Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Abu C4 problem z hamulcem wysuwania linki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 08:26

To są młynki z bardzo mocną przekładnią, konstrukcja wywodzi się ze starszych siermiężnych abu, bardzo wiele okrąglaków ma konstrukcję analogiczną, bo tu nie bardzo daje się wymyśleć coś więcej. Trafiłeś na jakiś pechowy egzemplarz czy co? Pierwszy raz słyszę, żeby scięło pinion (bo tak się nazywa ta część, która Ci padła). Jest przy takim uszkodzeniu niebezpieczeństwo, że są ubytki również na dużym kole, obejżyj pod szkłem powiększającym. Z reguły wymienia się komplet. Oczywiście pinion też ma swoją wytrzymałość i wyobrażam sobie, że padnie ale nie wiem przy jakiej sile.

#42 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 04 listopad 2012 - 14:22

Wczoraj doszedł pinion , złożyłem ładnie pięknie ale co ? tak jak Krzysiek napisał wymienia się komplet i miał rację , młynek nie kręci dobrze czuć zęby i teraz mnie czeka kolejne zamówienie "main gear" bo tak się nazywa drugie koło, mam pytanie czy zna ktoś jakiś sklep bądz jakieś namiary gdzie to dostanę? chciałbym zamówić w innym sklepie ponieważ czekałem na pinion 1,5 miesiąca (długo) a po drugie kroją dużo za wysyłkę w tym sklepie.

#43 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 13:30

a ebay? Sprawdź, szukaj niekoniecznie po nazwie modelu, tylko po nrach części, bo w wielu młynkach abu koła się dublują.

#44 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 06 listopad 2012 - 22:29

Szukałem po numerach i na różne sposoby na ebay i w google ,koło te według katalogu pasuje do 4601C4/5601C4/6501C4 na ebay znalazłem do 6500 http://www.ebay.es/i...=item35bf878b56 nie wiem czy to będzie to samo , jeśli chodzi na prawą czy na lewą rękę i czy to C4,a w google przesyłki w tych sklepach przesadzają.

#45 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 21:03

A ten sklep znasz?

http://www.blakdogta...9aevku325ivt611

Jest w UK, sprawdzony. Jak nie mają to napisz, może załatwią.

#46 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 08 listopad 2012 - 19:55

Dzięki , zamówione , wyszło 5 eurasków mniej w tym sklepie , zawsze coś ;)

#47 OFFLINE   manonegra13

manonegra13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaHiszpania

Napisano 21 listopad 2012 - 19:34

Wczoraj przyszła zębatka , multik złożony kręci super, przeznaczenie znajdzie u mnie do trolingu za szczupakiem , na suma został zastąpiony przez revo 61HS ,zobaczymy czas pokaże, dzięki panowie za pomoc;-)

Użytkownik manonegra13 edytował ten post 21 listopad 2012 - 19:35