Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#941 OFFLINE   bryka

bryka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 443 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:Michał

Napisano 16 marzec 2013 - 20:51

Witam Wszystkich zapaleńcówe sportu który nas wszystkich tutaj jednoczy ;)

Jako że kultura tego wymaga , chciał bym w tym wątku się przedstawić oraz przywitać .
Nazywam się Michał , mam 22 lata , wędkuje od kiedy tylko sięgam pamięcią....
Wędkuję większością metod , choć ostatnio najbardziej z naciskiem na spining oraz trolling.
Od jakiegoś czasu zająłem się również woblerami HAND MADE , dłuższy czas robiłem je dla siebie .... teraz postanowiłem je również sprzedawać  ... oraz dzielić się miedzy przyjaciółmi ;)

 Pozdro Bryka !



#942 OFFLINE   bongo731

bongo731

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 06:41

Witam mam ma imie Krzysiek jestem zarejestrowany ok.roku  Mieszkam w Kedzierzynie-Kozlu.. wedkuje odkad pamiętam  czasem tez strugne jakiegoś wobka.  POZDRAWIAM

 

 



#943 OFFLINE   kubanczyk21

kubanczyk21

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 21:59

Witam, mam na imię Kuba i mam 17 lat. Wędkarstwem zaraziłem się za dzieciaka. Im jestem starszy tym więcej czasu poświęcam na swoją pasję;) Wcześniej były to głównie zabawy ze spławikiem i gruntem, a od 2 sezonów praktycznie sam spinning. Na forum zarejestrowałem się głównie w celu nauki tworzenia własnych przynęt. Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę się mógł czymś pochwalić i poprosić o opinię doświadczonych forumowiczów.

 

Pozdrawiam



#944 OFFLINE   kowalek87

kowalek87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaLubin/Fjellhamar
  • Imię:Piotr

Napisano 18 marzec 2013 - 10:38

Witam! Jestem Piotrek, mam 26 lat. Wędkuję  głównie w Odrze od Brzegu Dolnego, aż po Głogów, a najczęściej w okolicy Ścinawy. Łowię przede wszystkim bolenie, choć nie ograniczam się do jednego gatunku, często chodzę za kleniem, jaziem czy pstrągiem, a jesienią za sandaczem. Jak wielu z nas robię też woblery i tylko na nie łowię ( myślę, że z dobrymi efektami). Pozdrawiam! :)



#945 OFFLINE   maciek223

maciek223

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjałódzkie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:maciek223

Napisano 18 marzec 2013 - 14:26

Witam mam na imie Maciej,lubie wedkować różnymi metodami.Pozdrawiam i życze połamanjia!

#946 OFFLINE   Maciek83

Maciek83

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaKopenhaga/Szczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Aftewicz

Napisano 18 marzec 2013 - 14:54

Witam. Mam na imie Maciek w tym roku zamiezam sprobowac swoich sil w castingu i z muchowka. Szukajac informacji na w/w temety natrafilem na Wasze forum. Dziekuje za mase informacji i pozdrawiam.



#947 OFFLINE   pi_ter

pi_ter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Imię:Piotr

Napisano 21 marzec 2013 - 13:20

Witam. Mam na imię Piotr. Do tej pory bacznie się przyglądałem, ale w końcu wypada się wpisać... W zeszłym roku kupiłem pływadło (Bush Favorit 370) więc będzie można mnie znaleźć gdzieś nad Zegrzem i okolicach.

Pozdrawiam



#948 OFFLINE   White Fish

White Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaGdzie się da...
  • Imię:Łukasz

Napisano 21 marzec 2013 - 22:38

Witajcie. Jestem Łukasz. Mieszkam w zachodniopomorskim (Kamień Pomorski). Łowię głównie w rzeczkach, rzekach i kanałach - mniejszych lub większych. Generalnie najbardziej lubię lekki spning - przynęty niewielkie. Związane jest to z gatunkami ryb tu występującymi. Kiedyś dreptałem za trocią ale sobie odpuściłem. Teraz wolę klenie, jazie i pstrągi z mniejszych ale tak samo urokliwych rzek:) Woblerki zwykle strugam sam. Pozdrawiam wszystkich.



#949 OFFLINE   Mazur

Mazur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaZach-pomorskie
  • Imię:Radosław
  • Nazwisko:Mazur

Napisano 23 marzec 2013 - 08:39

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Radek i mieszkam w Golczewie. Bardzo mi się podoba to forum.



#950 OFFLINE   asterix500

asterix500

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaRLA

Napisano 23 marzec 2013 - 12:27

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na inie Mariusz i mieszkam w okolicach Łańcuta.



#951 OFFLINE   danielo571

danielo571

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • Imię:Daniel

Napisano 25 marzec 2013 - 14:29

Witam wszystkich jerkbait-owców. Jestem Daniel. Wędkuję głównie na mazurskich jeziorach choć czasem lubię poganiać za kleniem i poszukać sandacza na martwej wiśle. Od kilku lat moim celem jest szczupak, którego łowię na własne przynęty. Pozdrawiam.



#952 OFFLINE   Robertpl

Robertpl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 973 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 16:10

Witam wszystkich forumowiczów. Wędkuję od około 15 lat, głownie rzeki śląska, małopolski i podkarpacia. Pozdrawiam wszystkich łowców!



#953 OFFLINE   Krzysiek184

Krzysiek184

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • LokalizacjaGóra "Spiner-Barycz"
  • Imię:Krzysiek

Napisano 28 marzec 2013 - 08:31

Witam wszystkich !

Mam na imię Krzysiek. Wędkuję od 4 lat tylko i wyłącznie spinning.Głównie na naszej "matce" Odrze :) na odcinku od Ścinawy do ujścia Baryczy. CZasami na wielkopolskich jeziorach z łódki. Nalężę do klubu spinningowego " Spiner Barycz".

Pozdrawiam i do usłyszenia na forum.



#954 OFFLINE   Denisss

Denisss

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 29 marzec 2013 - 10:00

Witam serdecznie!

Od ponad roku jestem użytkownikiem tego forum. Mnogość tematów i informacji jakie tutaj znalazłem spowodowały, że byłem raczej biernym użytkownikiem i skupiłem się głównie na czytaniu. Miałem przyjemność skorzystać z pomocnych rad kilku użytkowników za co im dziękuję.

Pozdrawiam Daniel



#955 OFFLINE   kresley

kresley

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • Lokalizacjaświętokrzyskie
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Kresa

Napisano 29 marzec 2013 - 12:24

Witam wszystkich serdecznie.

 

   Ze względu na miejscem zamieszkania (świętokrzyskie), spinniguję na zbiornikach zaporowych w najbliższej okolicy czyli Chańcza, Domaniów, Miedzna Mur., Sulejów czasami Poraj. Preferuję wędkowanie ze środków pływających a jeśli chodzi o metody połowów głównie opukuję dno.

   W związku ze zbliżającym się, wielkimi krokami, sezonem - wszystkim forumowiczom POŁAMANIA KIJA :).

 

Pozdrawiam

Marcin

 

P.S.
Chociaż patrząc przez okno to mam obawy czy do 15 maja lód zejdzie z Sulejowa :).



#956 OFFLINE   MadWax

MadWax

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 16:36

Witam, mam na imię Przemek 33 lata. Wędkuję odkąd sięgam pamięcią, najpierw z ojcem potem samodzielne wyprawy. Pierwsze wędkarskie kroki stawiałem na Nysą Kłodzką w rodzinnym mieście Lewin Brzeski oraz okolicznych żwirowniach. Dorosłość poniosła mnie za pracą w Polskę i miałem przyjemność wędkowania na Bobrze i Odrze w Krośnie Odrzańskim i okolicznych małych rzeczkach i jeziorkach. Dzisiaj osiadłem i mieszkam w Poznaniu, wędkuję więc na Warcie, Wełnie, i jeżdżę na pstrągi w okolice Piły, czasem na rzeki pomorza. Preferowana technika łowienia spining 99% strugam też trochę woblerki, podejmuję też próby "Rodbuilder'skie", tuning na seryjnym sprzęcie. Pozdrawiam wszystkich.  



#957 OFFLINE   jasiekcom

jasiekcom

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 365 postów
  • Lokalizacjaprzedstawiciel marki EGO
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Kasprzak

Napisano 31 marzec 2013 - 08:22

Witam.
Znam to forum od dłuższego czasu  oraz wielu tu obecnych kolegów, dzisiaj postanowiłem się w końcu zarejestrować.
Mam na imię Daniel wędkuję od 4 roku życia za to wielki szacunek dla mojego dziadka i ojca. Największą  frajdę sprawia mi wędkarstwo muchowe i prawie wszystko co z nim jest związane

Pozdrawiam.
Daniel Kasprzak



#958 OFFLINE   Neptun

Neptun

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Maciej

Napisano 31 marzec 2013 - 20:49

Witam, jestem Maciej. Mam 16 lat i do tej pory byłem biernym użytkownikiem tego forum -  dużo czytałem. Najbardziej lubię spinning w wersji light - czyli klenie, jazie, okonie (nie mylić z okonkami, boczny trok i takie tam mnie nie pociąga). Pochodzę z Rudy Śląskiej więc trudno mam już na start, ale dzięki komunikacji publicznej jakoś daję radę. Pozdrawiam.



#959 OFFLINE   magic77

magic77

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 03 kwiecień 2013 - 12:48

witam ponownie,niestety pod innym loginem,coz zycie dalo mi w kosc troche :unsure: mieszkam w irlandii,lowie glownie sea bassy.pozdrawiam



#960 OFFLINE   Przemek N.

Przemek N.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaLUBLIN
  • Imię:Przemek.
  • Nazwisko:eN.

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:06

Witam wszystkich nazywam się Przemek mam 28lat mieszkam w Lublinie spininguje tak na poważnie około 10lat lubie łowić okonie na paprochy choć moja ulubiona metoda i to co mnie kręci najbardziej to łowienie sandaczy z opadu głównie łowie z łódki nad zalewem Zemborzyckim.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych