Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczupaki 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1387 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 01 maj 2007 - 21:43

Ja zamiast w niedziele dzis troche powalczylem.
Zaczelismy czesac wode 7.00 -ryby byly ale staly przy dnie albo plaskaly sie w czcinach.Woda nadal zimna ,obczesalismy pare 100%-
towych zatok .Moj mentor jako pierwszy zaliczyl fajnego zebacza w malej zatoczceBardzo groby-NA TARLE.Po okolo dwoch godzinach bezrybia zaczelismy trolling ,nastepne dwa i jezszce pare niezdecydowanych bran blisko trzciny.Na glebszej wodzie jak w stodni .Obskoczylismy miejsca przy kilku wyspach -idealy -ryby byly ,ale ....
W drodze powrotnej bardzo przyjemny opor i zchwile nastepny u kolegi .Wielki okolo 10-chy ,lyknal ,nawet w pysku nietrzymal .Zawrot,zpiecie i baj baj.Ryba dnia .Dalsze trolowanie i jeszcze pare zebatych.Okolo drogiej zaczelo brac ,zaczelo tez dzwonic-DO DOMU :(
WSZYSTKIE ZNAKI NA ZIEMI I NIEBIE WSKAZUJA -Bedzie bralo za okolo dwa tygodnie. :D


#122 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 maj 2007 - 11:32

Ja zamiast w niedziele dzis troche powalczylem.
Zaczelismy czesac wode 7.00 -ryby byly ale staly przy dnie albo plaskaly sie w czcinach.Woda nadal zimna ,obczesalismy pare 100%-
towych zatok .Moj mentor jako pierwszy zaliczyl fajnego zebacza w malej zatoczceBardzo groby-NA TARLE.Po okolo dwoch godzinach bezrybia zaczelismy trolling ,nastepne dwa i jezszce pare niezdecydowanych bran blisko trzciny.Na glebszej wodzie jak w stodni .Obskoczylismy miejsca przy kilku wyspach -idealy -ryby byly ,ale ....
W drodze powrotnej bardzo przyjemny opor i zchwile nastepny u kolegi .Wielki okolo 10-chy ,lyknal ,nawet w pysku nietrzymal .Zawrot,zpiecie i baj baj.Ryba dnia .Dalsze trolowanie i jeszcze pare zebatych.Okolo drogiej zaczelo brac ,zaczelo tez dzwonic-DO DOMU :(
WSZYSTKIE ZNAKI NA ZIEMI I NIEBIE WSKAZUJA -Bedzie bralo za okolo dwa tygodnie. :D



Termos jak rozpocząłem czytanie tego maila to już mi się gęba śmiała. Zimo? To super! Dla mnie bo za tydzień już będę w Szwecji . Ale jak już napisałeś na końcu, że za dwa tygodnie będą gryzły cieszę się jak nie wiem co - już martwiłem się, że będzie w tym roku totalna kicha, ciepła woda i szukanie szczupaków w gębokich partiach wody.

Pozdrawiam
Remek

#123 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 03 maj 2007 - 18:46

Z pewnych zrodel wiadomo Mi ze tam gdzie sie wybieracie zaczelo brac :D .Podobno ,ale tylko podobno nawet niezle.W trosce o Twoje zdrowie niewklejam zdjec :mellow: .Mam tylko nadzieje i jestem pewien ze i moje cisnienie podskoczy po waszym powrocie.A jak by sie znalaz jeszcze ktos chetny na wyjazd do was -to kontakt na prwt. :D
PS.Daj BOZE dojedziemy. :D

#124 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 maj 2007 - 19:49

Swieże wieści od PHALA...

mam metróke
Padło kilka 80+ i 90+
generalnie bardzo ciężko złowić cokolwiek
Walczymy jeszcze jutro - zobaczymy jak będzie...
pozdr


#125 OFFLINE   grubyzwierz

grubyzwierz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 03 maj 2007 - 20:54

Szału nie ma, ale to ten PIERWSZY wymiarowy w sezonie... :D
Wrócił oczywiście do wody. Fotka kiepska, bo aparat zaszwankował...
http://www.grubyzwierz.pl/pliki/fotki_fora/szczupak.jpg


#126 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 03 maj 2007 - 22:40

Piekny :D dzieciak na rozpoczecie sezonu :D

Pozdrawiam
Slider

#127 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 04 maj 2007 - 05:40

Nazywamy takie w Kanadzie -pistolety- , male-mlode a strasznie agresywne byly :mellow:

#128 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 04 maj 2007 - 09:02

Ja narazie mam trzy - dwa na slidera 10, jeden zna twistera. Ciulowy początek sezonu...

Pozdr.

Salmo

#129 OFFLINE   grubyzwierz

grubyzwierz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 04 maj 2007 - 15:09

U nas też takie zowią pistolety. Niestety większość łowionych przeze mnie w Odrze szczupaków, jest właśnie takich rozmiarów. Ale się nie poddaję, wierze że wkrótce trafi się coś większego... :D

#130 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 04 maj 2007 - 20:58

Dzisiaj tylko jeden kilowy na slidera 12 S :(

Pozdr.

Salmo

#131 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 06 maj 2007 - 16:30

dzisiaj 2 szt B) chyba bracia oba na płyciżnie 0,5 m

Załączone pliki



#132 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 06 maj 2007 - 21:49

Dzis po 11.00 zmobilizowalismy ekipe szybkiego reagowania i potrolowalismy troche.Przyslowiowe pistolety podchodzily na przynenty w kolorach seledynu i pomarancza .Poludnie sprawilo ze ryby lezaly na dnie i zerowanie zaczelo sie tak na dobre po godzinie 15.00 kiedy jak zwykle trzeba do domu.Zerwane trzy fajne wobki to skotek dzisiejszego trolingu .Zaczepy sa tak twarde ze trzeba sie niezle napocic by urwac lub uwolnic przynente.Kamienienne dno i BOG wie co.W sumie padlo pare zebatych i fajne pasiaki,jednak bez rewelacji . :D
Dzisiejsze pistolety.

http://www.fotosik.p...8968674118.html

#133 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 maj 2007 - 08:36

Wczoraj wypad z moja polską wizytacją - 16 szczupaków, największy cos ponad 70cm. Ryby przeszły na letnie miejsca i letnie żerowanie. Znowu ryby łowi ten kto ma hot percha, pozostałe kolory dużo mniej skuteczne. Interesujący przyłów z wieczora to 9 węgorzy (3 małe) :unsure: :unsure: które udało się złapać na małe tonące slidery - po rzucie broda i sliderek tonie, jak rozplątałem zaczep, zaczep ożywa i zamienia się w węgorza :lol: :lol: :lol: a później tą metodą dołowiliśmy resztę.


<_<

#134 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 07 maj 2007 - 08:47

Interesujący przyłów z wieczora to 9 węgorzy (3 małe) które udało się złapać na małe tonące slidery - po rzucie broda i sliderek tonie, jak rozplątałem zaczep, zaczep ożywa i zamienia się w węgorza a później tą metodą dołowiliśmy resztę.

WOW!

To atrakcja. Gratuluje. Moze nowy watek wegorze 2007 ? wrzuc jakies fotki tych 6 niemalych :D Bedzie premiera: wegorze na jerki!

Guzu

#135 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 maj 2007 - 09:10

Jako że było ciemno zdjęcia wyszły dupowate, dzwonek nie zawieszam :mellow:

#136 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 09 maj 2007 - 21:40

no i dzisiaj nieoczekiwanie skończyłem na starorzeczu :unsure: wynik 5 krótkich 1 taki 50-tak i byłoby nieżle ale na to wszystko zaciąłem pięknego grubasa :huh: ,który zebrał przynęte z powierzchni póżniej walka już się toczyła pod nią i niestety jakieś 3-4 metry od brzegu wyskoczył wobek z rozgiętą kotwicą.Mniej więcej tak z 4-5 kg żywej masy piękny szczupak.
Czasami jest dobrze odkryć coś nowego o wodzie,o której myślimy ,że wiemy wszystko teraz mam więcej motywacji(do założenia lepszej kotwicy :lol: )

#137 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 09 maj 2007 - 21:50

Bylismy dzisiaj z Bassy-m ale niestety poza zlewą i huraganem nic ciekawego na wodzie się nie działo.
Nie licząc tęczy i kilku małych brud na multiku.

Załączone pliki



#138 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 maj 2007 - 23:22

Dzisiaj od 16.30 na Shannon, 14 szczupaków (w tym 90 i 3x70) i 3 okonie. Ja niestety tylko jedna rybe, resztę moi goście.

#139 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9528 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 10 maj 2007 - 07:32

@standerus, czyżbys jeszcze nie odreagował zlotu? Wygląda na przetrenowanie :lol:
Ale wyniki i tak piekne :huh:

#140 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 maj 2007 - 07:40

Jajakub to jest broda? Hmmm .... to jest niewinna splątka, klasy I. Na zlocie castingowym we Wleniu była taka zaawansowana klasy V. Kiedyś sam zrobiłem taką, która można by zakwalifikować do miana węzła gordyjskiego a to klasa VI (nóż poszedł w ruch).

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych