Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12517 odpowiedzi w tym temacie

#4901 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3202 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 12 sierpień 2017 - 13:42

Miał być tylko tak jak napisałem rękawków zapomniałem :-D A poważnie to może w tygodniu spróbuję korzystając z nieobecności Piotrka na posterunku :-D Tak Malcz zakupiłem. Jest zajebisty ;-)

Wysłane z mojego Sony Xperia za pomocą Taptalka
  • malcz i korol lubią to

#4902 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1598 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 12 sierpień 2017 - 14:03

Ja też schodząc ok 10 naliczyłem w sumie 4 ;)
ale Daniela - mogło Cię wprowadzić w błąd dwóch gości którzy byli na rafie, a nie łowili.
U mnie też słabiutko - krótki kontakt z brzaną (prawdopodobnie podhaczoną) i tyle...


Zbierali pamiątki przed wojenne chyba.... Ja ich nie zbieram a trafiłem na jakiś spory pocisk ....Leży na samym początku rafy...Trzeba uważać.

#4903 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 12 sierpień 2017 - 20:33

 3x 30-35 kleniowo ;) ;)



#4904 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 12 sierpień 2017 - 22:22

Zbierali pamiątki przed wojenne chyba.... Ja ich nie zbieram a trafiłem na jakiś spory pocisk ....Leży na samym początku rafy...Trzeba uważać.


Powiadomiłeś kogo trzeba?
  • Patryk022 lubi to

#4905 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1598 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 13 sierpień 2017 - 12:10

Nie zdążyłem bo zbieracze najwyraźniej to zawineli ....Jak wracałem z rafy już tego nie widziałem ....Wyglądało jak duży nabój z taką lotką na końcu. Nie znam się na tym,ale raczej to jakiś spory kaliber był . Tak czy inaczej na takie niespodzianki trzeba przy tym stanie wody uważać

Użytkownik "Paweł" edytował ten post 13 sierpień 2017 - 12:12


#4906 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2166 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:13

Wyskoczyłem dzisiaj na rafę poniżej grota. Byłem od 11ej do 13:30, celem było spotkanie z Panią B. Jak to było jednak do przewidzenia, zszedłem bez kontaktu a Baśka mnie wystawiła i na spotkanie nie przyszła. Brodziłem max do jajec, swoją drogę byłem tam pierwszy raz, więc też nie wiem czy łowiłem w dobrych miejscach i w ogóle miałem na to spotkanie szansę - na wodzie raczej martwo, raz pokazał się jakiś sportowy bolek który zagonił drobnicę na płyciznę...

 

...wszystko byłoby spoko gdyby nie prężący się stary dziad z gołą dupą który skutecznie zablokował mi jedną drogę powrotu na początku rafy - musiałem wracać na około, żeby nie wleźć centralnie na niego. Skubany bezwstydnik łaził goły i wypatrywał przez lornetkę co się dzieje....100m wyżej za burtą grilowała sobie rodzinka z trzema córkami 3-5 lat....masakra....

 

P.S. nie mam pojęcia skąd ale jakoś wyjątkowo dużo opon między kamieniami tam mieszka, wszelkiej maści i rodzaju...tak na oko na odcinku po którym się poruszałem, spotkałem ze 12 sztuk.


Użytkownik malcz edytował ten post 14 sierpień 2017 - 15:13

  • minkof lubi to

#4907 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:31

Widzieliście już UFO ? :D 
https://isrodmiescie...e-jakies/265652

http://imokotow.pl/a...sie-przy/265745


  • Ziom lubi to

#4908 OFFLINE   Night_Walker

Night_Walker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 17:39

Ano tę okolicę upodobali sobie różnorodni przedstawiciele orientacji odmiennej/nych. Strefa homosi ciągnie się od Centrum Olimpijskiego do Gdańskiego...ale jak widać migrują również poza ten obszar. 

Jakkolwiek jestem stosunkowo tolerancyjny, to czasem nieco irytuje mnie konieczność odpuszczania tamtego odcinka coby nie narażać się na widoki, których odzobaczyć się nie da ;)


  • spinnerman, Dano. i ASAPfishing lubią to

#4909 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 14 sierpień 2017 - 18:24

Wyskoczyłem dzisiaj na rafę poniżej grota. Byłem od 11ej do 13:30, celem było spotkanie z Panią B. Jak to było jednak do przewidzenia, zszedłem bez kontaktu a Baśka mnie wystawiła i na spotkanie nie przyszła. Brodziłem max do jajec, swoją drogę byłem tam pierwszy raz, więc też nie wiem czy łowiłem w dobrych miejscach i w ogóle miałem na to spotkanie szansę - na wodzie raczej martwo, raz pokazał się jakiś sportowy bolek który zagonił drobnicę na płyciznę...

 

...wszystko byłoby spoko gdyby nie prężący się stary dziad z gołą dupą który skutecznie zablokował mi jedną drogę powrotu na początku rafy - musiałem wracać na około, żeby nie wleźć centralnie na niego. Skubany bezwstydnik łaził goły i wypatrywał przez lornetkę co się dzieje....100m wyżej za burtą grilowała sobie rodzinka z trzema córkami 3-5 lat....masakra....

 

P.S. nie mam pojęcia skąd ale jakoś wyjątkowo dużo opon między kamieniami tam mieszka, wszelkiej maści i rodzaju...tak na oko na odcinku po którym się poruszałem, spotkałem ze 12 sztuk.

Malcz - przy tym stanie wody, brodząc do wspomnianej wysokości, największe szanse masz na spotkanie zabłąkanego bolka ;) chyba, że się odważysz i "przekroczysz Rubikon" ;)


  • Mariano Mariano i spinnerman lubią to

#4910 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2166 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 14 sierpień 2017 - 19:38

Malcz - przy tym stanie wody, brodząc do wspomnianej wysokości, największe szanse masz na spotkanie zabłąkanego bolka ;) chyba, że się odważysz i "przekroczysz Rubikon" ;)

Olo...jestem świadomy tego, że raczej trzeba wejść dalej...ale, że był to pierwszy raz i byłem sam(raczej wolałbym nie liczyć na pomocną "dłoń" koleszki zza pleców :) ) to nie szarżowałem, godzina też raczej nie wędkarska....to taki testowy wypadzik, może skuszę się na jakieś poważniejsze brodzenie po właściwej stronie B)


Użytkownik malcz edytował ten post 14 sierpień 2017 - 19:39

  • olo86 lubi to

#4911 OFFLINE   Night_Walker

Night_Walker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 00:23


Coby offtopa nie robic...wlasnie wracam z wieczornego. Efektow brak, ryby malo aktywne jesli nie liczyc brzanowych splawow. Na rafach cisza, w rynnach braly tylko podpaski.
  • minkof lubi to

#4912 OFFLINE   AdamD

AdamD

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 08:12

W niedzielę w południe z napływu na rafę z pontonu, tylko 1 sztuka ale wrażenie i emocje duże.d00c4f0a65ba3574019e663f56df114b.jpg
  • ketnik, Pisarz.......ewski Piotr i sajdol1 lubią to

#4913 OFFLINE   AdamD

AdamD

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 09:46

Sponton, jakby ktoś odważny ;-) na rafkę dziś pontonem na wieczór chciał popłynąć to zapraszam. Kumplowi dzieciak zachorował

#4914 OFFLINE   AdamD

AdamD

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:47

16:30 - 19:30 rafka z pontonu, niestety bez efektów.

#4915 OFFLINE   Flame

Flame

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Tarchomin
  • Imię:Patryk

Napisano 16 sierpień 2017 - 06:09

To ja byłem na tej rafie od 12 do 16 ... jeden kleń ok 35cm i urwana brzana z woblerem (raczej najechana).



#4916 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 16 sierpień 2017 - 17:03

Wczoraj zmobilizowałem się w końcu na poranne łowienie. Wczesna pobudka, nad wodą byłem tuż przed 5 rano. Zimno jak diabli, zaledwie 8 st. Woda na powierzchni martwa, jednak udało się wydłubać 3 kleniki: 2 małe, ale jeden już całkiem przyzwoity, 42 cm.



#4917 OFFLINE   metodabomb

metodabomb

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaWarszawa Wola
  • Imię:Kamil

Napisano 16 sierpień 2017 - 19:02

Zazdroszczę Wam tych bran, ryb. Od tygodnia nie miałem nawet kontaktu, od partnerki usłyszałem ze jeżdżę na "dupy", a nie na ryby.

#4918 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 16 sierpień 2017 - 19:23

Poniedzialek , wtorek w sumie 12 kleni :ph34r:  niestety wszystkie jeden rocznik 30-35 cm :( . Chyba trzeba zmienić łowisko bo troszkę za niski stan wody ;)

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik jacekp29 edytował ten post 16 sierpień 2017 - 19:26

  • spinnerman lubi to

#4919 OFFLINE   Ryboman

Ryboman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaWisła
  • Imię:Mariusz

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:14

2 godzinki na opasce. Taki oto bolololo 55cm... ale na bezrybiu cieszy.

 

Zapoznaj się z regulaminem publikacji zdjęć na JB.PL: http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

Klenie nie reagowały ignorując dosłownie wszystko


Użytkownik mario edytował ten post 16 sierpień 2017 - 20:51


#4920 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:48

Dzisiaj znowu poranna sesja od 5 rano. Do 6 cisza, potem przeszedł deszczyk i coś się na wodzie ruszyło, ale u mnie na wędce tylko 3 niewielkie kleniki ok.25-30 cm.