Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1141 odpowiedzi w tym temacie

#921 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 23 listopad 2021 - 16:25

Każdy producent odpłatnie naprawi, lub wymieni jakiś element w telefonie, huawei robi na takie usługi fajne promocje. Doszukuj się nawet ósmego dna ;) Oczywiście, że polecam to co mam i znam, a nie widziałem na półce w sklepie. Taka opinia jest chyba bardziej miarodajna. Co do wad p30 pro przez Ciebie wymienionych:

- kiepski ekran na bokach dotyk prawie nie reaguje bardzo często - nie zauważyłem czegoś takiego, ale zwrócę uwagę

- problem z obsługą niektórych aplikacji- konkretnie jakich ? sprawdzę

- źle dobrany głośnik z kiepską regulacją głośności- super stereo to to nie jest, zachciało się Chińczykom eksperymentów, ale żadnego problemu regulacji nie dostrzegam,

- problem z połączeniami przy dużym oddaleniu od btsa- dla mnie bzdura, nigdzie nie narzekam na brak zasięgu (orange) podczas gdy moja dziewczyna z iphonem często na mazurach szuka zasięgu, żeby rozmowę przeprowadzić (plus)

- brak jacka- to nie wada tylko cecha i ogólny trend, patrz Samsung S20 FW, przy galopującym rynku słuchawek TWS,

- spersonalizowane karty pamięci - dla nielicznych pewnie wada, ale ja nie wyobrażam sobie żeby mi zabrakło standardowej pamięci,

 

 

No i telefon nie jest mały blisko 6,5 cala, a kolega wyżej szukał czegoś delikatniejszego.

Przecież to jest rozmiar ekranu, a nie telefonu. Z wymienionej przez kolegę na początku listy tylko s10 jest wyraźnie mniejszy (pewnie dlatego, że ma słabą baterię), pozostałe nie odstają wymiarami od p30 pro.

 

Od siebie dodam jako wadę kiepski czytnik linii papilarnych, porównując z mate 10 pro którego miałem wcześniej. Nie jestem fanbojem chińczyków, to pewnie mój ostatni tel z tej firmy (nie zamierzam rozstawać się z androidem), a jest to już leciwy model.


  • jacekp29 i BOB lubią to

#922 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 23 listopad 2021 - 17:50

Oczywiście każdy swój ogonek chwali. Ale ile z tych zjefajnych się wykorzystuje. Jest to bardziej chciałabym, może kiedyś. Mam redmi note 8 pro i po prostu daje radę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  • BartasL2 i S.N. lubią to

#923 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 413 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 25 listopad 2021 - 14:46

Cześć.Mam pytanko czy może ktoś z Was kupił jakąś podróbkę flagowca z ali? np.taki 

Wersja globalna S21 Ultra 5G 7.3 Cal Smartphone 6000mAh 24MP + 48MP 12GB + 512GB odblokuj telefony komórkowe|Cellphones| - AliExpress



#924 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4553 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 25 listopad 2021 - 16:25

Ja kupiłem podróbkę Huawei-a serii p. Po ponad kwartale oczekiwania otrzymałem zupełnie coś innego od tego co było na zdjęciu. Spór nic nie dał. Zaproponowano mi jedynie możliwość zwrotu pieniedzy pod warunkiem odesłania podróbki. Niestety koszt odesłania to prawie 100 zł. Dziś nie ma już tej strony z tym co kupiłem. Plus jest taki, że teoretycznie zgadza się specyfikacja wnętrza. Ogólnie nie polecam zwłaszcza, ze w oczekiwaniu na ten cud techniki kupiłem (bo musiałem) oryginał, a konkretnie p40 lite za mniej jak 5 setek i jestem bardzo zadowolony jak na razie.

#925 OFFLINE   LordG

LordG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 14 grudzień 2021 - 18:42

Samsung S10+ czy S20FE?



#926 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 14 grudzień 2021 - 18:56

S 20 fe może okazać się ze ma lepszą baterię. To naprawdę dobry telefon jeżeli ktoś zaakceptuje jego wielkość. Ja zawsze byłem zdania że lepsza starsza górna półka niż nowsza a jednak nie topowa. Z tych dwóch wybieram s10+, sam się kiedyś do s10 przymierzelem, s20 fe kupilem żonie i nic mu nie można zarzucić.
  • LordG lubi to

#927 OFFLINE   Robert.B

Robert.B

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 182 postów
  • LokalizacjaGórka
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:B

Napisano 14 grudzień 2021 - 22:02

Kupiłem jakiś tydzień temu Xiaomi 11lite 5g na razie jestem zadowolony bateria trochę mi się wydaje słaba.1000 zł z popularnego portalu .

#928 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 14 grudzień 2021 - 22:09

Samsung S10+ czy S20FE?

S20FE ze Snapdragonem


  • LordG i Jano lubią to

#929 OFFLINE   LordG

LordG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 15 grudzień 2021 - 12:16

Kupiłem jakiś tydzień temu Xiaomi 11lite 5g na razie jestem zadowolony bateria trochę mi się wydaje słaba.1000 zł z popularnego portalu .

 

Teraz mam Xioami i już więcej nie chce. Nie potrzebnie odszedłem od Samsunga. Wolę zapłacić więcej, ale się nie denerwować.



#930 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2650 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 15 grudzień 2021 - 12:41

Teraz mam Xioami i już więcej nie chce. Nie potrzebnie odszedłem od Samsunga. Wolę zapłacić więcej, ale się nie denerwować.

A co Ciebie tak denerwuje?
Na black friday zakupiłem w dobrej cenie Xiaomi note 10 pro dla siebie i note 10s dla żony. Jak na razie oboje jesteśmy zadowoleni.
  • Jozi lubi to

#931 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 grudzień 2021 - 12:47

A co Ciebie tak denerwuje?
Na black friday zakupiłem w dobrej cenie Xiaomi note 10 pro dla siebie i note 10s dla żony. Jak na razie oboje jesteśmy zadowoleni.

Od kilku lat tylko Xiaomi, wcześniej samsung. Jestem bardzo zadowolony - średnia półka.


  • Jozi lubi to

#932 OFFLINE   Robert.B

Robert.B

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 182 postów
  • LokalizacjaGórka
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:B

Napisano 16 grudzień 2021 - 12:23

Mój działa dobrze . Skaner odcisku z boku telefonu super sprawa , co ci się dzieje z telefonem że tak narzekasz?

Użytkownik Robert.B edytował ten post 16 grudzień 2021 - 12:27


#933 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 grudzień 2021 - 06:26

Mój działa dobrze . Skaner odcisku z boku telefonu super sprawa , co ci się dzieje z telefonem że tak narzekasz?

Też mam xiaomi 10 T Pro 5 G i nie narzekam. Szczególnie o aparat foto mi chodziło.



#934 OFFLINE   ŁYSY0312

ŁYSY0312

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaReguły
  • Imię:Kuba

Napisano 19 grudzień 2021 - 08:06

Ja mam obecnie POCO F3 i nigdy więcej Xiaomi. Co z tego, że procesor mocarny, jak reszta szajs. MIUI mnie wnerwia straszliwie, a skaner na boku wg mnie jest porażką, jakbym nie wziął telefonu do łapy to palec na skanerze choćbym nie chciał. Ale co kto lubi. Dobrze, że chociaż aparat przyzwoity. Przemęczę się z rok i wracam do Galaktyki.



#935 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 grudzień 2021 - 10:41

Każda liszka swój ogon chwali.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

#936 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2198 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 19 grudzień 2021 - 11:02

Ja mam teraz samsunga galaxy A51.
Wideokonferencje na teams z jadącego samochodu ok, maile ok, zdjęcia jakoś dobra.
Co tam jeszcze, dzwoni, smsy, internet śmiga.
Jako służbowy, świetnie się nadaje na ryby, brodzenie itd. No i bezkosztowy.

Minus, za duży. Wolę mniejsze.



#937 OFFLINE   lenny

lenny

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1547 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Leszek

Napisano 19 grudzień 2021 - 20:21

Przeczytałem trochę stron tego wątku, myślałem, że dowiem się czegoś konkretnego...

Czas zmienić telefon.
Chyba o tym telefonie nikt tu nie wspominał.
ASUS ZenFone 8, w wersji 8/256.
Ktoś ma, używa, używał?

#938 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 19 grudzień 2021 - 21:15

Świetny smartphone, niestety dość duża awaryjność płyt głównych i znikająca szybko bateria.

#939 OFFLINE   lenny

lenny

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1547 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Leszek

Napisano 19 grudzień 2021 - 22:39

Świetny smartphone, niestety dość duża awaryjność płyt głównych i znikająca szybko bateria.


O baterii to wiem, o płytach nic nie słyszałem.
Podoba mi się przede wszystkim ze względu na rozmiar, ma dobry aparat, wodoszczelny.
Brałem jeszcze pod uwagę Oppo Reno 6 Pro 5G i Samsunga S21.
Jak się zastanowiłem, to telefon zastępuje mi laptopa (chyba z rok już go nieodpalałem), często nawigacja, no i przede wszystkim do zdjęć.
Obecny Huawei p20 już powoli się kończy 😀

#940 ONLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 19 grudzień 2021 - 22:58

Ja bym wybrał samsunga, jak to podstawowy model, ale to moja subiektywna opinia. Co do płyty głównej, to pada w pierwszych tygodniach użytkowania, więc w tym czasie nie warto trzymać na telu ważnych danych. Po wymianie w serwisie problem znika. Przy tych dwóch żadnego Oppo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych