Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2021


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
616 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1030 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 06:15

Mam nadzieję, że część narodu przestanie psioczyć na trenera. Niestety ale mając do wyboru 15 osób co może zrobić więcej i cóż to zmieni ?

Grają zawodnicy, a nie trener. Po kilkunastu turniejach na przestrzeni kilkudziesięciu lat trzeba przyznać, że nigdy nie będziemy grać jak Hiszpania, Francja czy tak o Belgia...

Ilość podań / dokładność/ szybkość / technika - różnica między naszą drużyną a pozostałymi jest kolosalna.


  • nalewator i coma lubią to

#102 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 06:19

Mam nadzieję, że część narodu przestanie psioczyć na trenera. Niestety ale mając do wyboru 15 osób co może zrobić więcej i cóż to zmieni ?

Grają zawodnicy, a nie trener. Po kilkunastu turniejach na przestrzeni kilkudziesięciu lat trzeba przyznać, że nigdy nie będziemy grać jak Hiszpania, Francja czy tak o Belgia...

Ilość podań / dokładność/ szybkość / technika - różnica między naszą drużyną a pozostałymi jest kolosalna.

Był czas i to nie tak bardzo odległy że wygrywaliśmy na MŚ i z Belgią i z Francją a z Hiszpanią w finale Olimpiady było 2-3. 

Także powalczyć można tylko trzeba mieć kim.


  • S.N. lubi to

#103 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 797 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 06:45

Załączony plik  szczup.jpg   65,71 KB   28 Ilość pobrań


  • Guzu i S.N. lubią to

#104 OFFLINE   legion

legion

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 06:53

Pewien dziennikarz rozmawiając z Kazimierzem Górskim powiedział : ,, jest pan cudownym trenerem". Pan Kazimierz odpowiedział:,, nie ma cudownych trenerów,są cudowni piłkarze,i ja ich mam.



#105 ONLINE   Lukas 24

Lukas 24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 158 postów

Napisano 15 czerwiec 2021 - 07:28

Tak psioczycie na ,,naszą" dryżynę. Ale powiedzcie szczeże - czy były jakieś przesłanki żeby sądzić że zagrają lepiej?
Nie, nie było.Zagrali na poziomie jaki prezentują od lat.
  • jasku10 i TomekSudety lubią to

#106 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 07:30

Nie ma zastrzeżeń do trenera? Odważna teza, zważywszy zastrzeżenia do piłkarzy. Jeśli nie czepiać się Sousy, to tylko w przypadku gdy większą część pretensji skieruje się do tego, który go zatrudnił. Nie wiem, co Bońkowi strzeliło do głowy? Taki spryciarz, a strzelił samobója. Rzadkość u napastników. Portugalczyk po kilku miesiącach pracy wygląda na przypadkowego faceta z łapanki, pogrążającego podopiecznych (słowo drużyna już tu nie pasuje) w sportowy niebyt. Taktyka oderwana od rzeczywistości, zgranie niknie w oczach, zaangażowanie i motywacja do gry niewyczuwalne. Trener to taki piłkarski dyrygent. Bez niego na boisku mamy kocią muzykę na zwolnionych obrotach zamiast gry. Wkładu Sousy i pomysłu na zrobienie drużyny, z tej przypadkowej zbieraniny graczy, nie widać. Jego zwolennicy powiadają, że miał mało czasu, tymczasem im więcej go ma tym gorzej to wygląda na boisku. W 1992 Duńczycy w ostatniej chwili załapali się na ME w miejsce odsuniętej Jugosławi. W finale wygrali z Niemcami. Można? Pewnie tak, tylko prezesem nie był ktoś pokroju Bońka, trener był kutym na cztery łapy taktykiem i motywatorem, a drużyna nie była zbieraniną celebrytów, wychwalających selekcjonera za stworzenie wspaniałej atmosfery. To ostatnie przypomina u nas taśmy z szafy prezesa Ochódzkiego. Bareja wraca jak bumerang.

#107 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:23

Chyba na patelni


  • chlodnica i Thomas-xXx lubią to

#108 OFFLINE   Thomas-xXx

Thomas-xXx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaNiderlandy
  • Imię:Tomek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:33

Nasza reprezentacja jest jak jądra, bierze udział ale nie wchodzi…….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • krzychun i chlodnica lubią to

#109 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:34

Temat selekcjonera będzie wracał,zawsze wraca i zawsze za wtopę płaci trener,nie patafiany.

Jaką można mieć taktykę jeśli twój podstawowy pono piłkarz dwa razy zachowuje się jak idiota ?Nie jak junior czy kadet,jak idiota fauluje na czerwoną na połowie boiska,przy zerowym praktycznie zagrożeniu bramki.

Jaka mozna miec taktykę jeśli dwaj obrońcy pozwalaja przeciwnikowi zrobić wjazd którego pewnie nigdy nie zrobił i nie zrobi więcej w karierze?

Naprawde uważacie że trener nie uczulał graczy na stałe fragmenty gry?Co ma zrobic trener jeśli zawodnicy są ZA SŁABI  I NIE UMIEJĄ wykonywac podstawowych elementów rzemiosła?

Takich pytań mógłbym postawić jeszcze dowolna ilość,tylko po co?Nic to nie zmieni i żaden inny selekcjoner postawiony w miejsce Sousy nic wiecej z tym personelem nie zrobi.


  • korol i S.N. lubią to

#110 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:38

Tak psioczycie na ,,naszą" dryżynę. Ale powiedzcie szczeże - czy były jakieś przesłanki żeby sądzić że zagrają lepiej?
Nie, nie było.Zagrali na poziomie jaki prezentują od lat.

ja nie psioczę zagrali jak sie spodziewałem ani tyrochę mnie nie zaskoczyli

 

tylko nie chce zeby moja kasa z podatków szła na ich dofinansowanie

ich i ich partaniny .. całkiem spora kasa

 

oni tylko kalkuluja jak tu wskoczyc za granice do jakiejs druzyny a potem jak wracaja do nas na mecz to żeby sie ni eprzemęczyć broń boże bo w meczu w zagranicznej druizynie mogli by się nei sprawdzic z przemęczenia

 

to nich trenuja za swoje tak jak tenisiści



#111 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:52

Temat selekcjonera będzie wracał,zawsze wraca i zawsze za wtopę płaci trener,nie patafiany.
Jaką można mieć taktykę jeśli twój podstawowy pono piłkarz dwa razy zachowuje się jak idiota ?Nie jak junior czy kadet,jak idiota fauluje na czerwoną na połowie boiska,przy zerowym praktycznie zagrożeniu bramki.
Jaka mozna miec taktykę jeśli dwaj obrońcy pozwalaja przeciwnikowi zrobić wjazd którego pewnie nigdy nie zrobił i nie zrobi więcej w karierze?
Naprawde uważacie że trener nie uczulał graczy na stałe fragmenty gry?Co ma zrobic trener jeśli zawodnicy są ZA SŁABI I NIE UMIEJĄ wykonywac podstawowych elementów rzemiosła?
Takich pytań mógłbym postawić jeszcze dowolna ilość,tylko po co?Nic to nie zmieni i żaden inny selekcjoner postawiony w miejsce Sousy nic wiecej z tym personelem nie zrobi.


Może I z tym składem nic nie zrobi ale prawda jest taka że po to jest selekcjoner żeby ten skład jakoś poskładał i to selekcjoner odpowiada za to co wychodzi grać.Przeciez zawodnicy sami się na Euro nie powołali. Miał przecież możliwość doboru zawodników.Druga sprawa ,że w naszym kraju nie bardzo jest w kim wybierać ale jqk by nie było to trener decyduje kto będzie grał.

Myślę że jak by został Wuja to nie wiele by to zmieniło chociaż Wuja doprowadził do tego że na tym euro jesteśmy.

Tak czy siak z pustego to i Salomon nie naleje...

Są jeszcze dwa mecze.Teoretycznie jakieś szanse mamy ale z taka grą to nie wiele zdziałamy.
  • drag lubi to

#112 OFFLINE   zMazur

zMazur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 173 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 15 czerwiec 2021 - 10:29

czy ktoś ma wiedzę ile Polacy muszą wydać na bizantyjskie  życie prezesa i wszystkich działaczy z PZPN? także na wszelkie inne wydatki związane z piłką np hotele przeloty, masaże, gabinety odnowy dla jaśnie piłkarzy i jaśnie działaczy?



#113 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1972 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 15 czerwiec 2021 - 10:36

jacy Polacy ? Myślę, że ten rząd wydaje 20 x tyle na zupełnie inne cele. Amen.


Użytkownik Robert Crocker edytował ten post 15 czerwiec 2021 - 10:39

  • chlodnica i Alexspin lubią to

#114 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 15 czerwiec 2021 - 10:53

Jasiu dostawszy w ramach prezentu pod choinkę furę gnoju (chyba niegrzeczny był) penetruje go zaciekle z okrzykiem, to niemożliwe tu gdzieś musi być ten konik. Tak mnie zastanawia w oparciu o co pompowany jest ten balonik co do możliwości naszej reprezentacji?

#115 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:01

Może I z tym składem nic nie zrobi ale prawda jest taka że po to jest selekcjoner żeby ten skład jakoś poskładał i to selekcjoner odpowiada za to co wychodzi grać.Przeciez zawodnicy sami się na Euro nie powołali. Miał przecież możliwość doboru zawodników.Druga sprawa ,że w naszym kraju nie bardzo jest w kim wybierać ale jqk by nie było to trener decyduje kto będzie grał.

Myślę że jak by został Wuja to nie wiele by to zmieniło chociaż Wuja doprowadził do tego że na tym euro jesteśmy.

Tak czy siak z pustego to i Salomon nie naleje...

Są jeszcze dwa mecze.Teoretycznie jakieś szanse mamy ale z taka grą to nie wiele zdziałamy.

@gołębiu

Tematu Wuja nie poruszam,nie widzę także sensu podnoszenia tematu awansu na Euro.Przy obecnym systemie i ilości grających drużyn brak awansu praktycznie nie jest mozliwy,także żaden to sukces.Konieczność i oczywistość,tak jak poranne wypróżnienie za przeproszeniem.

Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je mieć.Jak ktoś chce wieszać psy na selekcjonerze to może.Ja stoję twardo na stanowisku że grają zawodnicy i selekcjoner,jakkolwiek ważny jako motywator,nie zrobi gry za nich.

Kwestia motywacji to sprawa osobna w kontekście samych piłkarzy.Tak się zastanawiam czy taki Lewy,w klubie otoczony zawodnikami z najwyższej półki,nie jedzie na kadrę trochę jak na ścięcie?Wie z kim się tu spotka,na jaki poziom wspólłpracy może liczyć.Wie że po wtopie dziennikarzyny dojebią się do niego.Albo za niestrzelenie bramek albo za to że nie włącza się w rozegranie.Czyli podsumowując-za to że nie jest wszędzie.Nie wiem,takie subiektywne przemyslenia laika :)

PS:co do wczoraj-zawsze bronię Lewego ale wczoraj wiadomo,test oka nie kłamie-był dramatyczny.Jasna sprawa.


Użytkownik drag edytował ten post 15 czerwiec 2021 - 11:03


#116 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1981 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:09

Lewy na kadrę przyjeżdża, bo się nudzi. Liga nie gra, to brak zajęcia. Jakby chociaż na ryby chodził, to by kadrę olał. I tak uważam, że po Euro kilku z nią da sobie spokój.  :D  :D  :D



#117 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1030 postów
  • LokalizacjaSudety / Kotlina Kłodzka
  • Imię:Tomek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:11

@gołębiu

Tematu Wuja nie poruszam,nie widzę także sensu podnoszenia tematu awansu na Euro.Przy obecnym systemie i ilości grających drużyn brak awansu praktycznie nie jest mozliwy,także żaden to sukces.Konieczność i oczywistość,tak jak poranne wypróżnienie za przeproszeniem.

Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je mieć.Jak ktoś chce wieszać psy na selekcjonerze to może.Ja stoję twardo na stanowisku że grają zawodnicy i selekcjoner,jakkolwiek ważny jako motywator,nie zrobi gry za nich.

Kwestia motywacji to sprawa osobna w kontekście samych piłkarzy.Tak się zastanawiam czy taki Lewy,w klubie otoczony zawodnikami z najwyższej półki,nie jedzie na kadrę trochę jak na ścięcie?Wie z kim się tu spotka,na jaki poziom wspólłpracy może liczyć.Wie że po wtopie dziennikarzyny dojebią się do niego.Albo za niestrzelenie bramek albo za to że nie włącza się w rozegranie.Czyli podsumowując-za to że nie jest wszędzie.Nie wiem,takie subiektywne przemyslenia laika :)

PS:co do wczoraj-zawsze bronię Lewego ale wczoraj wiadomo,test oka nie kłamie-był dramatyczny.Jasna sprawa.

 

Dokładnie. Daj temu co nigdy nie wędkował sprzęt najlepszy jaki jest na rynku , zobaczymy ile złowi... ;-)


  • drag lubi to

#118 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4642 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:14

jacy Polacy ? Myślę, że ten rząd wydaje 20 x tyle na zupełnie inne cele. Amen.

 

Jaki "ten" rząd ? Od lat 80 ciągle te same twarze tylko "słupy" się zmieniają ...

 

Co do meczu. Odnoszę wrażenie graniczące z pewnością, że nasze gwiazdy podeszły do "starcia" z "letkim" lekceważeniem przeciwnika i tak samo "letko" przeszacowanym mniemaniu o własnych możliwościach co było widać w pierwszej połowie. W drugiej trochę chaotyczna rehabilitacja, której efekty widzieliśmy wszyscy.


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 15 czerwiec 2021 - 11:14

  • Robert Crocker lubi to

#119 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:26

Dla mnie obecna drużyna nie ma sensu. We wczorajszym meczu widać było braki w podstawowym wyszkoleniu, niestety, i oczywiście w zgraniu. Jak można na tym poziomie wykonywać tyle niecelnych podań, jak można w obronie robić takie błędy, jak można w końcu grać bez szacunku do nas - kibiców! Moim zdaniem dużo lepiej by prezentowała się drużyna złożona z dwóch polskich drużyn, jednej z dobrym atakiem, drugiej z dobrą obroną. Ci zawodnicy po prostu się znają i wiedzą gdzie na boisku mogą się spodziewać partnera. Zobaczcie w dobrych latach Hiszpanię, tam trzon tworzyli zawodnicy Realu i Barcy. Choć dodatkowo byli zawodnicy z innych klubów to kilku zawsze często ze sobą grało. Zgrupowania obcych sobie zawodników, kilku tygodniowe, nic nie dadzą. Jak ktoś się upiera przy lewym, to zgoda, bierzemy z polskiego podwórka zgrany zespół, wstawiamy mu lepszego napastnika, bramkarza i jest o niebo lepiej niż obecnie. 



#120 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 15 czerwiec 2021 - 11:53

Hiszpanie piątkę nam wsadza
Szwedzi trójeczkę

Byłem niepoprawnym optymistą, ale że po tej żenadzie nazwanej meczem nie mogłem usnąć do północy (tyle czasu zajęło mi wypicie 0,7), następnych meczów nie oglądam, moja wątroba tego mogłaby nie wytrzymać... zalamka.gifbeczy.gif


  • cyprys19 i S.N. lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych