ci było tego :P ?Po co się odzywasz :lol:  :lol: :lol: . 



#48 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 02 październik 2013 - 11:02

Trzeba Ci było tego :P ?Po co się odzywasz :lol:  :lol: :lol: . 

 

Siedz cicho bo ci polamie wszystkie Anusie czy kocie dupki zas Stelle do d..y wykapie w kwasie jak zawitam w Twoje rejony :) :) :) 


  • robbox4 i Karol Krause lubią to

#49 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 02 październik 2013 - 11:08

Oki.

To wyjaśniam zamieszanie. Okoniówka jest robiona normalnie . Chcę zbudować (zlecić budowę rzecz jasna)  następną wędkę , szukam wszystkich wiadomości. Wiem ze Wojtek ( założyciel tego tematu)  bardzo dużo zrobił w temacie RR. Ale nie ma nowych informacji od Niego . Dlatego moje zapytanie i post. Chcę wiedzieć jak daleko jest w temacie RR , czy coś nowego , w przeciągu roku, zrobił, sprawdził , wymyślił.

Ot , cała filozofia pytania

 

Wiec napisz do Wojtka, umow sie na wspolne lowy z rezonansami i TYLKO tak sie przekonasz. I nie ma tu najmniejszej nitki ironi tylko sama praktyka. Zastanow sie tez do czego mozesz potrzebowac rezonansu.

 

Bujo



#50 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 październik 2013 - 11:11

Tak też robię;spotykam się z nim już chyba w piątek



#51 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 październik 2013 - 12:02

Siedz cicho bo ci polamie wszystkie Anusie czy kocie dupki zas Stelle do d..y wykapie w kwasie jak zawitam w Twoje rejony :) :) :)

:P  :P .Już się boję :) .



#52 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 październik 2013 - 13:34

To przygotuję więcej chrustu do obejrzenia.Dobrze że coś jeszcze mi zostało bo ostatnio jakoś "moje" kije ciągle wychodzą na test i nie wracają.



#53 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 02 październik 2013 - 13:36

To przygotuję więcej chrustu do obejrzenia.Dobrze że coś jeszcze mi zostało bo ostatnio jakoś "moje" kije ciągle wychodzą na test i nie wracają.

 

Forum nie czytaja i dlatego, przeciez powszechnie wiadomo, iz sa wymyslem k...y i szatana i nie dzialaja ( jak sie nie ma w reku to ciezko by dzialaly :) )

 

No i zapowiada sie, ze Anusia bedzie miala trzecia odslone :) :) :) 



#54 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 październik 2013 - 13:47

Nie będzie trzeciej odsłony bo jestem zasypany SC V. I terminy trociowe.



#55 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 październik 2013 - 15:32

Forum nie czytaja i dlatego, przeciez powszechnie wiadomo, iz sa wymyslem k...y i szatana i nie dzialaja ( jak sie nie ma w reku to ciezko by dzialaly :) )

 

No i zapowiada sie, ze Anusia bedzie miala trzecia odslone :) :) :)

Jak już to "Pawlisko"

"Anusia" już zaplanowana w całości







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb, rezonans, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych