Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12572 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:45

Ja dzisiaj również 1,5h, tylko po lewej stronie. Odcinek: Most Gdański - Sklep CW. Kilka stuknięć + jeden lepszy kontakt, niestety zakończony kleniem trochę ponad 20 centów.... :unsure:

 

Na koniec w ramach wycieczki, bo dawno mnie tam nie było zszedłem poniżej sklepu...akurat działał bergiel....coś nieprawdopodobnego co się tam działo....niewyobrażalne jest to że w tych czasach można Rzece robić coś takiego....prędko tam nie wrócę, do teraz mnie rzuca... :blink:

Też tam dzisiaj polazłem, skusiły mnie żerujące mewy i... szybko uciekłem. totalny syf. I wstyd. Poza tym widać było kilka wyjść kleni - dość odważnych, jeden mały Bolesław gdzieś się plusnął. I zero kontaktu 20 - 21.



#782 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:52

Z multikiem grasowałeś?


Użytkownik malcz edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 22:52


#783 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:53

Wydali 3 miliardy , a gówno dalej płynie.

http://www.rp.pl/art...l?print=tak&p=0



#784 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:54

Z multikiem grasowałeś?

Tak, a minęliśmy się?



#785 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:56

W takim razie tak - siedziałeś na tym "pomoście"na wysokości sklepu i ciskałeś w warkocz....ja schodziłem w dół ;)


  • MarcinZet lubi to

#786 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 08 czerwiec 2015 - 23:07

A tak, to się minęliśmy;-)



#787 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 08 czerwiec 2015 - 23:43

A tak, to się minęliśmy;-)

Skoro poszedles w strone syfu, to po drodze pewnie spotkales rodzinke bobrow? Cholery nic a nic sie nie boja...

#788 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 09 czerwiec 2015 - 09:09

haha spotkałem spotkałem....w szoku byłem, bo na ogół jest jakaś reakcja z ich strony a tutaj po prostu "zainteresowanie" :D


  • MarcinZet lubi to

#789 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:05

Był ktoś może ostatnio w okolicach Siekierek?  Wybieram się tam jutro rano po chyba trzynastoletniej przerwie i zastanawiam się czy jest sens.  Na pewno dużo się tam pozmieniało przez te lata.



#790 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:27

Był ktoś może ostatnio w okolicach Siekierek?  Wybieram się tam jutro rano po chyba trzynastoletniej przerwie i zastanawiam się czy jest sens.  Na pewno dużo się tam pozmieniało przez te lata.

Mogę się wypowiedzieć jedynie o terenie od Piaskarni przy Moście Siekierkowskim w dół rzeki do wysokości Saskiej Kępy. Na odcinku od Elektrociepłowni Siekierki (ciepły kanał) do piaskarni nie łowię w ogóle.

 

Problemem jest jedna wielka łacha piachu. Spowodowała to pracująca tam od dawna pogłębiarka i piaskarnia która regularnie robi zrzuty. Ustawiała się w różnych miejscach. Praktycznie od samej piaskarni w dół rzeki pod Siekierkowskim i dalej to jedna wielka plaża. Z roku na rok znikały dołki, stojące w nurcie drzewa, robiło się coraz płycej. Nie twierdzę, że ryb tam nie złowisz ale napotkani wędkarze załamują ręce. Na terenie samego portu piaskarni coś tam połowiłem ale tylko białoryb wczesną wiosną na feedera, spinning bez rezultatów. Kiedyś stało tam mnóstwo łódek za Sandaczem. Zresztą do tej pory obowiązuje zakaz połowu od października do marca ale myślę, że to zakaz bardzo na wyrost. W zeszłym roku trafiały się nie duże Bolenie, Klenie w głównym nurcie na przelewach. Na płyciznach powyżej Siekierkowskiego trafiały się też Szczupaki, w zeszłym roku przy mnie padła ładna sztuka. Sporo było też wszędobylskich małych sumków.

 

Próbować warto choćby dla samego odświeżenia miejscówki ale odcinek moim zdaniem zepsuty przez piach.


  • Pickerel lubi to

#791 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 czerwiec 2015 - 14:12

Ło Panie!

 

Jakieś trzynaście lat temu to na piaskarnii była główka łamana, która, moim zdaniem, nadawała charakter okolicznej wodzie!!Jakie tam były Ryby!!! Nestety budując most doszli do wniosku, że będzie ona przeszadzała i została tylko część tej główki i od tamtego czasu , tak jak pisze luk_80, zrobiła się plaża!! Jeżeli tam pojedziesz to będzie to podróż sentymentalna ......


  • Pisarz.......ewski Piotr, malcz i Pickerel lubią to

#792 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 czerwiec 2015 - 14:18

Marzenie!

 

Jest jeden sposób żeby spróbować tam pomachać.Trzeba podjechać na wieczorowego, dać ochroniarzowi na dobrą flachę, i liczyć że na terenie jest słaby monitoring.....Jak by komu udał sie taki manewr to info na priv poproszę :) .....

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   42,11 KB   8 Ilość pobrań


#793 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 09 czerwiec 2015 - 15:24

Mogę się wypowiedzieć jedynie o terenie od Piaskarni przy Moście Siekierkowskim w dół rzeki do wysokości Saskiej Kępy. Na odcinku od Elektrociepłowni Siekierki (ciepły kanał) do piaskarni nie łowię w ogóle.

....

 

Próbować warto choćby dla samego odświeżenia miejscówki ale odcinek moim zdaniem zepsuty przez piach.

 

Jeśli chodzi o odcinek opisany wyżej - potwierdzam w 100%.

Jeśli chodzi o same Siekierki....to przy dużym szczęściu trafisz bolka, ewentualnie klenika jak zaaatakujesz na lekko....2-3 lata temu było dużo, dużo lepiej, nie wspominając o przysłowiowym '45....


  • Pickerel lubi to

#794 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 czerwiec 2015 - 16:03

Rozumiem że łamaną i port mogę sobie darować i skoncentrować się na główkach poniżej mostu?  Czy obecne zdjęcia satelitarne Google bardzo odbiegają od stanu faktycznego?



#795 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 czerwiec 2015 - 16:24

Rozumiem że łamaną i port mogę sobie darować i skoncentrować się na główkach poniżej mostu?  Czy obecne zdjęcia satelitarne Google bardzo odbiegają od stanu faktycznego?

Na "łamanej '' dawno nie byłem natonmiast jakiś czas temu, jak była niska woda, zrobiłem sobie spacer w dół od siekierkowskiego( zdaje się że jest relacja tu w wątku...). Jednym słowem: odradzam!

 

Jedyne co mogę ci zaproponować to woda powyżej ciepłego kanału.....



#796 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 09 czerwiec 2015 - 17:12

Marzenie!

Jest jeden sposób żeby spróbować tam pomachać.Trzeba podjechać na wieczorowego, dać ochroniarzowi na dobrą flachę, i liczyć że na terenie jest słaby monitoring.....Jak by komu udał sie taki manewr to info na priv poproszę :) .....


Z kolektora przy karowej z tego co wiem do końca sierpnia będzie lecieć gówno :)

#797 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 09 czerwiec 2015 - 17:26

Ale urwał, a z tego poniżej sklepu? Coś wiadomo....wciąż nie mogę dojść do siebie po tym co wczoraj tam widziałem i....czułem :P



#798 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 09 czerwiec 2015 - 17:33

Byłem dziś 4h w swoich rewirach i całkowita porażka.W moich rejonach można dobrze połowić tuż przed dużym przyborem , lub na opadającej wodzie po przyborze. Znów mamy wodę średnią i znów zrobiła się bryndza , czyli wróciło do normalności. No nic trzeba śledzić prognozy meteorologiczne , a puki co znów przyzwyczaić się do dłubania małych i średnich ryb :( .



#799 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4631 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 czerwiec 2015 - 18:13

Ale urwał, a z tego poniżej sklepu? Coś wiadomo....wciąż nie mogę dojść do siebie po tym co wczoraj tam widziałem i....czułem :P


Dzisiaj jest podobnie :(

#800 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 09 czerwiec 2015 - 18:13

Ja byłem wczoraj od 20-23 przy moście Ś-D i teź dupa. Zniszczyły mnie te mini ćmy podobne do moli i nie wytrzymałem na miejscu wysiedzieć. Przeniosłem się na podstawę główki, ale tam to tylko okonki obijały się o wobler. W sumie to zmarnowane wyjście.

No i nie obyło się bez pogawędki z wędkarzem. "... panie ostatnio to szczupaka złowiłem 115cm. Zjadłem go,ale mi nie smakował no ale zmarnować się nie mógł. Złowiłem tez sporo 70-80cm, ale ich nie jem... -no chwała panu sobie myślę, chociaż tyle. I nagle jeb po ryju. - sąsiadom rozdaje. ..."

Wróciłem do domu, wypiłem butelkę cydru i poszedłem spać.
  • Spawciu, malcz i mariusz79 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych