Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór smartfona :-) A jakże!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1149 odpowiedzi w tym temacie

#1141 OFFLINE   rafalsky

rafalsky

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • Lokalizacjajaskrów
  • Imię:rafal

Napisano 04 kwiecień 2024 - 20:44

znalazłem za Ciebie " Pixel 6 Pro scored 497 nits of maximum brightness using the manual slider. Peak brightness reached 860 nits when set to Adaptive Brightness" cytat z gsmarena.com . Będzie dobry , tylko miej na uwadze ( nie jestem jednak pewien do konća ) że teraz na jesieni bedzie miał ostatnią aktualizacje androida. Sam korzystam z Pixela 6 , a jest to mój trzeci telefon od googla ( wczesniej nexus
6p , pixel 2xl) , następny też bedzie pixel :) od siebie szczerze polecam.
  • kostom63 lubi to

#1142 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1624 postów

Napisano 04 kwiecień 2024 - 22:27

Dzięki. No to bardzo jasny to on nie jest. Ekran zdaje się super. Fotki też dobre robi. Tylko wielki i ciężki. Póki co ciągle korzystam z LG v40. Jasność podobna. Android 8, mi wcale nie przeszkadza. Tomek

#1143 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 18 maj 2024 - 11:56

No i powracam do tematu - moje szefostwo chce mieć nad mną lepsza kontrolę i dlatego chce sprezentować mnie smartfona ( i nie tylko ale o tym w innych tematach). Budżet 1200-1300zł ( zastanawiałem się nad tym czy nie dołożyć do 1500zł z własnej kieszeni ) .Motorole moto Defy 4/64GB 6,5" 48Mpix wykupili już i nie jest już dostępna , bo nawet przed tą propozycja z pracy sam miałem ją sobie kupić ,,na zaś", ale ceny jej skakały jak szalone , ale łownie utrzymywały się na poziomie 1400zł -co było ceną szaloną za ten model a jak spadały do 700zł to momentalnie wykupili, aczkolwiek jak rozmawiałem z sprzedawcami to raczej odradzał mnie ten telefon z powodu słabych i starych ,,bebechów" , co według niego w krótkim czasie powodowałoby problemy  z tym telefonem a zwłaszcza z płynnością jego działania. 

Przypominając najważniejsze dla mnie cechy to jego względna wytrzymałość ( jak się nie da to nie będę zabierał go ze sobą na ryby będę miał dwa czynne telefony /numery) , pojemność baterii - a raczej ile będzie na tej baterii wytrzymywał i trzeci aspekt moc anteny bo używać go będę w dosyć trudnych , górzystych warunkach , no i chyba powinno się od tego rozpocząć : to by się nie zacinał- miał sensowne ,,bebechy"   . 

Doradzicie coś ? 

Jak jako typowy laik w tych kwestiach rozważałem Motorola moto G84 5G 12/256GB 6,5 bo do  edge 40 neo 12/256GB 6,55" musiałbym dopłacić i chyba nie ma sensu -no chyba ,że napiszecie ,ze jest inaczej to się zastanowię. Drugim który biorę pod uwagę ,,awaryjnie " jest Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB 6,6"-tylko w samych parametrach pamięci wypada już gorzej , więc raczej wybrałbym Motorole . Rozważałem tka samo jak w przypadku Motoroli tutaj także Samsunga A54 za dopłatą. ale tak jak pisałem na początku , nie znam się na telefonach . Z nowinek wypadłem jakieś 15 lat temu po zakupie Sony Ericssona K800i a potem  GT-B2710 oraz B550 , więc liczę na Wasza pomoc , bo może jest inny lepszy model?  

 

 

I na koniec taka ciekawostka pisałem ponad rok temu w sprawie wyłączania sieci 3G i problemów jakich się obawiałem i powiem szczerze od tamtego czasu poprawił się u mnie zasięg i co najciekawsze zaczął działać internet ( bardzo ograniczony , ale czego oczekiwać od tak starego typu telefonów) .Także już nie narzekam na niego :D 



#1144 OFFLINE   SID

SID

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaŚrem https://www.youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU
  • Imię:Roger
  • Nazwisko:Sikora

Napisano 18 maj 2024 - 20:58

Taka "ciekawostka" dla użytkownika, który chce mieć większy wpływ na ustawienia aparatu w telefonie.

 

https://www.fotopoli...at-w-smartfonie



#1145 OFFLINE   Umbra

Umbra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • LokalizacjaŚrodkowa Wielkopolska
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Mikołajczak

Napisano wczoraj, 12:31

Może nie smartfona a kabla do jego ładowania ...

Potrzebuję kabel usb-c męski - USB-C męski o długosci min. 1m
Ładowarka 30W

Oryginalny asusa wytrzymał 2 lata do momentu gdy nie zasnąłem z nim i nie obudziłem się z wyrwaną wtyczką

Zakupiłem silver monkey 2m, po 2 miesiącach padła wtyczka - rozruszała się i wypadła
Kupiłem drugi taki sam i wytrzymał około 3 miesiące i to samo - rozruszana wtyczka (olepiłem izolacyjną I jeszcze działa)
Znacie/polecacie jakieś inne? Bardziej wytrzymałe....

Stwierdziłem, że potrzebuję wtyczki zakutej w metal.
Znalazłem przykładowo taki na x-komie942737de5f202e6dc672255ae9c7a68d.jpg

Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk

Użytkownik Umbra edytował ten post wczoraj, 12:32


#1146 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1839 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano wczoraj, 13:25

https://www.mediaexp...przewody/baseus

Baseus w oplocie, metalowe skuwki na końcach. Służy mi już trzeci rok.



#1147 OFFLINE   bartekmaj

bartekmaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Majewski

Napisano wczoraj, 15:20

nie wiem o co chodzi ale na niektórych kablach telefon ładuje mi się 4x dłużej niż na innych.



#1148 OFFLINE   Przemek_M

Przemek_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano wczoraj, 16:01

Potwierdzam, że produkty Baseusa są warte uwagi.

#1149 OFFLINE   ŁYSY0312

ŁYSY0312

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaReguły
  • Imię:Kuba

Napisano wczoraj, 16:15

Mam od lat kilka kabli Joyroom, i nie narzekam, a cena przystępna.



#1150 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15604 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 17:40

nie wiem o co chodzi ale na niektórych kablach telefon ładuje mi się 4x dłużej niż na innych.

Zainstaluj sobie darmowa aplikację Ampere, sparuj każdy kabel z najmocniejsza ładowarką jaką masz i wyeliminuj najsłabsze.