Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

team dragon 5-18 g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2007 - 22:34

A jeśli macie umieścic na portalu pracę, autorstwa Marka Kochańskiego - duże nieporozumienie! Sorry, ale poprosze o weryfikację , lub jak kto woli lustrację.
Podpisuję się pod tym imieniem i nazwiskiem.
Wojciech Żbikowski


Niestety Wojtku, pomimo dużej sympatii, nie mogę Ci przyznać prawa do weryfikacji / cenzury artykułów zamieszczanych na jerkbait.pl
Wybacz, ale to juz by bylo zbyt wiele :lol:


#42 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 marzec 2007 - 22:46

obawiam sie ze nie rozumiem?





:mellow: nie jesteś sam ...
tylko że mi procesor przegrzał się po 5 postach B)


#43 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 19 marzec 2007 - 15:38

Witam,
@maciejowaty, ogólnie wiadomo, że do 2006r. Batson produkował w USA w Cascade Composite Inc. Od stycznia 2006r. Przeniesiono produkcję RX6, RX7 i RX8 na daleki wschód. W USA produkowane są RX7+ i RX8+.

Witam Wszystkich
Irku Wydawało mi się, ze rainshadow(rx7) był i jest produkowny w USA, a forecast(rx6) na dalekim wschodzie. Proszę o uściślenie tematu. Jakie są różnice między rx7 a rx7 plus(rx8 i rx8+) i czy masz te blanki w ofercie?
Odnośnie teamów- mam jednego i raczej już nie kupię następnych. Swojego złamałem po tym, jak blaszka nr 2 wyskoczyła z wody i obcięła równiótko szczytówkę. Dodam, że siła udzerzenia nie była zbyt duża. Wprawdzie serwis wymienił mi kija na nowego, ale nieufność pozostała...Co prawda poprzedni miał takie bajeranckie złącze, ten nowy dostałem już bez tego nowoczesnego detalu. Zastanawiałem się nad tym i pytałem sprzedawcy skąd ta zmiana, bez rezultatu. Może wiecie? :lol:
Pzdr


#44 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 19 marzec 2007 - 18:43

Witam,
RX7 jest produkowany na dalekim wschodzie od stycznia 2006r. RX7+ i RX8+ są robione w USA. Z tych materiałów Batson oferuje dwie serie blanków muchowych i z RX8+ serię blanków Spinning and Casting Bass Rod Blanks uważaną aktualnie za jedną z najlepszych serii bassowych blanków wyprodukowanych dotąd w USA. W tej chwili z tej serii mam RX8+S822.5. Pozostałe będą dostępne przy najbliższej dostawie. Różnice pomiędzy grafitami to moduł sprężystości.
Pozdrawiam,
Ireneuz Matuszewski

#45 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 marzec 2007 - 21:47

Witam,
Co do chińskiej produkcji to nie można mieć wątpliwości, że szturm tego narodu nabiera tempa. Właśnie wróciłem z Cebitu i zauważyłem jeden trend - 80% wystawców to ludzie z dalekiego wschodu. Kiedy podejdziesz do stoiska z zaawansowaną technologią XXI wieku, po chwili rozmowy mają do sprzedania wszystko - łącznie z blankami. Chcesz kopię jakiegoś super układu scalonego - nie ma problemu, kilku pracowników R&D z dobrym mikroskopem zrobi projekt a później sprzeda to jako swoje rozwiązanie. Można powiedzieć - żadnych granic.

Pozdrawiam
Remek

#46 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 06:26

Witam,
Co do chińskiej produkcji to nie można mieć wątpliwości, że szturm tego narodu nabiera tempa. Właśnie wróciłem z Cebitu i zauważyłem jeden trend - 80% wystawców to ludzie z dalekiego wschodu. Kiedy podejdziesz do stoiska z zaawansowaną technologią XXI wieku, po chwili rozmowy mają do sprzedania wszystko - łącznie z blankami. Chcesz kopię jakiegoś super układu scalonego - nie ma problemu, kilku pracowników R&D z dobrym mikroskopem zrobi projekt a później sprzeda to jako swoje rozwiązanie. Można powiedzieć - żadnych granic.

Pozdrawiam
Remek

dlatego mamy tyle zasranych podrobek ukladow scalonych BB, oryginaly osiagaja astronomiczne ceny i sa praktycznie nie do kupienia za normalne pieniadze ... po kilku dniach cale systemy siadaja bo co drugi chip to fake


#47 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 07:38

Witam,
Co do chińskiej produkcji to nie można mieć wątpliwości, że szturm tego narodu nabiera tempa. Właśnie wróciłem z Cebitu i zauważyłem jeden trend - 80% wystawców to ludzie z dalekiego wschodu. Kiedy podejdziesz do stoiska z zaawansowaną technologią XXI wieku, po chwili rozmowy mają do sprzedania wszystko - łącznie z blankami. Chcesz kopię jakiegoś super układu scalonego - nie ma problemu, kilku pracowników R&D z dobrym mikroskopem zrobi projekt a później sprzeda to jako swoje rozwiązanie. Można powiedzieć - żadnych granic.

Pozdrawiam
Remek


Remku moge potwierdzic takie zachowanie również w mojej branży (motoryzacja) , pamiętam pierwszą rozmowę z Chińczykami , moje zwyczajowe pytanie co oferujecie ... odpowiedź - WSZYSTKO! Co Wam potrzeba!? - wtedy to był szok! , chciałem troszke części ,a po skończeniu rozmowy mogłem mieć chińskie czołgi ... taki kraj , to się nazywa elastyczność :mellow: :mellow: :mellow:

#48 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 marzec 2007 - 08:48

[quote]
Witam,
Co do chińskiej produkcji to nie można mieć wątpliwości, że szturm tego narodu nabiera tempa. Właśnie wróciłem z Cebitu i zauważyłem jeden trend - 80% wystawców to ludzie z dalekiego wschodu. Kiedy podejdziesz do stoiska z zaawansowaną technologią XXI wieku, po chwili rozmowy mają do sprzedania wszystko - łącznie z blankami. Chcesz kopię jakiegoś super układu scalonego - nie ma problemu, kilku pracowników R&D z dobrym mikroskopem zrobi projekt a później sprzeda to jako swoje rozwiązanie. Można powiedzieć - żadnych granic.

Pozdrawiam
Remek
[/quote]

Remku moge potwierdzic takie zachowanie również w mojej branży (motoryzacja) , pamiętam pierwszą rozmowę z Chińczykami , moje zwyczajowe pytanie co oferujecie ... odpowiedź - WSZYSTKO! Co Wam potrzeba!? - wtedy to był szok! , chciałem troszke części ,a po skończeniu rozmowy mogłem mieć chińskie czołgi ... taki kraj , to się nazywa elastyczność :mellow: :mellow: :mellow:
[/quote]

Cześć,
Ja z nimi troszkę współpracuję więc moge stwierdzić jedno - trudny partner. Najciekawsze są różnice kulturowe, które na początku były dla mnie nieco krępujące.

Pozdrawiam
Remek

#49 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 marzec 2007 - 09:31

[quote]
Witam,
Co do chińskiej produkcji to nie można mieć wątpliwości, że szturm tego narodu nabiera tempa. Właśnie wróciłem z Cebitu i zauważyłem jeden trend - 80% wystawców to ludzie z dalekiego wschodu. Kiedy podejdziesz do stoiska z zaawansowaną technologią XXI wieku, po chwili rozmowy mają do sprzedania wszystko - łącznie z blankami. Chcesz kopię jakiegoś super układu scalonego - nie ma problemu, kilku pracowników R&D z dobrym mikroskopem zrobi projekt a później sprzeda to jako swoje rozwiązanie. Można powiedzieć - żadnych granic.

Pozdrawiam
Remek
[/quote]

Remku moge potwierdzic takie zachowanie również w mojej branży (motoryzacja) , pamiętam pierwszą rozmowę z Chińczykami , moje zwyczajowe pytanie co oferujecie ... odpowiedź - WSZYSTKO! Co Wam potrzeba!? - wtedy to był szok! , chciałem troszke części ,a po skończeniu rozmowy mogłem mieć chińskie czołgi ... taki kraj , to się nazywa elastyczność :mellow: :mellow: :mellow:
[/quote]

Cześć,
Ja z nimi troszkę współpracuję więc moge stwierdzić jedno - trudny partner. Najciekawsze są różnice kulturowe, które na początku były dla mnie nieco krępujące.

Pozdrawiam
Remek
[/quote]


remek mozesz cos wiecej o tych roznicach kulturowych :mellow: ????


#50 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 marzec 2007 - 09:38

Na zlocie :D

Pozdrawiam
Remek

#51 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 marzec 2007 - 10:14

:lol: :lol: :unsure: :unsure:

#52 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 22 marzec 2007 - 10:39

A jeśli macie umieścic na portalu pracę, autorstwa Marka Kochańskiego - duże nieporozumienie! Sorry, ale poprosze o weryfikację , lub jak kto woli lustrację.

Nie dziwie Ci się Wojtku. Tutaj:
http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=vie w&id=1103&Itemid=106
St Croix wypadł raczej blado.

#53 OFFLINE   Żbik

Żbik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 22 marzec 2007 - 12:51

Fakt, bladziutko

#54 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 22 marzec 2007 - 12:52

Oba kije mikado zgarneły lepsze oceny niż Hardy perfection....
Tyle samo co Loomis G2, na głowę pobiły st croix wild river i premier (nawet jaxon dostał więcej punktów). Nasuwa sie pytanie - czy jesteśmy w tym samym matrixie?? Jak dla mnie test dość niewiarygodny :unsure:

#55 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3199 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 12:55

Panowie poco te emocje, przecież wiadomo, ze najlepsze spinningi na rynku szweckim to Dragon :o Wspolczuje szwedom, biedny kraj i na nic więcej ich nie stać. A unas? też bida z nędzą więc Jaxon musi byc lepszy niż St croix nie mówiać już o G Loomis.
Zastanawia mnie jedno, że wogole portale internetowe publikują takie bzdury. A tak wogole to kim jest autor tego testu??

pozd JW :D


#56 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 marzec 2007 - 13:01

jak kazdy test jest w pewnym sensie (mniej lub bardziej) subiektywny...

moze sam tester odczuwa bliskosc z markami rzodzinymi B) B) B)

#57 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 22 marzec 2007 - 18:20

Dziwny jest ten świat :mellow: Poprostu no coments.
I jeszcze jakie blędy w przyznawaniu punktów,jeden kij na alconitach ma 5 punktów a drugi na tych samych alconitach ma 7 :D

#58 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4440 postów

Napisano 22 marzec 2007 - 21:13

A tak wogole to kim jest autor tego testu??

pozd JW :D


Jest to bardzo przyjemny starszy Pan, ktorego poznalem przez chwile na targach w Warszawie. Juz w latach 70-tych pracowal dla japonskiej Daiwy. Wiedze o wedkach ma na pewno wieksza niz kazdy z nas.

Mysle ze kilka osob z forum moze powiedziec wiecej na jego temat.

Bujo

#59 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 22 marzec 2007 - 21:30

czyli ze
mikado
dragon
CD
i Batson :D
z tym że ja wybrał bym batsona ;)
nowy i dobry Embarassed
ale drogi :(

#60 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2007 - 21:41

Tego pana tez znam, swego czasu pisywal artykoly o sprzecie w prasie wedk, mozna tez bylo sie natknac na niego w w-wskim Bassie, gdzie pracowal...

Tak rzucajac jednym okiem na spis tych wedek to panuje tam niezly zamiąch...mnie osobiscie trudno jest porownac niektore pozycje bo musialbym uzyc porownania typu -składak braci Wright/ turbosmigłowy Boening...
:lol:

Gumo