Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2021


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
616 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 czerwiec 2021 - 12:02

@Matteoo,tyle że wiesz,odnośnie tych zgrupowań,generalnie wszyscy tak mają.Ciężko to traktowac jako jakiekolwiek usprawiedliwienie.

Zboczę trochę  z tematu,nawiąże do mojej ulubionej dyscypliny czyli koszykówki.Lubię się pobabrać trochę od strony analityki.Wciągnęło mnie zwłaszcza tzw. tunelowe oglądanie konkretnych graczy.Takie oglądanie np. Chrisa Paula z Phoenix(są też oczywiście inni)to poezja.Umiejetność kontrolowania wszystkiego co się dzieje na placu,regulowania tempa gry,wiedza kiedy trzeba się usunąć a kiedy wziąć sprawy w swoje ręce..coś niesamowitego.

I teraz,dlaczego pisze o tym co wyzej,niezwiązanego pozornie z tematem.Tunelowe poogladanie Piotra Zielińskiego,dawno namaszczonego na reżysera i kreatora gry z wielkim talentem,powoduje natychmiastowy i nieznośny ból dupy.Znaczy,jeśli ktoś próbuje mi wciskac że Zieliński poprowadzi gdzieś Reprezentację czuje się wydymany.

Tak czytajac sam co piszę dochodzę do wniosku że w zasdzie nie ma za co mieć wielkich pretensji do naszych profesjonałów.Pewnej górki nie przeskoczą,nie ma bata.Należałoby natomiast oczekiwać że w związku z powyższym będzie żarcie trawy i walka do utraty oddechu.Była...??

 

PS:najbardziej bolesne jest to że wszystko co piszemy piszemy w kontekście meczu ze Słowacją.Nie Francją,Belgią,Hiszpanią czy Niemcami.


Użytkownik drag edytował ten post 15 czerwiec 2021 - 12:04


#122 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 czerwiec 2021 - 12:38

Nasi piłkarze nie są gorsi indywidualnie niż piłkarze Turcji, Ukrainy, Islandii, Danii, Austrii czy np. Słowacji. Grają w podobnych, a często lepszych klubach. Prywatnych klubach, gdzie nie płaci się za nazwisko tylko za umiejętności.

 

OK. Pan trenejro ma u mnie jeszcze 2 mecze. Może zdarzy się cud i świetna atmosfera w drużynie przełoży się na świetną grę  :D .


  • S.N. lubi to

#123 ONLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 857 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 15 czerwiec 2021 - 12:41

Lewy na kadrę przyjeżdża, bo się nudzi. Liga nie gra, to brak zajęcia. Jakby chociaż na ryby chodził, to by kadrę olał. 

 

 

Podobno chodzi.



#124 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 15 czerwiec 2021 - 12:44

@drag, grałem sam przez naście lat w piłkę, futsal. Później prowadziłem drużynę z jakimi efektami? Zawsze byliśmy w czubie tabeli, ale miałem chłopaków z podwórka którzy grali non stop ze sobą, dodatkowo wzmocniliśmy ich kilkoma zawodnikami. Efekt ogólnie był taki, że zbieranina dobrych klubowych piłkarzy, czy z nami czy z innymi zgranymi drużynami nie za bardzo miała co do gadania. Piłka jest grą zespołową i taki jeden Messi, Ronaldo czy Lewandowski meczu nigdy nie wygra. U mnie było prosto, nie grasz zespołowo, siedzisz na ławie, nie pasuje, szukaj sobie innej drużyny. 

Co do twojego ps., to nie uważam, że musi być dużo gorzej z lepszymi druzynami, zobacz mecze ligowe, drużyny z topu, jak Bayern, Barca czy Real przegrywały z drużynami z dołu tabeli, by za tydzień wygrać z bardzo mocnymi zespołami., przykład: Mainz-Bayern: 2:1,  kilkanaście dni później Bayern:M`gladbach - 6:0, my nie mamy w zespole samych "kopaczy", ale nie mamy jednak drużyny!



#125 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 15 czerwiec 2021 - 13:00

Nie wiem co jest nie tak. Taki Krychowiak w tej Rosji bramki ładuje gra bardziej ofensywnie. Może dla naszego dobra powinien grać bardziej z przodu jak w Lokomotivie. Lewandowski jest super zawodnikiem,ale w Bayernie wszsycy grają na niego, może reszta chlopaków z kadry jest tak spięta i sparaliżowana żeby grać na Lewego bo ten zaraz będzie miał do nich pretensje że podanie złe itd. Lewandowski to typowu egzegutor i boli go to że nie ma tylu szans na strzelenie co w klubie. Potem ma pretensje do reszty drużyny i jest lipna atmosfera w drużynie. Szkoda brakuję Milika czy też Piątka zagraliby na dwóch napastników może wtedy by miał Lewy więcej szans na strzelenie bramki. 



#126 OFFLINE   didi

didi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • Lokalizacjatarnobrzeg/madrid

Napisano 15 czerwiec 2021 - 13:37

<...>
- Czy zagra jeszcze kiedyś profesjonalnie w piłkę? - Pyta pan o Eriksena? - Nie, o Krychowiaka.
 
 
 

  • suhhar i coma lubią to

#127 OFFLINE   mirkor

mirkor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Mirek

Napisano 15 czerwiec 2021 - 13:55

Jednak Brzęczek miał najlepszą taktykę na mecze. Brak taktyki, róbta co chcecie.



#128 OFFLINE   didi

didi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • Lokalizacjatarnobrzeg/madrid

Napisano 15 czerwiec 2021 - 14:12

zacznijmy w końcu profesjonalnie traktować piłkę w Polsce,bo ani Brzeczek ani inny Mourinho nam nie pomoże


  • TomekSudety lubi to

#129 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 15 czerwiec 2021 - 14:46

Byłem niepoprawnym optymistą, ale że po tej żenadzie nazwanej meczem nie mogłem usnąć do północy (tyle czasu zajęło mi wypicie 0,7), następnych meczów nie oglądam, moja wątroba tego mogłaby nie wytrzymać... zalamka.gifbeczy.gif

oglądaj ,.przynajmniej na fajne tatuaże sobie popatrzysz u naszych chłopców.



#130 OFFLINE   robert74

robert74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaSANOK

Napisano 15 czerwiec 2021 - 14:50

Bukmacherzy za to się wczoraj obłowili :)



#131 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 14:58

zacznijmy w końcu profesjonalnie traktować piłkę w Polsce,bo ani Brzeczek ani inny Mourinho nam nie pomoże

Za komuny było lepiej -( to tak jak z rybami ) - były sukcesy reprezentacji i mniejsze lub większe sukcesy w piłce klubowej.

Nie mamy żadnego systemu szkolenia - jest CLJ itd ale to nie zdaje egzaminu. Piłkarze z Ekstraklasy i topowych lig to zwykli wyrobnicy. Piłkarze którzy oddają serducho można zobaczyć na meczu Hutnika Warszawa z Narwią Ostrołęka. Młodzi, Ambitni, Waleczni. Często mimo braku umiejętności, licznych kiksów, śmiesznych wręcz żałosnych zagrań widać w nich pasję i charakter.

 

Odnośnie Reprezentacji - Selekcjoner bo nie trener wybrał swój zespół z grupy obserwowanych zawodników. Nie miał za bardzo z czego wybierać i nie ma w jego poczynaniu żadnej rewolucji - trzon repry od lat ten sam, postawił na mierną stabilizację.

 

Odnośnie naszych gwiazd z Topu - Szczęsny jest dnem. Co turniej i mecz otwarcia zawsze coś - Karny, Kontuzja, Samobój (chyba pierwszy w historii ME samobój bramkarza )

Lewandowski Gol dla Polski....sorki dla Bayernu - rekord za rekordem, dla wielu najlepszy napastnik na świecie - nie daje reprezentacji nic. Wczoraj obok Krychowiaka i Szczęsnego najgorszy na boisku. Najlepszy Pilkarz potrafi zrobić coś sam, szarpnąć zespół - Robciu niestety nie i nawet  42 bramki z średniej Lidze Niemieckiej tego nie zmienią.



#132 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 czerwiec 2021 - 15:24

. Piłkarze którzy oddają serducho można zobaczyć na meczu Hutnika Warszawa z Narwią Ostrołęka. 

 

 

Prawdopodobnie w przyszłym sezonie  :D . Z Hutnikiem będzie mecz przyjaźni, jak grali z Troszynem to ekipa Narwi im kibicowała. Hutnik gra w 4, my ciągle w okręgówce. Mamy 2 punkty przewagi nad drugim Żbikiem Nasielsk i 2 kolejki przed sobą. W sobotę ważny wyjazd do Sony Nowe Miasto (jest 3, bez szans na awans). Oczywiście jadę  :D . Bardziej mnie jara ten wyjazd niż dzisiejszy mecz Francja vs Niemcy.



#133 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 15 czerwiec 2021 - 16:32

https://m.demotywatory.pl/amp/4859020
Duże nadzieje później tak jak zawsze
  • Biesan lubi to

#134 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 16:52

Prawdopodobnie w przyszłym sezonie :D . Z Hutnikiem będzie mecz przyjaźni, jak grali z Troszynem to ekipa Narwi im kibicowała. Hutnik gra w 4, my ciągle w okręgówce. Mamy 2 punkty przewagi nad drugim Żbikiem Nasielsk i 2 kolejki przed sobą. W sobotę ważny wyjazd do Sony Nowe Miasto (jest 3, bez szans na awans). Oczywiście jadę :D . Bardziej mnie jara ten wyjazd niż dzisiejszy mecz Francja vs Niemcy.

Niezniszczalnym kibicom reprezentacji Polski, lubujących się w wieloletnim samobiczowaniu, wypada polecić obejrzenie meczu Hutnika z Narwią (to tym z Warszawy), lub Francuzów z Niemcami. Bezustanne kupowanie śmierdzącej kiełbasy, krzywienie się w czasie konsumpcji, boleści po posiłku i podsumowanie, że tak naprawdę nic się nie stało, nie spowodują, że sklep pójdzie po rozum do głowy i zmieni asortyment na zjadliwy. Bo i po co, skoro klient zdaje się niezniszczalny w przełykaniu nieświeżego chłamu. Mamy wybór. Patrioci spod znaku husarii mogą przebierać między siatkarzami, a Kamilem Stochem. Zwolennicy teorii, że piłka nożna, jako sport globalny, jest jedynie słuszną dyscypliną, mogą rozsmakować się widowiskiem stworzonym przez Holendrów z Ukraińcami, czy Barcelonę z Realem. Wystarczy uwolnić się od ogłupiających mediów i dokonać samodzielnego wyboru. W przeciwnym razie skończymy jak ci, którzy oglądając Eurowizję, nie mają pojęcia, że w zasięgu ręki mają kupę dobrej muzyki, miast kupy zapakowanej w sreberko.
  • Sławek Oppeln Bronikowski, bogdan333, Pluszszcz i 2 innych osób lubią to

#135 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Napisano 15 czerwiec 2021 - 21:17

... no i Wojciech nie jest już osamotniony ze ,,swojakiem", choć sam zapisał w annałach...


  • korol i S.N. lubią to

#136 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4642 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 15 czerwiec 2021 - 22:00

Niezniszczalnym kibicom reprezentacji Polski, lubujących się w wieloletnim samobiczowaniu, wypada polecić obejrzenie meczu Hutnika z Narwią (to tym z Warszawy), lub Francuzów z Niemcami.

 

Szału nie było zwłaszcza po stronie zachodnich "somsiaduf" ;)


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 15 czerwiec 2021 - 22:00


#137 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 czerwiec 2021 - 22:41

Somsiady nie zachwycają, to prawda. Pewnie jak nie z drugiego, to z trzeciego miejsca wymkną się z grupy. Potem może być różnie. Portugalia na poprzednim Euro cudem awansowała, a potem jakoś jej się ułożyło. Francuzi mocni i ciężko się spodziewać, by daleko nie zaszli. Struś Pędziwiatr siał spustoszenie na lewym skrzydle. Sędzia kalosz.

#138 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 16 czerwiec 2021 - 07:33

Na jaki ch..j jest ten VAR?Faul na karnego na Mbappe był tak ewidentny że ślepy bez VAR-u by to zauważył :o .Najpierw trzy razy po nogach,pózniej lekko w piłke.Żenada.Jak nie przepadam za Listkiem tak w pełni się z nim zgadzam.Gdyby Niemcy jakimś cudem wyrównali ten brak karnego kompletnie wypaczyłby wynik.

Francuzi-miałem wrażenie że jakby usiedli na murawie,pozwolili Niemcom strzelic na 2:1 to mając 10 minut i tak by odrobili i wygrali.Jak dla mnie,ze wszystkich zespołów które są w dyskusji o finale i zwycięstwie absolutnie nr.1.Zaskoczył mnie pozytywnie Pogba.Robił wczoraj co chciał.

Kante-wciąż mam wrażenie że dostaje za mało uznania.Gość w swojej robocie jest absolutnie GENIALNY.Taki obrazek widzę-szatnia przed meczem,Kante siedzi z kajecikiem i ołówkiem i rozpisuje-Kross,podanie do środka,muszę tam byc w 18 minucie i wyczyścić,itd.cały mecz ;)  :D .Jest niesamowity,okazuje się że nie tylko o napastnikach powinno się mówić że piłka ich szuka.

Test oka mówi że Francja zagrała ten mecz w trybie mega ekonomicznym,na 50-max 60% możliwości.A jak będzie trwoga to prostopadła piłka byle gdzie,Mbappe i tak przegoni każdego :)


  • Mysha i Maciej W. lubią to

#139 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 811 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 czerwiec 2021 - 09:39

A mnie się rzuciło na uszy to, że #Szpakuwformie odkrył nowego zawodnika w teamie Francji. Nazywa się Kimbape takie połączenie Kimpembe i Mbappe :)



#140 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1430 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 16 czerwiec 2021 - 10:29

I jak tu nie wierzyć w cuda.....

https://twitter.com/...f_src=twsrc^tfw


  • chlodnica lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych