Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PUCHAR GŁOWATKI czy ktoś się wybiera...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 18 sierpień 2012 - 08:01

Podany jest termin PUCHARU GŁOWATKI - czy ktoś z Kolegów będzie w tym roku. Byłem na minionym, planuję i teraz, fotka dla przypomnienia klimatów...

http://flyfishing.pl/mainforum/msg.php?id=118961&offset= 0




http://img84.imageshack.us/img84/4594/057ac.jpg

#2 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 sierpień 2012 - 11:32

Bardzo bym chciał, ale chyba się nie uda w tym roku...

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:03

jakiś czas temu widziałem wpis ze nieprzekraczalny czas wpłat za uczestnictwo to 23-24 sierpnia.. jesli tak to ja raczej (finansowo) nie dam rady. Gdy jednak udalo sie wkręcic na ostatnią chwilę to są spore szanse, że wpadniemy z mareckim... ale to nic super pewnego...

#4 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:17

Przed chwilą rozmawiałem w sprawie terminu (sklep Głowatka), wpłaty są przyjmowane max do 5 września. Paprykarze uwijajcie się... :mellow: Szykuje się fajna impreza u stóp Pienin... :D

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:41

Przed chwilą rozmawiałem w sprawie terminu (sklep Głowatka), wpłaty są przyjmowane max do 5 września. Paprykarze uwijajcie się... :mellow: Szykuje się fajna impreza u stóp Pienin... :D


uwijanie to jedno... a kasa to drugie ;)

pozyjemy zobaczymy...

#6 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:24

......ile tej siepy trzeba?

#7 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 20 sierpień 2012 - 16:52

Tomek tu masz za ile i co reszta w podanym linku.

cytuję:

W cenie 350 zł od osoby zapewniamy:

- dwa noclegi oraz wyżywienie w superkomfortowym pięknie położonym nad Dunajcem hotelu „Nad Przełomem” w Sromowcach Niżnych.

- darmowe łowienie na OS Dunajec w sobotę i niedzielę podczas trwania Pucharu Głowatki

- w piątek odbędzie się góralska watra na której będziemy gościć uczestników „Hucho Sympozjum” oraz wielu przyjaciół i członków klubu z zagranicy. Na scenie wystąpią regionalne zespoły dziecięce oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Łopusznej. Będzie można spróbować przygotowanych przez gospodynie potrawy ze Spisza, Podhala i Pienin. Znakomita hotelowa kuchnia zaserwuje nam prosiaki pieczone, szynki w kapuście, pierogi, gulasze szynki, kiszki itp.

- w sobotę rano certyfikowany instruktor FFF Piotr Talma pokaże nam jak prawidłowo posługiwać się muchówką. Będzie można skorygować własne błędy i poznać nowe techniki rzutowe.

- w sobotę wieczorem odbędzie się licytacja sprzętu wędkarskiego z której całkowity dochód przeznaczymy na zarybianie, nie tylko głowacicą. W tym roku 21 lipca zakupiliśmy 30 szt trzyletnich głowacic oraz 3000 szt dwuletnich lipieni z których 2000 szt wpuściliśmy do Dunajca na odcinku sromowieckim natomiast 1000 szt na OS Dunajec.

- firma Flyhouse zaprezentuje nam sprzęt min. firm Orvis, Scierra, Thomas&Thomas, Patagonia, Abel. Będzie można wypróbować wędki bezpośrednio nad wodą . Jest to wyjątkowa okazja.

- swoje muszki oraz sposoby wiązania zaprezentują nam Antoni Bogdan który zaopatruje w muchy naszą kadrę oraz Jaromir Malek jeden z najlepszych wiązaczy z Czech.

- Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek.


PS
Potwierdzam, hotel super, żarcie ekstra, trunki, browce do wyboru... :mellow:

#8 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 14:13

No kurde ja sie chyba pisze, ale samego mnie z domu nie wypuszczą i pewnie wezme mojego synka, ale ktos musi wedki za tatą nosić :D

Dajcie znać kto jedzie to wtedy zdeecyduje na 100%.


ps Andrzej dzieki za namiary na odczepiacz surfer, juz leci do mnie :D


pzdr

#9 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 14:23

Może z Maekiem wpadniemy ale po tym jak usiłował zatrzymać łódkę odpływającą nurtem wraz z konkretnym silnikiem jest pod znakiem zapytania i kontuzjowany. :unsure:

#10 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:11

uuuu to nie dobrze, jak cos to daj znac Tomy,pzdr

#11 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 25 sierpień 2012 - 15:13

Jadę na 100%. Będę chyba dwa dni wcześniej jak oficjalna impreza. Pieniny o tym czasie są piękne, można w spokoju pochodzić za rybą. Sprawdzałem ceny w hotelu przed imprezą - od osoby + śniadanie 65,00 zł. Obiad cena około 25,00 zł. W pobliskiej gospodzie gdzie dają sensowne wielkością i b. smaczne jedzonko zdecydowanie taniej. Pokoje dwuosobowe lub więcej. W przypadku jednej osoby wypada pokój dwuosobowy na Puchar dostaje kompana jako sąsiada chyba, że nie będzie obłożenia w co wątpię. Gdyby ktoś reflektował będzie miło razem połazić po rzece i pobliskich karczmach...

#12 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 19:46

Piekna sprawa! Cena organizacyjna do przelkniecia, gorzej z cena biletu na samolot :( no i wolnym czasem , ale kiedys, kto wie. Czy zawsze ta impreza organizowana w tym samym czasie?

#13 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 26 sierpień 2012 - 07:11

Byłem tylko na jednej, zeszły rok. Nie wiem czy w latach minionych był to wrzesień. Organizacyjnie - atmosfera i Towarzystwo pierwsza klasa. Większość znanych z świata spiningu i muchy jeśli chodzi o łososiowate i nie tylko. Tam trzeba być...

Kilka fotek z minionego i samej okolicy gdzie PG się odbywa.
Był Kuba były zloty, jak wyjechał jest dupa...
Teraz tylko paplanina w necie...

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=281169 &&srch=puchar+g%B3owatki#msg_281169

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=17965&am p;prevloaded=1&&start=180

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=14975&am p;prevloaded=1&&start=240

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=14975&am p;prevloaded=1&&start=160

#14 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 sierpień 2012 - 11:04

Piekna sprawa! Cena organizacyjna do przelkniecia, gorzej z cena biletu na samolot :( no i wolnym czasem , ale kiedys, kto wie. Czy zawsze ta impreza organizowana w tym samym czasie?


generalnie zawsze jest to jesien.... najczesciej termin oscylje miedzy początkiem pażdziernika a max początkiem listopada.... wiecej pewne iStanderus moze napisac...


#15 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 18:01

Bardzo mnie to cieszy bo bilety w tym okresie sa w miare tanie, pozyjemy zobaczymy. :D

#16 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:00

Klub Głowatka organizuje tą imprezę w płynnych terminach, ale zwykle okolice przełomu października-listopada, jak Mifek pisał.
Impreza jest rewelacyjna, polecam wpaść. Zeszły rok był trochę kryzysowy, ale w tym będzie pewnie duzo lepiej. Nowe miejsce - o wiele, wiele lepsze niż poprzednio. Jak dla mnie - wypas. Bardzo żałuję że nie dofrunę. Lady - jakiś zlocik trzeba będzie obczaić w przyszłym roku.

#17 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:44

Andrzej jeszcze czekam na odpowiedź w najgorszym wypadku Ty będziesz Lipiona testował :D

Załączone pliki



#18 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:18

Pięknie będzie wyglądał na gotowo - kardynał... Ty nie kombinuj tylko zaklepuj wolny czas na podany termin i jedziemy. Jak znam życie to jeszcze kilka osób z naszego forum doskoczy na ostatni moment - oby... :unsure:

#19 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:19

Z butospodni mam sito przez tego switcha.Takie różne myki próbowałem jak to na ju tubie wykręcają.Najlepszy mi wyszedł-głowica dookoła szyi a streamer w czapce.Nijak nie szło się z tego oswobodzić,a przypiedrzielił z taką prędkością że do dziś mi w uszach dzwoni.

#20 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:58

Znam ten ból, ale życie zaczyna sie od strzału rozpędzona głowicą #10 DH Di7 z 20cm streamerem na haku 8/0 z 5g główką metalową...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych