Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Niesłysz - Niesulice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   hardy50

hardy50

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra
  • Imię:Bartek

Napisano 05 lipiec 2024 - 14:02

"Jeśli p. Kostrzewa chce znać prawdę a wstydzi się kontaktu z nami, to niech popyta miejscowych wędkarzy, jakie brania mieli od października 2023 r. do marca 2024 r. na kanale Ołobok, od ujścia z jeziora do „czarnego bunkra”. Średni dzienny wynik połowów to kilkanaście kilogramów dużej niesulickiej płoci. Te wędkarskie żniwa trwały tam przez 6 miesięcy a liczba wędkarzy codziennie tam wędkujących wahała się od kilkunastu do ponad 70! Usłyszy pan również opowieści o szczupakach, które łamały wędki w tym okresie."

Cytat z google opinie. Bezszcelnosc tej ekipy nie ma granic. Szkoda, że nie dodali , iż kanal ołobowski to zimowisko ryb. Dopuszczanie miesiarzy - widzialem to na wlasne oczy jakie ryby mieli w siatkach - do możliwości połów ryb świadczy o ... ach szkoda gadać.

Pojawiają się jakie nowe pozytywne opinie wychwalajace - co jest lekko zenujace. Pokazują na profilu zdjęcia z prehistorycznej echosondy najprawdopodobniej nie z rybami tylko termokliną i się chwalą ile to ryb jest.

Niestety google moją opinię skasowało- cenzura, bo użyłem słowa eksterminacja opisując co się dzieje na zimowisku ryb.

Użytkownik hardy50 edytował ten post 05 lipiec 2024 - 14:11


#42 OFFLINE   Qh_

Qh_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 747 postów
  • LokalizacjaKobierzyce
  • Imię:Marcin

Napisano 15 lipiec 2024 - 17:44

Aż przykro czytać. Piękne jezioro. Pamietam czasy jak w zatoczkach łowiliśmy wielkie leszcze i rekordowego lina 63cm. 
Jezdzilem tam co roku, ale nalazło się ludzi, pobudowali dacze, pogrodzili teren i Niesłysz był już nie ten.

A zaczynałem jak poza Niesulicami i Przełazami to się spało na dziko w lesie.  Wtedy tam kłusowali okoliczni prądem a ryba była.

 

Wszystko zadepczą i zagarną nowobogaccy. Wróciłem właśnie z Bieszczad. Bieszczady tez już nie to samo …


  • hardy50 lubi to

#43 OFFLINE   hardy50

hardy50

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra
  • Imię:Bartek

Napisano 15 lipiec 2024 - 19:23

Domki nie są problemem. Nikt tam juz nie łowi, łódek na wodzie nie ma. Problemem jest rybak, który spustoszył jezior i jeszcze się chwali tym, jak dopuszcza Do połowów w miejscu, gdzie gromadzi się ryba. Wpisałem opinię na google pod Ps. Krzystzof Bąk pod firma gospodarstwo rybackie zbąszyń. Z ciekawości proszę zobaczyć na odpowiedź. Nawet szkoda komentować.

Użytkownik hardy50 edytował ten post 15 lipiec 2024 - 19:24





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych