Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Please log in to reply
12454 replies to this topic

#9101 OFFLINE   MarcinTarchomin

MarcinTarchomin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 posts
  • LokalizacjaTarchomin
  • Imię:Marcin

Posted 06 October 2019 - 06:41

Gratulacje! Super szczupak i fajny opis.
  • kaziu_92 likes this

#9102 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,578 posts
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Posted 06 October 2019 - 08:50

Byłem wczoraj od około 16 do 19 w okolicach Mostu Świętokrzyskiego. Pierwsze 20 minut bardzo udane bo złowiłem ładnego okonia pod 30 cm. Podjarany sukcesem nawet nie zrobiłem foto bo stwierdziłem, że będzie jeszcze kilka ... Nic bardziej błędnego ... Do około 19:20 nic już nie zameldowało się na wędce ... Zaliczyłem tylko jedno solidne branie, ale momentalnie spięte. Trochę ruchu na wodzie było. Dziś jak czas pozwoli zajrzę raz jeszcze.



#9103 OFFLINE   teki77

teki77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 posts
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Posted 06 October 2019 - 10:15

Miałem ostatnio identycznie , wpadam na miejscówkę pierwszy rzut i siada taki sportowy bolek , no i koniec opowieści 😜

#9104 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Posted 06 October 2019 - 12:08

Klątwa ryby w pierwszym rzucie ... 😅
  • teki77 likes this

#9105 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 957 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Posted 06 October 2019 - 19:31

Słuchajcie, byłem dzisiaj świadkiem historii, której to do tej pory nie mogę pojąć swoim małym rozumkiem. Otóż idę z wędką nad wodę i widzę dwóch kolesi, którzy stoją na parkingu pod centrum wędkarstwa z otwartym bagażnikiem. Widać w samochodzie mnóstwo gratów, zatem myślę sobie, "przyjechali łowić". Idę nad rzekę, wieje jak cholera, rozglądam się, jak wygląda woda, bo wieki nie byłem w tym miejscu, a tu widzę, jak koledzy z samochodu targają nad wodę niebieską siatę z IKEA.... a  potem.... wyjmują z niej suma, na oko tak ~150cm i zaczynają sesję fotograficzną.... Żeby nie było, po zakończonej sesji, koledzy wzięli sprzęt i zaczęli łowić, ale zawinęli się na tyle szybko, że nawet "zagadać" nie zdążyłem...

 

Czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć, po jakiego **uja przywozić nad wodę martwą rybę i zdjęcia sobie z nią robić? Tam, gdzie się ją złowiło, sceneria była marna, czy może nie było odpowiedniego światła...?


  • MARCUS, Pisarz.......ewski Piotr, ezehiel and 2 others like this

#9106 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 posts
  • LokalizacjaPolska

Posted 06 October 2019 - 19:34

Fame ponad wszystko. Niebawem beda w sklepie kupowac , jechac nad wode robic foto aby suby i LAjKI sie zgadzały. Takie społeczeństwo
  • MaleX, kaziu_92 and Niusio99 like this

#9107 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,578 posts
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Posted 06 October 2019 - 19:35

No jakby światło było to sesja nie udana ...


  • Niusio99 likes this

#9108 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,665 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Posted 06 October 2019 - 20:33

Słuchajcie, byłem dzisiaj świadkiem historii, której to do tej pory nie mogę pojąć swoim małym rozumkiem. Otóż idę z wędką nad wodę i widzę dwóch kolesi, którzy stoją na parkingu pod centrum wędkarstwa z otwartym bagażnikiem. Widać w samochodzie mnóstwo gratów, zatem myślę sobie, "przyjechali łowić". Idę nad rzekę, wieje jak cholera, rozglądam się, jak wygląda woda, bo wieki nie byłem w tym miejscu, a tu widzę, jak koledzy z samochodu targają nad wodę niebieską siatę z IKEA.... a  potem.... wyjmują z niej suma, na oko tak ~150cm i zaczynają sesję fotograficzną.... Żeby nie było, po zakończonej sesji, koledzy wzięli sprzęt i zaczęli łowić, ale zawinęli się na tyle szybko, że nawet "zagadać" nie zdążyłem...

 

Czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć, po jakiego **uja przywozić nad wodę martwą rybę i zdjęcia sobie z nią robić? Tam, gdzie się ją złowiło, sceneria była marna, czy może nie było odpowiedniego światła...?

 

Paweł . :)

Ciekawa i zastanawiająca historia . -_- 

Jednak biorąc pod uwagę zdziczałe  wyczyny niektórych "wędkarzy" , to jedyne co powinno nas dziwić w tej scenie  <_<  . Skąd wzięli torbę IKEA , wszak dzisiaj była nieczynna. :D


  • MaleX, womar, psd27 and 11 others like this

#9109 OFFLINE   Wojtek_34

Wojtek_34

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 posts
  • LokalizacjaLesznowola

Posted 06 October 2019 - 21:24

Słuchajcie, byłem dzisiaj świadkiem historii, której to do tej pory nie mogę pojąć swoim małym rozumkiem. Otóż idę z wędką nad wodę i widzę dwóch kolesi, którzy stoją na parkingu pod centrum wędkarstwa z otwartym bagażnikiem. Widać w samochodzie mnóstwo gratów, zatem myślę sobie, "przyjechali łowić". Idę nad rzekę, wieje jak cholera, rozglądam się, jak wygląda woda, bo wieki nie byłem w tym miejscu, a tu widzę, jak koledzy z samochodu targają nad wodę niebieską siatę z IKEA.... a  potem.... wyjmują z niej suma, na oko tak ~150cm i zaczynają sesję fotograficzną.... Żeby nie było, po zakończonej sesji, koledzy wzięli sprzęt i zaczęli łowić, ale zawinęli się na tyle szybko, że nawet "zagadać" nie zdążyłem...

 

Czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć, po jakiego **uja przywozić nad wodę martwą rybę i zdjęcia sobie z nią robić? Tam, gdzie się ją złowiło, sceneria była marna, czy może nie było odpowiedniego światła...?

 

a zaraz na fb reklama sprzętu jakiejś topowej firmy  


  • Pisarz.......ewski Piotr likes this

#9110 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,650 posts
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Posted 06 October 2019 - 21:51

Przepraszam ale inaczej nie potrafię tego nazwać , k.....stwo. Następni co wypuszczają .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • Pisarz.......ewski Piotr likes this

#9111 ONLINE   FanAtyk

FanAtyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemek

Posted 07 October 2019 - 06:37

Po ostatniej akcji panów kolegów "sztosow" już nic mnie nie zdziwi, podziwiam że też komuś się tak chce...

 

PS.

Kaziu_92 gratuluję ładnej rybki no i fajnie raz na jakiś czas przeczytać dluższy post niż "forumowy stykacz na przynętę xyz" :)


  • MARCUS, Pisarz.......ewski Piotr and kaziu_92 like this

#9112 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2,203 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Posted 07 October 2019 - 07:37

Słuchajcie, byłem dzisiaj świadkiem historii, której to do tej pory nie mogę pojąć swoim małym rozumkiem. Otóż idę z wędką nad wodę i widzę dwóch kolesi, którzy stoją na parkingu pod centrum wędkarstwa z otwartym bagażnikiem. Widać w samochodzie mnóstwo gratów, zatem myślę sobie, "przyjechali łowić". Idę nad rzekę, wieje jak cholera, rozglądam się, jak wygląda woda, bo wieki nie byłem w tym miejscu, a tu widzę, jak koledzy z samochodu targają nad wodę niebieską siatę z IKEA.... a  potem.... wyjmują z niej suma, na oko tak ~150cm i zaczynają sesję fotograficzną.... Żeby nie było, po zakończonej sesji, koledzy wzięli sprzęt i zaczęli łowić, ale zawinęli się na tyle szybko, że nawet "zagadać" nie zdążyłem...

 

Czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć, po jakiego **uja przywozić nad wodę martwą rybę i zdjęcia sobie z nią robić? Tam, gdzie się ją złowiło, sceneria była marna, czy może nie było odpowiedniego światła...?

 

Człowiek myśli, że coś powoli zmienia się na lepsze, a potem takie coś. Jakby człowiek dostał czymś ciężkim w głowę tak, że przez chwilę nie wiadomo co się dzieje, co powiedzieć.

Może już go kupili w tej reklamówce, albo mieli zaplanowane pakowanie. W sumie co za różnica.


  • MaleX, Pisarz.......ewski Piotr, coma and 1 other like this

#9113 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,839 posts
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Posted 07 October 2019 - 10:02

A potem pytania o to czemu ktoś się czepia "celebrytów" i lokowania produktu.
Szkoda że nie uwieczniłeś panów na zdjęciu, żeby potem zdemaskować przekręt. Dodatkowo nagłośnić sprawę u sponsora i pozamiatać.
Kilka autorytetów by pewnie upadło...
Ciekawe też ilu by się znalazło obrońców bo "nic wielkiego się nie stało"...
  • Guzu, minkof, MARCUS and 5 others like this

#9114 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 07 October 2019 - 10:19

Niestety (dla nas) nie jesteśmy reprezentatywni w naszym pojmowaniu wędkarstwa. Prym wiedzie czerń, z wszystkimi "dobrodziejstwami" traktowania przyrody i specyficznym podejściem, nastawionym na osiągnięcie po trupach maksymalnego samozadowolenia. Raz to będzie kilkanaście kilo rybiego mięsa, kiedy indziej kciuki w górę na fejsiku, czy jutubie. Można inaczej, ale po co się starać i w ogóle nad tym zastanawiać. Większość i tak podziwia, zazdrości i klaszcze z podziwu. Prestiż rośnie.
  • jacekp29, Stary Baca, coma and 1 other like this

#9115 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,591 posts
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Posted 07 October 2019 - 10:43

Maciek,
Czerń to tylko inny kolor niźli czerwony.
Panowie z rybą wypłyną wcześniej czy później, my poszczekamy, a karawana jedzie dalej.

Akcja sum w torbie z Ikei nie została zrobiona przez lemingi, duże prawdopodobieństwo, że maczał w tym palce członek naszej społeczności.

Jakże "ortodoksyjnej" w swym działaniu.

Obserwujcie twarzo książkę, a dojdziecie kto za tym stoi.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • lark99 likes this

#9116 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 07 October 2019 - 10:55

Obserwujcie, bo ja tam nie zaglądam i jakoś tego nie żałuję. To, że będziemy świadkami takich, w naszym pojęciu, kuriozalnych zdarzeń, jest więcej niż pewne. Znak, że nie przystajemy do zastanej rzeczywistości. Nie nazwał bym, Drogi Ezehielu, szczekaniem tych westchnień zażenowania. Może nam trochę lżej na sercu, że możemy się podzielić swoim smutkiem z podobnie myślącymi. Picie do lustra to ostateczność.
  • coma and bob74 like this

#9117 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Posted 07 October 2019 - 12:24

Robiłbym odrazu fotkę i demaskowal gości, szkoda że tego nie zrobiłeś :( Teraz to już trochę za późno, choć zdjęcie napewno gdzieś się ukaże, trzeba śledzić temat.
  • Niusio99 likes this

#9118 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 07 October 2019 - 14:08

A co tu demaskować? Każden jeden obywatel ma prawo przyjechać nad rzekę z rybą i strzelić sobie z nią trochę fotosów. Nawet nie kwalifikuje się to do długiej listy powszechnie znanych zboczeń. Co innego, gdyby robili z tym sumem jakieś sprośne rzeczy. Publicznie.
  • wojciech1919 and eRKa like this

#9119 OFFLINE   hombre06

hombre06

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej

Posted 07 October 2019 - 15:37

Niestety to żadna nowość, sam widziałem jakiś czas temu forumowego zapalonego no-killera który beretował bolenia. Fotka ryby jest oczywiście na forum... 


  • MaleX likes this

#9120 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,056 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 07 October 2019 - 15:49

Zamieszczanie fotki bolenia, który został po uwiecznieniu zberetowany kwalifikuje się do długiej listy powszechnie znanych zboczeń.
  • Hesher likes this