Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12572 odpowiedzi w tym temacie

#2661 OFFLINE   pioo

pioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:19

A mi we wtorek 2 byczki stanęły na drodze. Dawno się tak szybko nie desantowałem :-D W zeszłym tygodniu w centrum Warszawy narka hamerykańska wyszła mi pod nogami z całkiem przyzwoitym krąpiem w mordce...

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

byczki? Co masz na myśli bo chyba nie jelenie :)


Użytkownik pioo edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 17:20


#2662 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1695 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:36

2235-bycz.png


  • Qcyk i ezehiel lubią to

#2663 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3203 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:37

Byki...takie krowy z jajkami ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka
  • sajdol1 i Skorio lubią to

#2664 OFFLINE   pioo

pioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:40

Byki...takie krowy z jajkami ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

Gdzie Ty to spotkałeś, w Warszawie?


Użytkownik pioo edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 17:40

  • Bany lubi to

#2665 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3203 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:16

Akurat byki nie w Warszawie... A nad Bugiem. Ale jakoś tak mi się przypomniało :-) W stolicy jak do tej pory to tylko dziki, bobry, sarny i norki hamerykańskie...

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

Użytkownik Qcyk edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 18:17


#2666 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:35

Hej ho!

Byłem wczoraj i dziś. Miejscowka ta sama. Wczoraj na obrotowki brały klonki 30-taki, na woblerka siadł większy, ale po chwili zszedł niestety, pod koniec sesji obrotowke capnela rapka , no powiedzmy ginmazjalna :).

Dziś natomiast rozmiar klonkow oscylowal ok.wymiaru. Końcówkę opaski patrolowal gruby Bolo i nic nie robił sobie z mojej obecności bijąc drobnice to tu to tam , a i pod nogami mi się lekko wychylil....a zupełnie na końcu kamieni z gałęzi swoje robił zimorodek , tyle że on stosował zasadę "złów"!

Pozdrawiam
  • Pisarz.......ewski Piotr, Skorio i korol lubią to

#2667 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 czerwiec 2016 - 21:05

Ja wracam wlasnie z czajki . Machalem od 19 . Efekt dwie ukleje i jeden klonek okolo wymiaru . Spotkalem tez milego starszego Pana ktory od slowa do slowa pokazal mi wczorajsze rybki z wyplywu czajki i byl to jazi kolo 50 nic dziwnego bo trafiaja tu sie takie ale i pstrag teczowy kolo 30cm co juz mnie troche zdziwilo

#2668 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 23 czerwiec 2016 - 21:18

Widzialem tego kropka na fb.. :)

różne cuda się tam trafiają...

a to i tak nic przy 70 cm troci z kanału żerańskiego z maja tego roku.. ;)



#2669 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 czerwiec 2016 - 21:28

Dokladnie , podobno wlasnie byl na fb wrzucany;)

ogolnie dzis bardzo duzo bran przedszkola i jeden wiekszy spiety na przelewie glowki

#2670 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 24 czerwiec 2016 - 08:35

Wczoraj, prawie 2h na Gassach tuż powyżej WA. Celem były bolenie, to że znowu nic nie złowiłem jakoś bardzo mnie nie dziwi...natomiast to, że przez ten cały czas nie pokazał się nawet jeden mały ślizgacz jest już mocno podejrzane....nawet na przykosach na środku rzeki martwo....

...zauważyłem ciekawą sprawę związaną z moimi wypadami w 2016 roku...im więcej chodzę tym więcej zaliczam wypraw na zero...jak człowiek był na rybach raz w tygodniu, to na ogół dostawał od losu jakiegoś malucha pocieszenia, a teraz jak jestem 4-5 razy to na ogół 3-4razy zeruję a raz dostaję malucha...ciekawe? Wygląda jakbym totalnie nie wyciągał wniosków i zadawał kłam powiedzeniu "trening czyni mistrza" :) Druga sprawa, to ilość spadów....w poprzednich latach też były, ale w tym roku to jakiś armagedon jest....brań jak na lekarstwo a to co się uda wciąć i tak spada...masakra jakaś ten 2016. Na koniec maja obiecywałem sobie, że czerwiec będzie przełomowy - no nie jest :P


Użytkownik malcz edytował ten post 24 czerwiec 2016 - 08:36

  • Spawciu i coma lubią to

#2671 OFFLINE   Skorio

Skorio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kris
  • Nazwisko:C

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:54

U mnie dziś (6-9) na zero. Kleniozaur trzyma się swojej mety, ale na razie brak mi pomysłu na niego. Jest masa drobnicy, więc klenior ma co jeść. A ponieważ jest DUŻY, więc pewnie widział już wszystkie przynęty tego świata i okolycy :D Do tego piękne spławy brzan, bolek zaznaczył obecność fruwającymi uklejami, piękny widok. No i dwóch wędkarzy na rafie (czy ktoś z Was?). Przyznać się kto, co i jak dużego :) ?


Użytkownik Skorio edytował ten post 24 czerwiec 2016 - 09:55

  • Paweł_Chmielis lubi to

#2672 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 24 czerwiec 2016 - 14:37

A właśnie Maciek, bo fotka z nad wody była zacna...nieśmiało zapytam jak wynik wędkarski?😆


Wszędzie okonie i okonie i okonie i tylko okonie. Założyłem małego sieKa... okoń, Spirita 9cm... oknoń, rapale original 11cm... okoń. Mam już ich trochę dość :P

Użytkownik Mr.Happy edytował ten post 24 czerwiec 2016 - 15:18


#2673 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4631 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 czerwiec 2016 - 16:55

Wszędzie okonie i okonie i okonie i tylko okonie. Założyłem małego sieKa... okoń, Spirita 9cm... oknoń, rapale original 11cm... okoń. Mam już ich trochę dość :P


Spróbuj na robaka :)
  • Mr.Happy lubi to

#2674 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • LokalizacjaChrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Brzęczyszczykiewicz

Napisano 24 czerwiec 2016 - 17:01

Wczoraj przed gdańskim(cytadela) puszczałem 'latawce':najpierw drapieżny leszcz,potem krąp w 8cm woblerka ?!!

za to bolek mimo bombardowania skutecznie omijał żądło wabika... :)



#2675 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2220 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 24 czerwiec 2016 - 17:56

Malcz, nie poddawaj się!  :)
Chyba za dużo skaczesz po różnych miejscach. Posiedź na jednym odcinku ze 2 tygodnie.
Popatrz na Skorio, łowi w jednym miejscu i jest już z kleniami na Ty :D
 


  • Pisarz.......ewski Piotr, Qcyk i Skorio lubią to

#2676 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3203 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 24 czerwiec 2016 - 18:41

To prawda wcześniej też kręciłem się jak smród po gaciach :-D Teraz jeżdżę praktycznie w jedno miejsce i jakieś wyniki są...

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka
  • Pisarz.......ewski Piotr i Skorio lubią to

#2677 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 czerwiec 2016 - 18:50

To prawda wcześniej też kręciłem się jak smród po gaciach :-D Teraz jeżdżę praktycznie w jedno miejsce i jakieś wyniki są...

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka

Bo kręcenie się , to bardziej turystyka niż wędkarstwo  :D . Kiedyś czytałem wywiad z niepełnosprawny wędkarzem , który biorąc udział w zawodach spinningowych wielokrotnie pokonywał pełnosprawnych zawodników :o . Zapytany jak to się dzieje  , że on z dysfunkcją ruchu wygrywa zawody , odpowiedział " wędkarstwo spiningowe nie polega na bieganiu , tylko na myśleniu" :D  



#2678 OFFLINE   pioo

pioo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 czerwiec 2016 - 09:34

Oj Panowie, jak nie ma ryby na miejscówce to po wuj tam siedzieć? Druga sprawa, warto poszukać miejscówek, żeby później mieć w czym wybierać no ale trzeba poświęcić kilka wypraw... 


  • malcz lubi to

#2679 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2220 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 25 czerwiec 2016 - 10:47

Nie ma opcji, żeby nie było ryb na dobrze wytypowanym odcinku. Mogą co najwyżej nie brać w danym momencie :)

Nawet wspomniana przez pisarza opaska przy Północnym. Jak się obłowi na prawdę dokładnie całą, rzut po rzucie, powiedzmy srebrna obrotów nr 1+wobler 3cm na bank coś się trafi. Jak nie klenik, to okoń. To wersja min.



#2680 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 25 czerwiec 2016 - 11:46

Nie ma opcji, żeby nie było ryb na dobrze wytypowanym odcinku. Mogą co najwyżej nie brać w danym momencie :)

Nawet wspomniana przez pisarza opaska przy Północnym. Jak się obłowi na prawdę dokładnie całą, rzut po rzucie, powiedzmy srebrna obrotów nr 1+wobler 3cm na bank coś się trafi. Jak nie klenik, to okoń. To wersja min.

 

To jest teoria - na Wiśle nie ma czegoś takiego jak na bank - przynajmniej według mnie. Są dni, że po prostu NIE i koniec. Tej opaski akurat nie znam, tam moje latanie jak kot z pęcherzem mnie jeszcze nie wygnało :)

 

Bo kręcenie się , to bardziej turystyka niż wędkarstwo  :D . Kiedyś czytałem wywiad z niepełnosprawny wędkarzem , który biorąc udział w zawodach spinningowych wielokrotnie pokonywał pełnosprawnych zawodników :o . Zapytany jak to się dzieje  , że on z dysfunkcją ruchu wygrywa zawody , odpowiedział " wędkarstwo spiningowe nie polega na bieganiu , tylko na myśleniu" :D  

 

Pisarz - masz trochę racji, ale sam wiesz że nie do końca....pewnie startowałeś w zawodach i niestety wiesz że bardzo często jest to po prostu wyścig do 1-2 dobrych miejscówek w sektorze. Absolutnie nie umniejszam osiągnięć tego Człowieka z dysfunkcją ruchu, ale jak zostaniesz na wędkarskiej pustyni to nawet myślenie nic nie pomoże...aczkolwiek w 100% przyznaję - spining, a w szczególności rzeczny to przede wszystkim myślenie i umiejętność czytania wody...a bieganie? na zawodach się przydaje....zobaczycie co będzie jutro na okręgowych na odcinkach o których piszemy....

 

Malcz, nie poddawaj się!  :)
Chyba za dużo skaczesz po różnych miejscach. Posiedź na jednym odcinku ze 2 tygodnie.
Popatrz na Skorio, łowi w jednym miejscu i jest już z kleniami na Ty :D
 

 

...poddawać się? Nigdy - w końcu to dopiero dwa miesiące sezonu boleniowego za nami :) Mam świadomość tego że skaczę po miejscówkach, ale robię tak od kiedy pamiętam i zawsze taka taktyka dawała ryby. Niestety ten rok jest inny i wszystko się przeciąga. Na ogół intensywnie skakałem po 6-7 miejscach które w poprzednich sezonach dawały ryby i sprawdzałem jaka jest powtarzalność w danym sezonie i jak miejscówka się zmieniła. Taki zabieg zajmował mi max dwa pierwsze tygodnie maja i miałem namierzone 2-3 bankówki z rybami, na których się skupiałem w dalszej części sezonu - czyli to o czym piszesz. W tym roku ryb nie namierzyłem, a grasuję praktycznie po tych samych metach. Co prawda jeszcze ani razu nie byłem po prawej stronie...

 

Pozdrawiam Panowie:)


  • Pisarz.......ewski Piotr, Spawciu i korol lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych