Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pływadełko (belly boat)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
716 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 11 grudzień 2019 - 08:38

naprawdę nie ma nikogo kto by pomógł???



#422 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 11 grudzień 2019 - 10:22

naprawdę nie ma nikogo kto by pomógł???

Nieaktualne

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

#423 OFFLINE   Adam_Kurek

Adam_Kurek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Adam

Napisano 15 grudzień 2019 - 18:36

Witam szanowne grono entuzjastów belly boat.
Od jakiegoś czasu śledzę tematykę belek i mam pare pytań. Otóż planuje zakup pływadełka od dwóch i rozważam dwa modele.
PŁYWADEŁKO BELLY BOAT SAVAGE GEAR HIGHRIDER 170 albo
Pływadełko Seven Bass Flatform XL float
Ceny są spore i zdecydowanie jestem za Savege, ale jeżeli Seven Bass robi duża różnice jestem wstanie poczekać z zakupem i odłożyć.
Czy ktoś z Was może ma porównanie odnośnie tych modeli? Wędkuje głównie na dużym jeziorze i na starorzeczach lekkim castingiem. Zastanawiam się czy model Seven Bass jest trwalszy, stabilniejszy i warty zakupu.

#424 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 15 grudzień 2019 - 19:42

Posiadam SG Highrider170. Dla mnie w tych pieniądzach coś genialnego. Nigdy w sumie nie miałem okazji posadzić tyłka na innym modelu, ale myślę że podwójna cena za Seven Bass'a jest trochę przesadzona...

#425 OFFLINE   Adam_Kurek

Adam_Kurek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Adam

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:29

Hej fred88. Z tego co się orientowałem to w modelu SG Highrider 170 nie ma torby do transportu. Czy można gdzieś dokupić taka torbę? Jak dbacie o swoje belly boat? Mam na myśli zabezpieczenie na zimę albo okres kiedy nie używacie sprzętu.
  • janosik_84 lubi to

#426 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1278 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:43

https://youtu.be/AZbz3UY1_FE

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  • pawelHERP lubi to

#427 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1278 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:47

Hej fred88. Z tego co się orientowałem to w modelu SG Highrider 170 nie ma torby do transportu. Czy można gdzieś dokupić taka torbę? Jak dbacie o swoje belly boat? Mam na myśli zabezpieczenie na zimę albo okres kiedy nie używacie sprzętu.

Po sezonie jak było bardzo brudne( wierzchnia część z cordury) jechałem na myjnię i myłem pod ciśnieniem. Później kilka dni stało w garażu napompowane do wyschnięcia. Jak już było suche spuszczałem powietrze i to tyle.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

#428 OFFLINE   lukaszkosciukiewicz

lukaszkosciukiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 grudzień 2019 - 01:01

Witam szanowne grono entuzjastów belly boat.
Od jakiegoś czasu śledzę tematykę belek i mam pare pytań. Otóż planuje zakup pływadełka od dwóch i rozważam dwa modele.
PŁYWADEŁKO BELLY BOAT SAVAGE GEAR HIGHRIDER 170 albo
Pływadełko Seven Bass Flatform XL float
Ceny są spore i zdecydowanie jestem za Savege, ale jeżeli Seven Bass robi duża różnice jestem wstanie poczekać z zakupem i odłożyć.
Czy ktoś z Was może ma porównanie odnośnie tych modeli? Wędkuje głównie na dużym jeziorze i na starorzeczach lekkim castingiem. Zastanawiam się czy model Seven Bass jest trwalszy, stabilniejszy i warty zakupu.

Zdecydowanie stabilniejszy będzie seven bass flatform sama konstrukcja trwalsza, sztywniejsza - technologia podobna do konstrukcji desek surfingowych, napewno na duży plus możliwość podpięcia silnika elektrycznego do flatforma. Modele flatform zostały stworzone do łowienia na dużych akwenach i w slonych wodach przybrzeżnych

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik lukaszkosciukiewicz edytował ten post 23 grudzień 2019 - 01:03


#429 OFFLINE   janosik_84

janosik_84

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • LokalizacjaRaz tutaj, raz tam
  • Nazwisko:Bez zmian ;)

Napisano 23 grudzień 2019 - 13:48

Cześć. Wiem że koniec sezonu i z pływaniem trzeba będzie poczekać, ale przymierzam się do kupna BELLY BOAT SAVAGE GEAR HIGHRIDER 170 nigdy wcześniej nie miałem pływadełka, ale choruje na nie od co najmniej 2 sezonów. Myślicie że ten model nie będzie za ciężki do opanowania przez nowicjusza? ps. nie chcę wydawać kasy nie wiadomo ile razy i zmieniać belly, bo wiem że pokocham takie łowienie. Po za tym jak już będę miał doświadczenie, zamierzam pływać po rzece.

Mam jeszcze 1 pytanie, czy większość z was ma deepera czy zwykłe echo? Jeśli tak to jakie?



#430 OFFLINE   intoxication

intoxication

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaBP
  • Imię:I
  • Nazwisko:xxx

Napisano 24 grudzień 2019 - 11:31

Część. Kup jakieś zwykle używane belly na olx - pewnie ok 250zl i się przekonaj :). Ja mam to z Decathlonu i bardzo polecam. Mam je zawsze napompowane . Wkładam do bagażnika z piwnicy więc jest to bardzo szybka i prosta sprawa. Jednak miałem jakaś chęć coś zmienić i zamówiłem SG 170 w Raven na Black friday za ok 1520. Jeszcze go nie mam bo sklep oczekuje na dostawę od producenta. Wiec pewnie wiosna dopiero wodowanie.
Do co Decathlonowego i pewnie każdego innego. Początki byly dziwne. Tzn pierwsze kilka godzin. Później już bez problemu i smiem twierdzic, że bez oporów będę pywal po rzekach .
  • gooral i pawelHERP lubią to

#431 ONLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 361 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 grudzień 2019 - 11:56

Cześć,

 

zastanawiam się nad belly boatem :)

co myślicie o sevenbass hard heko 130 ??



#432 OFFLINE   MichuA

MichuA

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście
  • Imię:Michał

Napisano 28 grudzień 2019 - 15:52

Część. Kup jakieś zwykle używane belly na olx - pewnie ok 250zl i się przekonaj :). Ja mam to z Decathlonu i bardzo polecam. Mam je zawsze napompowane . Wkładam do bagażnika z piwnicy więc jest to bardzo szybka i prosta sprawa. Jednak miałem jakaś chęć coś zmienić i zamówiłem SG 170 w Raven na Black friday za ok 1520. Jeszcze go nie mam bo sklep oczekuje na dostawę od producenta. Wiec pewnie wiosna dopiero wodowanie.
Do co Decathlonowego i pewnie każdego innego. Początki byly dziwne. Tzn pierwsze kilka godzin. Później już bez problemu i smiem twierdzic, że bez oporów będę pywal po rzekach .

Kolego które, bo myślę nad tym najtańszym alpha trooper i szukam opinii na jego temat



#433 OFFLINE   intoxication

intoxication

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaBP
  • Imię:I
  • Nazwisko:xxx

Napisano 28 grudzień 2019 - 19:51

Pisze o tym tańszym właśnie bo je używam właśnie. Wg mnie albo kupować jakieś tego typu albo iść od razu w modele typu SG z wiosłami.

#434 OFFLINE   czarny1

czarny1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaLanckorona/Przemyśl
  • Imię:Michał

Napisano 28 grudzień 2019 - 22:03

Pisze o tym tańszym właśnie bo je używam właśnie. Wg mnie albo kupować jakieś tego typu albo iść od razu w modele typu SG z wiosłami.

zależy do czego potrzebujesz... dla mnie najważniejsza jest mobilność:) jeśli nie mogę bezproblemowo przenieść pływadła na większą odległość to bez sensu... łowię na rzekach, spływam, a potem trzeba jakoś wrócić:) na stacjonarne łowienie znacznie lepiej kupić ponton ze sztywną podłogą - więcej miejsca i wygodniej w podobnej cenie... a jeszcze lepiej mieć obie te rzeczy:) 



#435 OFFLINE   MichuA

MichuA

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście
  • Imię:Michał

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:52

Mam ponton, tylko targać 54kg przez plażę ( plus do tego silnik) a 6kg to spora różnica.



#436 OFFLINE   czarny1

czarny1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaLanckorona/Przemyśl
  • Imię:Michał

Napisano 31 grudzień 2019 - 10:45

high rider waży 14kg... to już sporo jak masz je przenieść razem z całym dodatkowym sprzetem te 3 czy 4km:( 

 

6kg zdecydowanie łatwiej nosić, też mam takie i sobie chwalę :)

do torby (duża, mam wersje z pianką) doszyłem szelki od plecaka i teraz jest sporo łatwiej nosić :)

 

ps. mozesz jeszcze zainwestować w 4x4 i dojechać do samej wody:) 


Użytkownik czarny1 edytował ten post 31 grudzień 2019 - 10:53


#437 OFFLINE   MichuA

MichuA

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście
  • Imię:Michał

Napisano 31 grudzień 2019 - 15:16

Niestety po plaży u mnie ścigają. Ale od promenady lub parkingu mam ok 200m.



#438 OFFLINE   janosik_84

janosik_84

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • LokalizacjaRaz tutaj, raz tam
  • Nazwisko:Bez zmian ;)

Napisano 05 styczeń 2020 - 14:34

A od kiedy zaczynacie sezon na pływanie? Myślicie ile stopni musi mieć woda? Niech już tą zima się kończy 😜

#439 OFFLINE   MichuA

MichuA

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście
  • Imię:Michał

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:26

Dla mnie sezon trwa cały rok. Chyba że morze zamarznie  lub jest duża kra, to robię przerwę bo ryba odpływa na większe głębokości.



#440 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 06 styczeń 2020 - 22:56

Opisz jak jesteś ubrany na takie zimowe pływanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych