Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Celebryci wędkarscy a przepisy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
243 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 707 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:"kazik"

Napisano 24 maj 2022 - 14:35

A mnie interesują właśnie egzotyczne wyprawy/gatunki.

Na naszym podwórku (yt/prasa wędkarska) nie potrafię znaleźć nic ciekawego.
Najbardziej odpycha mnie mierne łowienie połączone z lokowaniem miernych produktów i kiepską zdolnością do wysławiania się...

Nie tylko egzotyka, każda wyprawa jak jest ciekawa.

Ciężko jest stanąć (bez doświadczenia) przed obiektywem i mówić z głowy, wykucie z kartki od razu widać.Ciężko jest nawet nagrać wciągający komentarz do filmu jak się zna "posumowanie wyjazdu" później jak to oglądasz możesz to podsumować jednym zdanie - co ja pierd... Dużo razy widziałem jak chłopaki z Trwam (tak, tak, wiem ... :lol: ) jak przeprowadzali wywiad i gość co przed chwilą gęba mu się nie zamykała dukał po sylabie.

Z Darkiem uruchomiliśmy "kanał firmowy" wiadomo w jakim celu ale mamy taki pomysł aby pojechać śladami Mariana Paruzela czyli Łososie, Laponia i ja. Jest tylko jedno ale czy to nagrywać, natyrać się ze sprzętem, czego 90% nie doceni czy łowić i cieszyć się wyjazdem. Rok temu powiedział bym to pierwsze, dzisiaj to drugie.


Użytkownik Robert Dorado edytował ten post 24 maj 2022 - 14:43


#202 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 25 maj 2022 - 07:28

Moim zdaniem cieszyć się wyjazdem :)



PS
Na Trwam można znaleźć sporo wartościowych informacji, pojawiają się tam mądrzy ludzie, zaryzykowałbym, że poziom rozmów jest wyższy, niż w głównych mediach



#203 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 26 maj 2022 - 09:27

Sorka, że nie na temat.
Ale tu jest dobry przykład. O czym można rozmawiać, jak ładnej polszczyzny używać.
Rozmowy niedokończone lubię słuchać w trasie.

https://www.youtube....CNsGsPJAM&t=65s

I zestawmy to z jedną, drugą, czy trzecią telewizją, nie ważne którą  :D
 


  • mohave, Biesan i HaDe lubią to

#204 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5793 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 maj 2022 - 08:04

To Twoje zdanie i jesteś w mniejszości (żeby było jasne ja też), taki jest poziom bo oglądający takich produkcji szukają. Ludzi interesuje tylko podanie gotowca na talerzu, jak złowić to , jak złowić tamto.

 

Zwróćcie uwagę na poziom wyświetleń chłopaki robią świetne filmy podszyte czymś głębszym ale przeciętnego oglądacza to nie interesuje, ich interesuje jak złowić pstrąga na Myczkowcach albo okonia na raczki a szczytem chyba jest sandacz na gumę

W Polsce nie sprzedają się filmy z podróży, on tam nie pojedzie więc po co to oglądać, albo nie kupi wędki od Bartka bo za droga to po co tracić czas...

Robert interesują tylko raczej nie polskiego wędkarza bo jak piszesz on tam raczej nie pojedzie. Za granicą zainteresowanie jest większe, mój film z Ugandy ma prawie milion wyświetleń co ciekawe najwięcej osób oglądało z Azji z Indonezji, Tajlandii i Malezji czyli wydawałoby się z kierunków mało wędkarskich. Ciekawe czy oni tam pojadą?  :D


  • mario i Maciek_7 lubią to

#205 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 27 maj 2022 - 08:28

Robert interesują tylko raczej nie polskiego wędkarza bo jak piszesz on tam raczej nie pojedzie. Za granicą zainteresowanie jest większe, mój film z Ugandy ma prawie milion wyświetleń co ciekawe najwięcej osób oglądało z Azji z Indonezji, Tajlandii i Malezji czyli wydawałoby się z kierunków mało wędkarskich. Ciekawe czy oni tam pojadą?  :D

Janek, podaj proszę link. Bedziesz miał o jedno wyświetlenie więcej (ode mnie) :)



#206 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5793 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 maj 2022 - 10:45

Janek, podaj proszę link. Bedziesz miał o jedno wyświetlenie więcej (ode mnie) :)

UGANDA 2019- 253lb/115kg, 195cm MONSTER NILE PERCH - YouTube

Miłego oglądania  ;)


Użytkownik wujek edytował ten post 27 maj 2022 - 10:45


#207 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 27 maj 2022 - 11:23

Janek, oprócz wspaniałego wyjazdu i ryb gratuluję Ci ilości wyświetleń - KOSMOS, brawo!


  • Thomas-xXx lubi to

#208 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 27 maj 2022 - 11:50

Super !!!


  • wujek lubi to

#209 OFFLINE   elmo

elmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 27 maj 2022 - 13:23

najwięcej osób oglądało z Azji z Indonezji, Tajlandii i Malezji czyli wydawałoby się z kierunków mało wędkarskich. Ciekawe czy oni tam pojadą? :D



Wydaje mi sie ze częściowo popularnosc film wynika z glupoty algorytmu wyszukiwarki YT. Azjaci chyba mysla ze to barramundi, bo nawet jest sporo komentarzy z pytaniami o to. Chyba algorytm YT, prawdopodobnie przez tresc komentarzy, uznal ze to barramundi... i wysoko pozycjonuje film jak ktos szuka pod barramundi.

Zrob test i wpisz w wyszukiwarke YT np. "barranundi monster / record / biggest" i zobacz gdzie jest Twoj film ;)

Nie umniejsza to Twojego sukcesu.

#210 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2022 - 13:30

Janku, chcąc niechcąc, stałeś się wędkarskim celebrytą.

#211 OFFLINE   elmo

elmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 27 maj 2022 - 13:34

Jak dla mnie, to byl juz przed tym filmem.
Mi najbardziej podoba sie pierwszy film
  • Adrian Tałocha lubi to

#212 OFFLINE   TommyW

TommyW

    Forumowicz

  • Bloggerzy
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaSkandynawia, 4eva!
  • Imię:Tommy

Napisano 27 maj 2022 - 14:01

Nie no wujaszka film to chyba kazdy z forum widzial, ryba okrutna, wyjazd przecudowny, sam sie powoli zmierzam ku temu z przyszla zona i zapalonym przyjacielem tata wedkarzem.

Dzisiaj niechcacy wpadlem na cos takiego.

Nie wiem kim jest ten chłopaczek generalnie, ale chyba młodzież go dość mocno propsuje, Walicki albo Kolendowicz powinni podbijac w swiecie wedkarskim taka ogladalnosc moim zdaniem, ale coz...

Takie czasy mamy.

 

ps. wujek z czystej ciekawosci, za tyle wyswietlen wpadly ci jakies grosze do portfela? czy to tak nie dziala? :D


  • oland, elmo i Anonymous lubią to

#213 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2022 - 14:39

Młodzieniec z filmu taki jakiś dresikowaty. Jest nadzieja, że po pocałowaniu bolenia spod bergla, wysypie go na gębie i zakończy swoją medialną karierę. Dawid go nie przestrzegł i za to gratulacje.
  • costi, Biesan i TomekSudety lubią to

#214 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 27 maj 2022 - 15:08

Uważam, że celebryci są tacy, jacy ich odbiorcy. Niejednokrotnie Walicki mówi, ze ciagle pytaj ludzie o wędki i kołowrotki, zatem widać, na co są nastawieni odbiorcy YT. Tyle w temacie.
  • elmo i TomekSudety lubią to

#215 OFFLINE   elmo

elmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 27 maj 2022 - 15:13

Młodzieniec z filmu taki jakiś dresikowaty. Jest nadzieja, że po pocałowaniu bolenia spod bergla, wysypie go na gębie i zakończy swoją medialną karierę. Dawid go nie przestrzegł i za to gratulacje.



Ja tam szanuje. To ziomek z ekipy Friza (np. lody Ekipy). Swoim filmem zrobil wiecej dla propagowania wedkarstwa niz PZW przez 10 lat
Trudno dzis oderwac nastolatka od kompa na ryby...
Jesli nie chcemy byc ostatnim pokoleniem wedkarzy (bo wstyd lowic, bo ekolodzy, bo konputery/gry) to powinniśmy takie akcie doceniac

Użytkownik elmo edytował ten post 27 maj 2022 - 16:05

  • Anonymous lubi to

#216 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1744 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 27 maj 2022 - 18:26

Elmo, trudno Ci nie przyznać racji.


  • elmo i TommyW lubią to

#217 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5793 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 maj 2022 - 21:15

Super !!!

Dzięki  ;)

 

Wydaje mi sie ze częściowo popularnosc film wynika z glupoty algorytmu wyszukiwarki YT. Azjaci chyba mysla ze to barramundi, bo nawet jest sporo komentarzy z pytaniami o to. Chyba algorytm YT, prawdopodobnie przez tresc komentarzy, uznal ze to barramundi... i wysoko pozycjonuje film jak ktos szuka pod barramundi.

Zrob test i wpisz w wyszukiwarke YT np. "barranundi monster / record / biggest" i zobacz gdzie jest Twoj film ;)

Nie umniejsza to Twojego sukcesu.

Możliwe, mój zysk, a ich zdziwienie że barramundi mogą być tak duże  :P

 

Janku, chcąc niechcąc, stałeś się wędkarskim celebrytą.

Traktuję to jak zabawę i pamiątkę dla siebie, ale fajnie jak ktoś chce obejrzeć moje wypociny i jeszcze pisze że jest ok. Mnóstwo roboty jest przy tym, nagrać, obrobić i skleić w jakąś sensowną całość. W przyszłym roku jak coś się znowu nie zesra to będzie relacja z Madagaskaru.

 

Jak dla mnie, to byl juz przed tym filmem.
Mi najbardziej podoba sie pierwszy film

Na tym filmie uczyłem się montażu i jak na pierwszy w sumie jest ok, ale pewnie bym teraz zmienił co nie co  :)

 

Nie no wujaszka film to chyba kazdy z forum widzial, ryba okrutna, wyjazd przecudowny, sam sie powoli zmierzam ku temu z przyszla zona i zapalonym przyjacielem tata wedkarzem.

Dzisiaj niechcacy wpadlem na cos takiego. 

Nie wiem kim jest ten chłopaczek generalnie, ale chyba młodzież go dość mocno propsuje, Walicki albo Kolendowicz powinni podbijac w swiecie wedkarskim taka ogladalnosc moim zdaniem, ale coz...

Takie czasy mamy.

 

ps. wujek z czystej ciekawosci, za tyle wyswietlen wpadly ci jakies grosze do portfela? czy to tak nie dziala? :D

Polecam, Uganda chyba była moim najlepszym wyjazdem, zagrało tam wszystko. YouTube płaci ok 5000pln/milon wyświetleń ale też to zależy od różnych czynników.


Użytkownik wujek edytował ten post 27 maj 2022 - 21:18

  • Maciej W. i TommyW lubią to

#218 OFFLINE   TommyW

TommyW

    Forumowicz

  • Bloggerzy
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaSkandynawia, 4eva!
  • Imię:Tommy

Napisano 27 maj 2022 - 21:16

@wujek budżet przekroczył 20tys na wyjazd?



#219 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 918 postów
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Napisano 05 czerwiec 2022 - 13:04

... to taki kij w szprychy ode mnie... normalnie surfcasting, łódka, jakiś wypas,na burcie jakieś żółte tło, za daleko, co tam więcej... coś tam wywożą w nurt, zapewne. Refuler zakotwiczony, system przesyłu podwieszony na biało- żółtych pływakach/ zbiornikach. Jestem ciekaw, jaka jest stawka przewidziana za połowy w tym miejscu, zresztą znanym, no i kiedy coś pojawi się w sieci, i oczywiście ... wszystkie ręce na pokład i w górę...



#220 OFFLINE   SzymonP

SzymonP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 05 marzec 2023 - 10:21

Większość filmów na YT odzwierciedla obraz społeczeństwa. Takie wedkarskie disco-polo. Zarówno w formie przekazu, treści jak i słownictwie. I mam wrażenie, że to jest robione z premedytacją by zwiększyć zasięgi.


Nie sposób się z tym nie zgodzić. U nas po około 3 latach niszczycielskiej działalności YT pewnego reżysera mała rzeczka została zadeptana na amen. Dopchanie się do pustej i niełowionej danego dnia wody (często także na tygodniu) zaczyna graniczyć z cudem. Nad wodą którą zwykle odwiedzali tylko lokalsi nagle widać bardzo często także tablice rejestracyjne z drugiego końca Polski. Jak tylko zaczyna się robić spokojnie oliwa jest ponownie dolewana do ognia w postaci kolejnej filmowej produkcji. Poziom kultury nowoprzybyłych po obejrzeniu tych filmów także pozostawia wiele do życzenia (wyprzedzanie już łowiących, wpychanie się na trzeciego itp.). Wczoraj napotkani wędkarze (a już się łudziłem, że nikogo nie spotkam) pytali się mnie gdzie jest ten most gdzie w ostatnim odcinku reżyser złowił rybę bo chcieliby tam pojechać... :D

Użytkownik SzymonP edytował ten post 05 marzec 2023 - 10:23

  • vako i karkoszek lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych