Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12517 odpowiedzi w tym temacie

#9121 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 07 październik 2019 - 16:11

hombre06 serio? Masakra jakaś z chęcią dowiedzialbym się który to taki hipokryta, może być na priv.

#9122 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3202 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 07 październik 2019 - 17:43

Też jestem ciekaw...

hombre06 serio? Masakra jakaś z chęcią dowiedzialbym się który to taki hipokryta, może być na priv.



#9123 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 968 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 07 październik 2019 - 18:29

Co do spotkanych przeze mnie osobników, to pamietam, ze samochód to było volvo 40 w kolorze blado zielonym/pistacjowym na rejestracjach spoza Warszawy. Jeśli to rzeczywiście oni później spinningowali, (bo nie chce rzucać podejrzeń na postronnych wędkarzy, a pewności, ze to oni, nie mam), to jeden był w białej czapeczce z daszkiem.
  • Łukasz Mk lubi to

#9124 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 07 październik 2019 - 20:55

hombre06 serio? Masakra jakaś z chęcią dowiedzialbym się który to taki hipokryta, może być na priv.

Jestem spokojny, że to nie ja bo: a) nie beretuję ryb, B) nie beretuję boleni, c) gówno łapię - jedyny pozytyw, że jestem poza podejrzeniami  :D  :P

 

Dawid, a o hipokrytach Ci kiedyś opowiem, jednego znasz trochę, ale wątpię byś go podejrzewał  :ph34r:


Użytkownik Fossegrim edytował ten post 07 październik 2019 - 21:00


#9125 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2019 - 21:10

Ja kilka złowiłem, ale jak się zamachnąłem lolą, spieprzyły do wody. Musiałem się zadowolić sałatką pikantną z makreli z WSS Społem. Sum się nie trafił (nawet w Ikei). Nie chadzam w białej czapce, tylko w ciapatym kapeluszu. A ten kolega z forum, któremu boleń nie spieprzył, to mógłby się odezwać. Bardzo chciałbym się z nim spotkać. Oczywiście w sprawie przepisu na przyrządzenie tej smakowitej ryby.
  • Woytec lubi to

#9126 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 07 październik 2019 - 21:25

Niestety to żadna nowość, sam widziałem jakiś czas temu forumowego zapalonego no-killera który beretował bolenia. Fotka ryby jest oczywiście na forum... 

 

A kolega albo nie powinien tego pisać, albo napisać kto ...

Jedni ciekawi, inni się tłumaczą. 

 

Takie posty robią boordel.



#9127 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 07 październik 2019 - 21:29

Fossegrim z chęcią posłucham :) Zawsze to później bezpieczniej bo wiesz co komu można powiedzieć :)

Cała historia jest ogólnie straszna ja powoli zaczynam rozumieć, że ktoś raz na ile weźmie średniego szczupaka czy sandacza, chyba się starzeje i jakoś łatwiej mi to przychodzi, ale żeby zabrać bolenia to tego nigdy nie zrozumiem. Jednak to, że rozumiem że ktoś raz na ile zabierze rybe to nie znaczy że akceptuje to, i taka osoba będzie towarzyszem moich wedkarskich wypraw, bo nie będzie ;)

Ostatnio na rybach młody chłopak przy mnie złowil szczupaka 80 cm. Próbowałem go przekonać aby go puścił, jednak miał też obok dziadka grunciarza który miał inne zdanie na ten temat i chłopak postanowił zabrać ta rybę. Użyłem też argumentu wycieku z bergla i zapytałem będziesz po czymś takim jadł tą rybę? Odpowiedział, że on nie. Więc dalej nie chciałem ciągnąć tematu, bez sensu. Choć lowilem dopiero godzinę to zwinalem się do domu, kompletnie odechciało mi się łowić. Dopełnił dzieła dziadek który odrazu po zlowieniu leoszcza skrobal go na miejscu. Każdy ma swoje standardy, dla mnie to już bylo za dużo ;)

#9128 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2206 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 08 październik 2019 - 06:13

A kolega albo nie powinien tego pisać, albo napisać kto ...

Jedni ciekawi, inni się tłumaczą. 

 

Takie posty robią boordel.

Dokładnie. Też tak uważam. Jak już się zaczęło, to wypadałoby napisać całość i dać koledze szanse na obronę.
A tak będzie obgadywany pocztą pantoflową, a być może zabrał bolenia po długiej nieudanej reanimacji.


  • coma lubi to

#9129 OFFLINE   hombre06

hombre06

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej

Napisano 08 październik 2019 - 07:45

Dokładnie. Też tak uważam. Jak już się zaczęło, to wypadałoby napisać całość i dać koledze szanse na obronę.
A tak będzie obgadywany pocztą pantoflową, a być może zabrał bolenia po długiej nieudanej reanimacji.

 

Niestety widziałem całą akcję, rybka sprawnie wyszła z wody, kilka fotek i beret. Nie było żadnej próby reanimacji.

 

Jednemu koledze już odpisałem na priv, że nie chcę pisać kto to, gdyż nie mam na to żadnego dowodu (zdjęcia ani filmiku) a jedyną winą tej osoby jest hipokryzja bo rybka była wymiarowa. Przy tym pozostanę.


  • korol lubi to

#9130 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 08 październik 2019 - 08:38

@hombre
Napisz kto to taki.
Zapytam wtedy wprost, czy dzięki lajkom Boleń smakował lepiej. I czy poczucie własnej wartości wzrosło.
  • kiks1972, Pisarz.......ewski Piotr, Skorio i 1 inna osoba lubią to

#9131 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 08 październik 2019 - 09:10

 

 

Jednemu koledze już odpisałem na priv, że nie chcę pisać kto to, gdyż nie mam na to żadnego dowodu (zdjęcia ani filmiku) a jedyną winą tej osoby jest hipokryzja bo rybka była wymiarowa. Przy tym pozostanę

Dowodem w tym przypadku jest to , że Ty to widziałeś .

A szkalowanie kogoś nie dając mu możliwości obrony , jednocześnie będąc całkowicie anonimowym , to też może być hipokryzja , hejt lub chęć wywołania gówno- burzy.

Jeśli nie miałeś zamiaru upublicznić tego kto , to trzeba było milczeć . 

 

 

@hombre
Napisz kto to taki.
Zapytam wtedy wprost, czy dzięki lajkom Boleń smakował lepiej. I czy poczucie własnej wartości wzrosło.

:clappinghands:

 

Maniek ,  znamy się osobiście już kupę lat  i wiem że jesteś szczery aż do bólu  :good:


Użytkownik Pisarz.......ewski Piotr edytował ten post 08 październik 2019 - 09:12

  • ezehiel lubi to

#9132 OFFLINE   hombre06

hombre06

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej

Napisano 08 październik 2019 - 09:24

Dowodem w tym przypadku jest to , że Ty to widziałeś .

A szkalowanie kogoś nie dając mu możliwości obrony , jednocześnie będąc całkowicie anonimowym , to też może być hipokryzja , hejt lub chęć wywołania gówno- burzy.

Jeśli nie miałeś zamiaru upublicznić tego kto , to trzeba było milczeć . 

 

To że ja coś widziałem to żaden dowód, to tylko słowo przeciwko słowu. Nie szkaluję "kogoś" bo nikogo nie wskazałem palcem i przy tym pozostanę. Nikt nie musi się bronić. I to nie żadna hipokryzja, hejt czy gówno-burza, po prostu dyskusja toczyła się na konkretny temat.

 

I jeszcze jedna prośba, wyjaśnisz mi może dlaczego miałbym milczeć?



#9133 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 08 październik 2019 - 09:35

To że ja coś widziałem to żaden dowód, to tylko słowo przeciwko słowu. Nie szkaluję "kogoś" bo nikogo nie wskazałem palcem i przy tym pozostanę. Nikt nie musi się bronić. I to nie żadna hipokryzja, hejt czy gówno-burza, po prostu dyskusja toczyła się na konkretny temat.

 

I jeszcze jedna prośba, wyjaśnisz mi może dlaczego miałbym milczeć?

Jeśli jak sam napisałeś udostępniasz na priv kto to był , to jak to nazwać ? To nie wskazywanie palcem ?

Czasami zanim coś się powie , dobrze jest się zastanowić co z tego wyniknie .

 

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Przysłowie to mówi nam, że mądre słowa są bardzo cenne, ale umiejętność  powstrzymywania się w odpowiednim momencie jest umiejętnością cenniejszą.


  • MARCUS i eRKa lubią to

#9134 OFFLINE   hombre06

hombre06

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartłomiej

Napisano 08 październik 2019 - 09:42

Jeśli jak sam napisałeś udostępniasz na priv kto to był , to jak to nazwać ? To nie wskazywanie palcem ?

Czasami zanim coś się powie , dobrze jest się zastanowić co z tego wyniknie .

 

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Przysłowie to mówi nam, że mądre słowa są bardzo cenne, ale umiejętność  powstrzymywania się w odpowiednim momencie jest umiejętnością cenniejszą.

 

Pięknie to ująłeś. To teraz proszę Cię żebyś trochę ochłonął (skąd tyle emocji?) i jeszcze raz przeczytał moje posty.



#9135 Guest_DAWIDspinn_*

Guest_DAWIDspinn_*
  • Guests

Napisano 08 październik 2019 - 09:47

hombre06 chodzi tu tylko o to, że wbrew pozorom mało ludzi wstawia tu zdjęcia boleni, jak przejrzałem to mniej niż 10 osób, więc każda osoba w tym ja czuję się teraz oskarżona, dlatego warto byłoby wylozyc kawę na ławę, bo w tej chwili oskrazyles te wszystkie osoby.
  • Pisarz.......ewski Piotr i Skorio lubią to

#9136 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 październik 2019 - 09:50

Dopóki nikt publicznie nie został wskazany palcem, nie ma mowy o hejcie , linczu, czy pomówieniu. To uwaga na temat postawy i zachowania, które jest w naszym towarzystwie uznane za niewłaściwe. Jeśli koleś, o którym mowa przeczyta ten wątek, może się ogarnie, albo spakuje stąd manatki i nie będzie więcej robił wiochy. A podanie informacji na priv jest jak najbardziej na miejscu. Temu właśnie służy taki rodzaj komunikacji. Ja tu nie widzę, ani pogwałcenia dobrych obyczajów, ani powodów do nabierania wody w usta.

#9137 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 08 październik 2019 - 10:36

Dopóki nikt publicznie nie został wskazany palcem, nie ma mowy o hejcie , linczu, czy pomówieniu. To uwaga na temat postawy i zachowania, które jest w naszym towarzystwie uznane za niewłaściwe. Jeśli koleś, o którym mowa przeczyta ten wątek, może się ogarnie, albo spakuje stąd manatki i nie będzie więcej robił wiochy. A podanie informacji na priv jest jak najbardziej na miejscu. Temu właśnie służy taki rodzaj komunikacji. Ja tu nie widzę, ani pogwałcenia dobrych obyczajów, ani powodów do nabierania wody w usta.

A co jeśli to Ty zostałeś oskarżony o beretowanie boleni w tych wiadomościach priv. :( Nadal nie widzisz problemu.

Pięknie to ująłeś. To teraz proszę Cię żebyś trochę ochłonął (skąd tyle emocji?) i jeszcze raz przeczytał moje posty.

Emocje?

Parafrazując to napisałeś tak "a ja o waszym koledze coś wiem , ale nie powiem , no może tylko wybranym i to na ucho " :D


  • eRKa lubi to

#9138 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 08 październik 2019 - 10:48

A co jeśli to Ty zostałeś oskarżony o beretowanie boleni w tych wiadomościach priv. :( Nadal nie widzisz problemu.

Emocje?

Parafrazując to napisałeś tak "a ja o waszym koledze coś wiem , ale nie powiem , no może tylko wybranym i to na ucho " :D

Wiadomo, że to Maciek  :P


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#9139 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 08 październik 2019 - 10:51

A co jeśli to Ty zostałeś oskarżony o beretowanie boleni w tych wiadomościach priv. :( Nadal nie widzisz problemu.
Emocje?
Parafrazując to napisałeś tak "a ja o waszym koledze coś wiem , ale nie powiem , no może tylko wybranym i to na ucho " :D

I to ucho prezesa...


Panowie, chciałem się wam przyznać.
To nie ja...

Co do torby z ikei to też nie ja...
Ale muszę zacząć w czym innym nosić śpiochy i buty, teraz każdy z taką torbą będzie kojarzony z sumem. A, że nie chcę skończyć z makijażem na pande kupię inną torbę.



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Pisarz.......ewski Piotr, vako, eRKa i 1 inna osoba lubią to

#9140 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 08 październik 2019 - 11:12

I to ucho prezesa...


 

Marcin :)

To może być podciągnięte pod politykę i to tuż przed wyborami. :D

A za takie coś na tym forum można usłyszeć " zabieraj swoje zabawki i wynocha z naszej piaskownicy" ;)


  • ezehiel lubi to