Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Szczupaki 2007


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
1387 odpowiedzi w tym temacie

#841 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 post贸w
  • LokalizacjaSulej贸wek

Napisano 11 pa藕dziernik 2007 - 23:21

Jest artyku艂 w kt贸rym艣 z numer贸w WS o wyprawie na Rugie. Problem C&R zosta艂 tam bardzo prosto rozwi膮zany. Poprostu ryby kt贸re 艂owili niechc膮cy im wypada艂y z r膮k. Okrzyk贸w zawodu nie by艂o ko艅ca. No nieeee, kolejna metr贸wa wyskoczy艂a mi z 艂贸dki, ale偶 one 艣liskie. Oczywi艣cie zabra艂bym ale uciek艂a kurcze....Taki okaz, taka szkoda, och och jeszcze raz co za pech, ooo kolejna nie wytrzymam ale偶 ze mnie gapa B) B) B)

#842 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 post贸w
  • LokalizacjaChicago

Napisano 11 pa藕dziernik 2007 - 23:27

Ciekawy pomysl ...na przyszlosc , strasznie zabawny i pozyteczny ...wart polecenia B)

#843 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybo艂ap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 post贸w

Napisano 11 pa藕dziernik 2007 - 23:36

Jest artyku艂 w kt贸rym艣 z numer贸w WS o wyprawie na Rugie. Problem C&R zosta艂 tam bardzo prosto rozwi膮zany. Poprostu ryby kt贸re 艂owili niechc膮cy im wypada艂y z r膮k. Okrzyk贸w zawodu nie by艂o ko艅ca. No nieeee, kolejna metr贸wa wyskoczy艂a mi z 艂贸dki, ale偶 one 艣liskie. Oczywi艣cie zabra艂bym ale uciek艂a kurcze....Taki okaz, taka szkoda, och och jeszcze raz co za pech, ooo kolejna nie wytrzymam ale偶 ze mnie gapa B) B) B)


:lol:

#844 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 post贸w
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 12 pa藕dziernik 2007 - 13:44

Ja tam sie tak nie afiszuje ;) Zrobie fotk臋, popatrz臋, wypuszcz臋 B) Gorzej jak jeste艣 w艂a艣nie w otoczeniu du偶o w臋dkarzy kt贸rych nie znasz. Nie wiadomo co w kim siedzi.

Pozdrawiam

#845 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Remek

Napisano 12 pa藕dziernik 2007 - 17:27

Jest artyku艂 w kt贸rym艣 z numer贸w WS o wyprawie na Rugie. Problem C&R zosta艂 tam bardzo prosto rozwi膮zany. Poprostu ryby kt贸re 艂owili niechc膮cy im wypada艂y z r膮k. Okrzyk贸w zawodu nie by艂o ko艅ca. No nieeee, kolejna metr贸wa wyskoczy艂a mi z 艂贸dki, ale偶 one 艣liskie. Oczywi艣cie zabra艂bym ale uciek艂a kurcze....Taki okaz, taka szkoda, och och jeszcze raz co za pech, ooo kolejna nie wytrzymam ale偶 ze mnie gapa B) B) B)


To chyba m贸j artyku艂 :D U nas na stronie jest te偶 ale inny.

Pozdrawiam
Remek

#846 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 post贸w
  • LokalizacjaSulej贸wek

Napisano 12 pa藕dziernik 2007 - 18:07

[quote]
Jest artyku艂 w kt贸rym艣 z numer贸w WS o wyprawie na Rugie. Problem C&R zosta艂 tam bardzo prosto rozwi膮zany. Poprostu ryby kt贸re 艂owili niechc膮cy im wypada艂y z r膮k. Okrzyk贸w zawodu nie by艂o ko艅ca. No nieeee, kolejna metr贸wa wyskoczy艂a mi z 艂贸dki, ale偶 one 艣liskie. Oczywi艣cie zabra艂bym ale uciek艂a kurcze....Taki okaz, taka szkoda, och och jeszcze raz co za pech, ooo kolejna nie wytrzymam ale偶 ze mnie gapa B) B) B)
[/quote]

To chyba m贸j artyku艂 :D U nas na stronie jest te偶 ale inny.

Pozdrawiam
Remek
[/quote]
Remku nie pami臋tam dok艂adnie autora ale je艣li faktycznie nim jeste艣 to gratuluje pomys艂u. 艢wietny patent ma mi臋siarsk膮 presj臋 ze strony s膮siednich 艂贸dek!!! Odno艣nie artyku艂u to pami臋tam udzia艂 w wyprawie Marka Szyma艅skiego

#847 OFFLINE   Butch69

Butch69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 post贸w
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 12 pa藕dziernik 2007 - 21:58

O ile Markus nie mia艂 innego wyj艣cia, i du偶e uznanie dla niego za to 偶e nie 艣ciemnia艂 i napisa艂 jak by艂o :D to ten przypadek to nie wiem co to jest http://miasta.gazeta...71,4560077.htmlhmm

#848 OFFLINE   markus

markus

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 67 post贸w
  • LokalizacjaSchwerte (NRW)

Napisano 12 pa藕dziernik 2007 - 22:16

Cze艣膰,

PS:
Mo偶na sie, je偶eli masz ochot臋 Markus, kiedy艣 na rybki um贸wi膰. Mieszkam we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt/M). Niby par臋 Km jest, ale zawsze mo偶na co艣 wymy艣li膰 B)

Pozdrawiam

Tomek



Tomek,
wyslalem tobie prywatnom wiadomosc

Markus

#849 OFFLINE   pitt

pitt

    Jad臋 na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 post贸w

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 12:06

no coz, stalo sie, nastepnego wypuscisz markus, mam taka nadzieje :D

niestety, tak jak napisa艂 Markus, prawo niemieckie zabrania C&R.

sorry panowie, ale to nie jest calkiem tak, jak piszecie, prawo wprawdzie nakazuje zabieranie ryb, ale nie zabrania wypuszczania ryb, ktore sa wazne dla srodowiska naturalnego ... zreszta uli beyer tez duzo lowi na moehnensee i jakos dziwnie czesto lamie prawo, prawda?

ciekawy link po niemiecku http://www.catch-rel...richt.php?id=19


#850 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 post贸w
  • LokalizacjaOstr贸w Maz.

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 18:53

By艂em dzi艣 na Narwi... :D

- Rano poszli艣my z tat膮 nad rzeke - efektem kilku godzin spinningowania by艂 jeden szczupaczek ok 30 cm.
- drugie 艣niadanie a potem rozdzielili艣my si臋: ja poszed艂em w inn膮 strone rzeki, a tata poszed艂 na starorzecze
- po 2 godzinach spotkali艣my si臋 przy samochodzie [ja nie mia艂em nic a tata z艂owi艂 4 kr贸tkie szczupaki] wyb贸r wi臋c by艂 prosty: Po obiedzie poszli艣my na starorzecze.
- na miejscu szybko z艂owi艂em 2 kr贸tkie szczupaczki, a chwile p贸藕niej tata z艂owi艂 szczupaka 52cm.
- w mi臋dzy czasie na drugiej stronie starorzecza pojawi艂 si臋 jaki艣 w臋dkarz
- poszed艂em w zatoczk臋: rzucam i m贸wi臋 mam (wiedzia艂em 偶e ryba jest du偶a ale nie chcia艂em sie zdradza膰 przy obcym w臋dkarzu) ryba odjecha艂a ostro a ja nie mog艂em nic zrobi膰. Po chwili poczu艂em luz - spi膮艂 si臋 :(
postanowi艂em 偶e rzuc臋 jeszcze pare razy i p贸jde do taty powiedzie膰 mu co mia艂em na kiju
- nie zd膮zy艂em jednak tego zrobi膰 bo w nast臋pnym rzucie szczupak poprawi艂 powiedzia艂em siedzi i w spokoju da艂em si臋 rybie wyszale膰 (przy kiju 2-15gr nie mog艂em wiele zrobi膰) po jakiej艣 minucie czy dw贸ch tata zauwa偶y艂 co si臋 dzieje i przybieg艂 z podbierakiem. Ryba wykona艂a jeszcze kilka odjazd贸w a ja spokojnie czeka艂em... - po ok 4-5 min. ryba by艂a ju偶 w podbieraku.
Walka by艂a wspania艂a i to nie ja by艂em w niej g艂贸wnym aktorem jednak szcz臋艣liwie uda艂o mi si臋 wyci膮gn膮膰 t膮 ryb臋. :D

Zlowi艂em j膮 na ma艂ego motor-oil'a i kij 2-15gr. tak wi臋c ryba dos艂ownie robi艂a co chcia艂a.
Po szybkim mierzeniu (70cm) i fotkach ryba ca艂o i w 艣wietnej formie wr贸ci艂a do wody - co wida膰 na filmiku



http://img146.imageshack.us/img146/8467/szczupalcz5.jpg


http://img118.imageshack.us/img118/2244/szczupal2cr0.jpg


[miny prosz臋 nie komentowa膰, bo mia艂em pod s艂艅ce :mellow: ]

#851 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 post贸w

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 18:57

艁adny szczupolek :D

Graty!!!


Pozdrawiam
Slider :D

#852 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 post贸w
  • LokalizacjaOstr贸w Maz.

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 18:59

acha - zapomnia艂em wspomnie膰 偶e jest to m贸j nowy - Rekord 呕yciowy :D

#853 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 post贸w
  • LokalizacjaSulej贸wek

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 19:10

Brawo!!! 艁adniutki!!! Pi臋knie wybarwiony. Lubi臋 jesienne szczupaki s膮 grubiutkie i w 艣wietnej kondycji

#854 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 post贸w
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 19:36

@Rutt
Gratki, niewiedzia艂em ,偶e w tym bajorku takie 艂adne szczup艂e p艂ywaj膮 :D

#855 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z g艂upota nie ma wygranych, s膮 tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 post贸w
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 19:41

Gratuluj臋 rekordu, ale polecam u偶ywa膰 troszk臋 mocniejszego sprz臋tu na szczupaki :mellow: niekoniecznie 120g tak jak ja, ale z 30-40?? :mellow:

#856 OFFLINE   harvi

harvi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 post贸w
  • LokalizacjaSztokholm
  • Imi臋:Adam

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 19:56

Dzi艣 pe艂en optymizmu pojecha艂em na ryby. Moze temperatura nie by艂a zbyt wysoka (wody +10, powietrza +5) ale s艂oneczko 艣wieci艂o.
Zwodowa艂em z kolega 艂贸dk臋, pop艂yn臋li艣my na 艂owisko i Evinrude powiedzia艂 NIE !!!
Z wyprawy w臋dkarskiej zrobi艂 sie ob贸z kondycyjny. 5 kilometrowe wios艂owanie pagajami pod fale i wiatr da艂o nam w d... .

Na sam koniec kolega z艂owi艂 na male艅ka gumk臋 75 anorektyka.
Ja takiego , tylko grubaska, z艂apa艂em w zesz艂ym tygodniu na woblera 24 cm. I b膮d藕 tu m膮dry.

#857 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 post贸w
  • LokalizacjaBolenie nad Wis艂膮

Napisano 13 pa藕dziernik 2007 - 23:55

Rutt super filmik i fajny szczupaczek gratki rekordu :o

#858 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 post贸w
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 14 pa藕dziernik 2007 - 00:47

acha - zapomnia艂em wspomnie膰 偶e jest to m贸j nowy - Rekord 呕yciowy :D



mial 70 czy 60pare ? :D <_<

<_<

#859 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 post贸w
  • LokalizacjaBolenie nad Wis艂膮

Napisano 14 pa藕dziernik 2007 - 07:59

Jaki odciekliwy :lol:

#860 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 post贸w
  • LokalizacjaOstr贸w Maz.

Napisano 14 pa藕dziernik 2007 - 08:41

70 ;)

a co do kij贸w to zawsze chodze z dwoma: delikatniejszym i mocniejszym. ale szczupak wola艂 zestaw okoniowy :D




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych