Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1141 odpowiedzi w tym temacie

#901 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 21 listopad 2021 - 18:35

Doczytałem, że Huawei lata bez googla. Jednak google maps mi się przydaje i jestem przyzwyczajony do tego.

 

Z bardziej niszowych firm rzuciło mi się coś takiego w oczy:

https://www.mediaexp...z-zolty-rmx2202



#902 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 21 listopad 2021 - 18:36

P30pro lata z Google
  • Marcyś lubi to

#903 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 21 listopad 2021 - 18:46

Przejrzyj tę ofertę, mam ten telefon 

 

https://www.mediaexp...b-stellar-black


  • Marcyś lubi to

#904 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 21 listopad 2021 - 18:52

Przejrzyj tę ofertę, mam ten telefon 

 

https://www.mediaexp...b-stellar-black

Jakie wrażenia?



#905 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 21 listopad 2021 - 18:55

Co prawda mam go krótko, ale wrażenia więcej jak ok. Żona ma Reno 5, tańszy, też super. Przy wyborze opierałem się na komentarzach, praktycznie wszystkie pozytywy. 


  • Marcyś lubi to

#906 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 21 listopad 2021 - 18:59

Ja miałem w łapach wszystkie te modele i wybrałem... no właśnie, tzn czy mój wybór będzie też Twoim wyborem? Do pytania o smartphona to nie to forum, każda pliszka swój ogonek chwali. Jeżeli nie masz sprecyzowanego co ma dominować w telefonie, to zobacz w sklepie kilka modeli, odpal popatrz jak leży w łapie itd. Na koniec wybierz max 2 lub 3 modele i niech wygra ten z najlepszą specyfikacją.

#907 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 21 listopad 2021 - 19:03

Kupując telefon warto dowiedzieć się jak długo będzie aktualizowany (zwłaszcza starsze modele). Sam od lat używam Galaxy S, teraz eSki dostają co najmniej trzy duże aktualizacje systemu.

Rzuć okiem na najnowszą nowość:

 

 

Wszyscy recenzenci są nim zachwyceni ;)

Ale gdybym miał wybierać, to pewnie S20FE 5G.



#908 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 21 listopad 2021 - 19:12

Ja miałem w łapach wszystkie te modele i wybrałem... no właśnie, tzn czy mój wybór będzie też Twoim wyborem? Do pytania o smartphona to nie to forum, każda pliszka swój ogonek chwali. Jeżeli nie masz sprecyzowanego co ma dominować w telefonie, to zobacz w sklepie kilka modeli, odpal popatrz jak leży w łapie itd. Na koniec wybierz max 2 lub 3 modele i niech wygra ten z najlepszą specyfikacją.

Wiesz jak to jest z forami. Pójdę na forum o smartfonach to będzie 20 postów w tym może jeden na temat a reszta dywagacje i spory :) a w cafe na forum innej tematyki kilku opowie parę konkretów. Subiektywnie, wiadomo, ale i tak sporo można wyczytać.

 

To jaki wybrałeś i dlaczego?:)



#909 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 21 listopad 2021 - 19:32

Wybrałem s10, ale ostatnio wymieniłem go na galaxy note 9, mega telefon i bajer dla wędkarza z piórkiem bluetooth, którym można odpalać fotki samodzielnie na łódce. Przy rybie piórka nie widać, a steruje telem jak pilot. Po latach prób mi najbardziej odpowiadają galaxy z klasy S i noty. Nie powiem złego słowa o huawei również, i gdyby nie wojna handlowa bym też polecał. Cokolwiek od samsunga z klasy s wybierzesz, będziesz zadowolony. Ja wybrałem note 9 jeszcze z powodu czytnika kart i gniazda słuchawkowego, ale to już duży klocek.
  • LordG i Marcyś lubią to

#910 OFFLINE   wjts

wjts

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 0 postów
  • Lokalizacjawlkp
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 listopad 2021 - 19:42

P30 pro i będzie Pan zadowolony. Pamiętaj że pamięć rozszerzalna tylko przez karty Huawei

#911 OFFLINE   Robert.B

Robert.B

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 182 postów
  • LokalizacjaGórka
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:B

Napisano 22 listopad 2021 - 10:37

P30 pro kupiłem żonie zaraz po premierze , żadnych kłopotów z nim nie ma zdjęcia lepiej niż dobre robi.

#912 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 listopad 2021 - 10:40

Jako zaletę p30 pro dopiszę że można w nim za 100zł wymienić baterię na nową w serwisie Huawei. Przynajmniej dwa tygodnie temu można było, bo skorzystałem. Tym syn powinien posłużyć jeszcze z 1,5 roku ;)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  • BOB lubi to

#913 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 listopad 2021 - 11:44

Po małym researchu jestem najbliżej ku Realme GT 5g 12/256. 

Huawei akurat brak w marketach z promocjami dobrymi :)

Jeszcze myślę o S10, fajny bo nie za duży - ale stosunek parametrów do ceny słąby w porównaniu do Realme. 



#914 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10147 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 22 listopad 2021 - 19:14

Jako zaletę p30 pro dopiszę że można w nim za 100zł wymienić baterię na nową w serwisie Huawei. Przynajmniej dwa tygodnie temu można było, bo skorzystałem. Tym syn powinien posłużyć jeszcze z 1,5 roku ;)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Mój służy mi już 3 lata bez wymiany baterii, która trzyma 2 dni



#915 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 listopad 2021 - 19:27

Nie wymieniałem jej z powodu potrzeby, a możliwości, która niebawem zniknie bo jednak jest to już leciwy model. A baterię będę mieć wciąż świeżą ;)



#916 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 22 listopad 2021 - 20:09

W każdym można wymienić baterię, a ceny ogniw są podobne, tylko zależy na jakiego serwisanta trafisz i czy Ci nie porysuje lub rozszczelni telefonu. Jak wymieniłeś baterię na większą niż była w oryginale to życzę powodzenia.

#917 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 listopad 2021 - 20:13

Przeczytaj zanim zaczniesz odpowiadać.

Trafiłem na serwisanta huawei, w serwisie huawei, oryginalną baterię huawei i test szczelności w ramach usługi. Wyobraź sobie że nawet gwarancji nie straciłem :rolleyes:


Użytkownik thug edytował ten post 22 listopad 2021 - 20:14

  • Szymon82 lubi to

#918 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 22 listopad 2021 - 21:12

Też mi wyczyn serwisanta, wymiana baterii. Dla większości to jak tankowanie samochodu. Dziwi mnie, że dla odświeżenia wymieniłeś baterię po 1,5 roku, ale dziwi mnie też, że serwis huawei zrobił taką akcję, nie jest to racjonalne, może za to mieć drugie dno. No i ten test szczelności, to taki dobry żart przy ip68, do szklanki wsadził na minutę? Dobry serwisant to taki, który wymieni szybkę bez wymiany dotyku, i nie zostawi śladów i powietrza, lub poprawi styki gniazd itd. Reszta łącznie ze zmianą oprogramowania i wymianą elementów to jak zabawa klockami lego. Z wyborem telefonu jest jak z wyborem auta, każdego ogranicza jakiś budżet. Nigdy Dacia nie będzie Audi, choć też ma 4 koła i przewiezie tyle samo osób. Dla mnie na androidzie top1 to klasowe modele samsunga. Za wyjątkiem jeszcze lg, sony i huawei reszta to monterzy sprzętu bez zaplecza technologicznego i własnych laboratoriów. Handluję i sewisuję telefony od 25 lat, to drugie to już mniej osobiście. Miałem większość modeli w ręku i mam swoje zdanie.

Użytkownik Matteoo edytował ten post 22 listopad 2021 - 21:21

  • Marcyś i Krystianin lubią to

#919 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 listopad 2021 - 21:29

Brzmi to jakbyś czuł się niedowartościowany, o co Tobie w ogóle chodzi ?
Takie akcje w Huawei to normalka, robią promocje co jakiś czas na typowe akcje serwisowe jak wymiana wyświetlaczy, baterii itp. oczywiście dla stosunkowo świeżych modeli.
Wymieniłem bo mogłem, żeby dłużej cieszyć się sprawną baterią, bo te zwykle po dwóch latach padają. A nie widzę potrzeby, ani możliwości zmiany smartfona w najbliższych miesiącach/latach.


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik thug edytował ten post 22 listopad 2021 - 21:30


#920 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 22 listopad 2021 - 21:45

Pieprzenie, nikt nie robi akcji serwisowych gdy nie musi, lub gdy nie chce na nich zarobić. Dowartościowany? Nie polecam jednego modelu który osobiście posiadam, polecam markę która daje poziom i na dodatek nie jedną. Więc to raczej uwaga w drugą stronę. Ty po prostu polecasz bo masz, a to "on" ma wybrać świadomie i ma dostać jak najwięcej informacji. Nie widziałem jeszcze w 100% zadowolonego klienta bo kupił taki sam telefon jak ma sąsiad. Nie chciałem tego dotykać ale akurat p30pro jest kiepsko dopracowany, kiepski ekran na bokach dotyk prawie nie reaguje bardzo często, problem z obsługą niektórych aplikacji, źle dobrany głośnik z kiepską regulacją głośności, problem z połączeniami przy dużym oddaleniu od btsa, brak jacka, spersonalizowane karty pamięci. Suma sumarum, bateria to jego bardzo mocna strona, na końcu bym ją wymieniał. No i telefon nie jest mały blisko 6,5 cala, a kolega wyżej szukał czegoś delikatniejszego.

Użytkownik Matteoo edytował ten post 22 listopad 2021 - 21:58

  • DarekB, Marcyś i Krystianin lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych