Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2675 odpowiedzi w tym temacie

#1761 OFFLINE   Marioo

Marioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaStarogard gdański
  • Imię:MARIUSZ
  • Nazwisko:Laskowsk

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:04

Witam Forumowiczów mam na imię Mariusz mam 40 lat i pochodzę z Nowego Sącza,a obecnie mieszkam w Starogardzie Gdańskim (miłość nie wybiera ha ha)Wychowałem się na pięknym osiedlu sąsiadującym ,z piękną rzeką Dunajec.Każdą chwilę spędzałem nad rzeką z wędką w ręce i tylko spławik i grunt.Upłyneło troszkę lat wiele się zmieniło tylko moja pasja do spławika pozostała,aż pewnego dnia było to z pięć lat temu.mój teść zabrał mnie jak on to mówi,na poważne ryby.Był to dzień 10 październik dostałem spining teleskopowy,z wahadłem i tak zostałem spiningistą.Pod koniec dnia gdy spływaliśmy,jak mi przywaliło nigdy tego nie zapomnę złapałem pierwszego szczupaka.Tak pokochałem spining,a ok trzech miesięcy temu dzięki Jerkbajtowi poznałem casting.Super sprawa już mam dwa zestawy jeden do 20gram zakupiony tu na jerkbajcie,a drugi sam skąpletowałem do 60gram i pewnie się na tym nie skończy ?

#1762 OFFLINE   mmgg

mmgg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Michał

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:56

Dzień dobry,

 

mieszkam w Poznaniu, dwa lata temu zacząłem przygodę ze spinningiem na Warcie (mam nadzieję, że rzeka odrodzi się po ostatnim zatruciu :( i będę mógł kontynuować).

Forum czytam od pewnego czasu - to kopalnia wiedzy dla początkujących jak i zaawansowanych. Pozdrawiam Wszystkich.



#1763 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 grudzień 2015 - 23:46

Witam wszystkich użytkowników jerkbait.pl. Nazywam się Wojtek. Spinninguje od niedawna, więc na razie będę więcej czerpał wiedzę niż dawał coś od siebie. Forum na wysokim poziomie i fajna atmosfera. Lowie głównie na Warcie i pobliskiej Obrze. Teraz ciulam na ponton, więc niebawem pewnie i pobliskie jeziorka. Pozdrawiam

#1764 OFFLINE   Czerwc89

Czerwc89

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 11:55

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :)



#1765 OFFLINE   maynard77

maynard77

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaJarocin,wlkp
  • Imię:Tomek

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:17

Witam wszystkich forumowiczów,mam na imię Tomek jestem z Jarocina,spinninguję głównie na Warcie.
Już jakiś czas podpatruje i śledzę forum,prawdziwa kopalnia wiedzy.Wypada się przywitać w odpowiednim wątku.
Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie forumowiczów.
 



#1766 OFFLINE   marcos_hc

marcos_hc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaOslo
  • Imię:Marek

Napisano 17 grudzień 2015 - 20:53

Witam. Jestem Marek mam już leciutko powyżej 30 lat. Pochodzę z Gorzowa Wlkp. ale od kilku lat mieszkam w Oslo. Od najmłodszych lat wędkowałem z ojcem, głównie jeziora w pobliżu Gorzowa, 99% wyjazdów z gruntówką. Potem kilka lat przerwy i zacząłem od nowa przygodę wędkarską, tym razem spinning. Po przeprowadzce do Norwegii powstały nowe, wędkarskie, łatwo dostępne możliwości. Mnóstwo łowisk pstrągowych i łososiowych, fjordy i Morze Norweskie. Głębokie jeziora i duża rzeka z ogromnym rozlewiskiem. Raj :). W planach na 2016 mam naukę muchowania i nadzieję na piękne pstrągi i lipienie. Oczywiście nie odpuszczę sandaczom ani szczupakom ani na chwilkę.

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję być grzeczny :)



#1767 OFFLINE   Songoku

Songoku

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Imię:Sławek

Napisano 20 grudzień 2015 - 15:21

Witam

 

Mam na imię Sławek.

Interesuje się głównie spinningiem

Wędkuje w centralnej Polsce

 

Pozdrawiam Wszystkich



#1768 OFFLINE   pszzz

pszzz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Michał

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:47

Witam wszystkich użytkowników,

Po wielu wielu latach spławika doczepiam do wędki przelotki i kołowrotek.

Pozdrawiam,

Michał (Gdańsk)



#1769 OFFLINE   Kaamil

Kaamil

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 28 grudzień 2015 - 20:17

Cześć, mam na imię Kamil. Na forum jestem od dłuższego czasu ale póki co tylko jako czytelnik. Niedawno przeprowadziłem się do Warszawy. Spininguje na warszawskiej Wiśle i okolicznych jeziorkach/stawach/rzeczkach, rzadziej na Narwi, ZZ i Wkrze.
Pozdrawiam :)

#1770 OFFLINE   grzesiu4511

grzesiu4511

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • Lokalizacjałódź
  • Imię:Rafał

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:26

Witam, 

Mam na imię Rafał. Forum przeglądam już od dawna bo to prawdziwa kopalnia wiedzy. Mieszkam w centralnej Polsce a dokładniej w Łodzi. Nie jest to wymarzone miasto jeżeli chodzi o możliwości wędkarskie ale cóż nie ma co marudzić tylko trzeba łowić ;)  Moją ukochaną metodą połowu jest spinning szczególnie lekki spinning na wszelkiego rodzaju rzekach, rzeczkach i rzeczułkach a najczęstsze obiekty polowań to klenie, jazie i bolenie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)



#1771 OFFLINE   blady00

blady00

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 30 grudzień 2015 - 18:33

Witam, na imię mam Tomek. Wracam do wędkarstwa po kilku latach. Próbuję sił z karpiami , a na szybkie przyjemne wypady postanowiłem pospiningować. Forum czytam od jakiegoś czasu ,przyszła kolej na rejestrację i większe poznanie tej metody .Pozdrawiam

#1772 OFFLINE   Tomo

Tomo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • LokalizacjaRybnik
  • Imię:Tomek

Napisano 01 styczeń 2016 - 17:33

Witam.

Tomek jestem, wędkuję o kilku sezonów (spławik). Od sezonu 2013 zacząłem się uganiać za drapieżnikiem. Obecnie wymieniam sprzęt oraz zbieram wiedzę, by lepiej przygotować się do sezonu 2016. Pozdrawiam.



#1773 OFFLINE   gorgo9

gorgo9

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaBiałogard

Napisano 02 styczeń 2016 - 21:11

Dobry Wieczor :) Paweł z Białogardu (okolice Koszalina). Mają pasją jest spinningowanie, głwnie Okonie i od niedawna sandacze..  chociaż nie wybrzydzam dobrą zasiadką na lina czy leszcza. :lol:



#1774 OFFLINE   serekturek

serekturek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Karol

Napisano 03 styczeń 2016 - 12:55

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Karol. Jeśli chodzi o wędkarstwo to głównie spining na rzece Bug w okręgu siedleckim.

#1775 OFFLINE   Zandi21

Zandi21

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaBolesław
  • Imię:Arek

Napisano 03 styczeń 2016 - 14:04

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za przyjęcie. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku Arek.

#1776 OFFLINE   ens

ens

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:34

Cześć

Mam na imię Lukasz mieszkam we Wrocławiu spininguje na rzece Odrze i Bystrzycy na której się wychowałem przepadam tez za gruntówką forum przeglądam od dłuższego czasu ale dopiero nie dawno postanowiłem się zalogować pozdrawiam wszystkich serdecznie i

życzę Szczęśliwego Nowego Roku i udanych połowów w nowym roku :)!



#1777 OFFLINE   Peterx

Peterx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaKalnikòw
  • Imię:Piotr

Napisano 03 styczeń 2016 - 17:02

Witam wszystkich od niedawna śledzę forum i postanowiłem się zarejestrować. Pochodzę z okolic Przemyśla. Łowie głównie na spining i federer.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.
Piotr.

#1778 OFFLINE   Michał123

Michał123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:22

Cześć mam na imię Michał i jak kolega dwa posty wyżej tez mieszam we Wrocławiu, również niedaleko Bystrzycy ale jakoś nie jest mi dane wybrać się tam na ryby, może czas to zmienić. Wedkuje głównie na Odrze czasami na stawach we Wroclawiu. Za karpie tez czasem też lubię gdzieś usiąść. Pozdrawiam

#1779 OFFLINE   pointman

pointman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 styczeń 2016 - 10:38

Witam

Na imię mam Mariusz, mieszkam w Warszawie. Po przerwie wracam do wędkarstwa i zamierzam zostać aktywnym spinningistą, bo do tej pory głównie feeder. Spotkać mnie można najczęścien na warszawskim odcinku Wisły po Praskiej stronie.

Pozdrawiam



#1780 OFFLINE   Ralph_Fridge

Ralph_Fridge

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 06 styczeń 2016 - 18:17

Witam! Mam na imię Marcin i wolne chwile głównie poświęcam karpiowaniu. Spinninguję gdy nie mam czasu na dłuższe wypady. Od tego sezonu postanowiłem spróbować łowić pstrągi. Pozdrawiam wszystkich fanatyków wszelkich metod wędkowania  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych