Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarski kajak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2477 odpowiedzi w tym temacie

#1481 OFFLINE   mmedenski

mmedenski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 23 październik 2018 - 16:06

Dobrze, ze Ty sie znasz.
Wszyscy chyba wiedza o co chodzi w tym watku.


Chłopie oszczędź nam tego, masz priva
  • urasenty i @Brig lubią to

#1482 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 23 październik 2018 - 16:21

Razem z łodziami, na naszym sektorze 70 sztuk łodzi i 8 kajakow były trzy szczupaki 😁

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 23 październik 2018 - 16:23


#1483 OFFLINE   Gnat

Gnat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 24 październik 2018 - 13:12

@Kayak Fishing Poland

 

A możesz coś napisać o kajaku WILDFISH 9, jest to chyba najtańsza opcja dla ludzi z grupy "Zubożałej Szlachty" jak ja. Nie mam, a jak bym miał, to mi szkoda wyrzygać 3k++ PLN na coś lepszego. Czy to nadaje się do czegokolwiek ? Ja szukam coś pod rzekę typu Bóbr gdzie wykonywałbym typowe spływy z opcją łowienia, odcinkami raczej spokojnymi. Ewentualnie jakieś mniejsze jezioro. 

Marzy mi się spływ z opcjami postoju w ciekawszych miejscach. Co polecasz pod takie marzenia ?



#1484 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 24 październik 2018 - 13:58

@Kayak Fishing Poland

A możesz coś napisać o kajaku WILDFISH 9, jest to chyba najtańsza opcja dla ludzi z grupy "Zubożałej Szlachty" jak ja. Nie mam, a jak bym miał, to mi szkoda wyrzygać 3k++ PLN na coś lepszego. Czy to nadaje się do czegokolwiek ? Ja szukam coś pod rzekę typu Bóbr gdzie wykonywałbym typowe spływy z opcją łowienia, odcinkami raczej spokojnymi. Ewentualnie jakieś mniejsze jezioro.
Marzy mi się spływ z opcjami postoju w ciekawszych miejscach. Co polecasz pod takie marzenia ?

🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶🛶

Pływać to nim nie pływałem :-)
ale siedziałem na targach ,za tą cenę głównie do spływów będzie ok
Masz potestowy na lx-ie będzie odrobinę tańszy

Ps jaki masz wzrost i wagę ?

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 24 październik 2018 - 14:05


#1485 OFFLINE   Gnat

Gnat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 24 październik 2018 - 14:21

82kg, 185cm - bede na Rybomanii 2018 Warszawa i mam zamiar wsiąść do jakiegoś dziadostwa poniżej 3k++ PLN. Wstępnie przymierzę, a zakup planuje na wiosnę. Powiedz mi jakie jest zanurzenie takiego kajaka, czy płycizny typu około 30cm trzeba po Warszawsku pokonywać ? (dup.. po pisaku). Bo tak z obserwacji rzeki widzę że zdarzają się odcinki gdzie woda idzie szerokim korytem i jest płytko. Wiadomo po Odrze by do Bałtyku płynął ale myśląc o małych rzekach obawiam się odcinków gdzie trzeba będzie ciągnąć dziada.



#1486 OFFLINE   mmedenski

mmedenski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 24 październik 2018 - 15:04

Na małe, kręte rzeki wybierz jak najkrótszy kajak. Myślę że ta 9-tka będzie dobra, lekki i zwrotny. Będzie łatwy w transporcie i przeciąganiu po plyciznie.
  • @Brig lubi to

#1487 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 24 październik 2018 - 15:07

Ciężko okreslić zanurzenie na oko 😀,składa się na to parę czynników , ale po 30 cm to poleci spoko 😉

#1488 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 02 listopad 2018 - 09:59

Halloween Vampire ;-)e6e85cc9f983047532b27a978ae1b293.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 02 listopad 2018 - 10:04

  • Dano. i mmedenski lubią to

#1489 OFFLINE   mmedenski

mmedenski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 21:44

E tam, jeden na dwa wypasione kajaki😉
Mogłeś go złowić na zawodach, dałby wygraną

#1490 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 02 listopad 2018 - 23:19

E tam, jeden na dwa wypasione kajaki😉
Mogłeś go złowić na zawodach, dałby wygraną


Na zawodach to okoń 25 cm dałby pierwsze miejsce :-)

#1491 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 03 listopad 2018 - 20:10

Piękna słoneczna sobota na Nieliszu :-)093976f8d02d4fe1ddb5b8343b332350.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • gulf, Negra i ManieQ lubią to

#1492 OFFLINE   wisnia1999

wisnia1999

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 04 listopad 2018 - 08:35

@Kayak Fishing Poland

A możesz coś napisać o kajaku WILDFISH 9, jest to chyba najtańsza opcja dla ludzi z grupy "Zubożałej Szlachty" jak ja. Nie mam, a jak bym miał, to mi szkoda wyrzygać 3k++ PLN na coś lepszego. Czy to nadaje się do czegokolwiek ? Ja szukam coś pod rzekę typu Bóbr gdzie wykonywałbym typowe spływy z opcją łowienia, odcinkami raczej spokojnymi. Ewentualnie jakieś mniejsze jezioro.
Marzy mi się spływ z opcjami postoju w ciekawszych miejscach. Co polecasz pod takie marzenia ?

.

Ja mam tańsza alternatywę dla hobby z napędem i bardzo wygodnym fotelem. Jest na nim dużo miejsca i ma fajne schowki w boczkach i pod siedzeniem. Mi się meeeega wygodnie pływa na Predator PDL.42789f1a513e4c286687a520a510cfed.jpg 9d3a0177517660bd3df844da516d304a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Negra lubi to

#1493 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 04 listopad 2018 - 18:28

Weekend zaliczam do udanych fdd788e234f86a98931947c7a964a493.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

#1494 OFFLINE   Karol_73

Karol_73

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 listopad 2018 - 22:38

Dobry wieczór Panom, dojrzewa we mnie potrzeba posiadania własnego środka pływającego i z ogromną ciekawością przebrnąłem przez cały wątek. Nadal jestem głupi jak na początku :) bo nie wiem czy w ogóle powinienem myśleć o kajaku. Dlaczego? Moim łowiskiem jest zlewisko bugo-narwijki poniżej zapory w Dębe. Ważę 106 kg przy wzroście 187 cm (tak wiem że jestem gruby ;) ). Decydując się na kajak myślę o względach praktycznych ale nie wiem jak jest z kotwiczeniem na rzece (czy są modele wyposażone fabrycznie w odpowiedni osprzęt), mieszkam 700 metrów od rzeki i poszukiwałbym rozwiązania które pozwoli mi transportować sprzęt bez samochodu (powiedzmy że już spotkałem "dobrych" ludzi którzy ot dla żartu wybili mi szybę), nie mam warunków do przetrzymywania łódki na posesji a że często bywam jednak w Stolicy to zapewne szybko by zainteresowała "dobrych" ludzi. Widziałem sprzęt z napędem - czy  takie cudo nadaje się na rzekę? Może ktoś z kolegów wędkarzy pomoże mi znaleźć odpowiednie rozwiązanie sprzętowe? Z góry dziękuję. 



#1495 OFFLINE   Gnat

Gnat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 05 listopad 2018 - 08:32

wisnia1999

Tańsza alternatywa ? Przeca ten Predator kosztuje tyle co produkcja filmu po tym tytułem.

Zapodaj coś do ceny średniej krajowej netto (2-3k PLN). 



#1496 OFFLINE   wisnia1999

wisnia1999

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 05 listopad 2018 - 08:36

@ wisnia1999
Tańsza alternatywa ? Przeca ten Predator kosztuje tyle co produkcja filmu po tym tytułem.
Zapodaj coś do ceny średniej krajowej netto (2-3k PLN).




No niestety ale w takim przedziale raczej nic sensownego nie znajdziesz. Są jeszcze jakieś tańsze kajaki w sklepach Jula ale raczej nie spodziewałbym się super jakości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1497 OFFLINE   Hubo

Hubo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 05 listopad 2018 - 08:36

@ wisnia1999
Tańsza alternatywa ? Przeca ten Predator kosztuje tyle co produkcja filmu po tym tytułem.
Zapodaj coś do ceny średniej krajowej netto (2-3k PLN).

Ciężko w tej cenie coś nowego, a z napędem. Jeszcze nienznalazlem .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#1498 OFFLINE   mmedenski

mmedenski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 09:29

Dobry wieczór Panom, dojrzewa we mnie potrzeba posiadania własnego środka pływającego i z ogromną ciekawością przebrnąłem przez cały wątek. Nadal jestem głupi jak na początku :) bo nie wiem czy w ogóle powinienem myśleć o kajaku. Dlaczego? Moim łowiskiem jest zlewisko bugo-narwijki poniżej zapory w Dębe. Ważę 106 kg przy wzroście 187 cm (tak wiem że jestem gruby ;) ). Decydując się na kajak myślę o względach praktycznych ale nie wiem jak jest z kotwiczeniem na rzece (czy są modele wyposażone fabrycznie w odpowiedni osprzęt), mieszkam 700 metrów od rzeki i poszukiwałbym rozwiązania które pozwoli mi transportować sprzęt bez samochodu (powiedzmy że już spotkałem "dobrych" ludzi którzy ot dla żartu wybili mi szybę), nie mam warunków do przetrzymywania łódki na posesji a że często bywam jednak w Stolicy to zapewne szybko by zainteresowała "dobrych" ludzi. Widziałem sprzęt z napędem - czy takie cudo nadaje się na rzekę? Może ktoś z kolegów wędkarzy pomoże mi znaleźć odpowiednie rozwiązanie sprzętowe? Z góry dziękuję.


700m to dasz radę pociągnąć kajak na kolkach, o ile nie jest grząsko i masz możliwość zwodowania go na rzekę. Gorzej może być z przechowaniem kajaka, jeśli nie masz gdzie go schować.
Powinieneś pomyśleć nad dmuchanym kajakiem, są takie o jakości pontonów, ważą poniżej 20 kg i są mobilne.
Napisz coś o łowisku bo jeśli to bardzo bystra rzeka to może się okazać że bez silnika nie wrócisz na miejsce

#1499 OFFLINE   Karol_73

Karol_73

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 listopad 2018 - 10:12

700m to dasz radę pociągnąć kajak na kolkach, o ile nie jest grząsko i masz możliwość zwodowania go na rzekę. Gorzej może być z przechowaniem kajaka, jeśli nie masz gdzie go schować.
Powinieneś pomyśleć nad dmuchanym kajakiem, są takie o jakości pontonów, ważą poniżej 20 kg i są mobilne.
Napisz coś o łowisku bo jeśli to bardzo bystra rzeka to może się okazać że bez silnika nie wrócisz na miejsce

 

Mam twardą drogę prowadzącą bezpośrednio do rzeki więc nie powinno być problemu. Co do charakteru rzeki to jest to praktycznie odcinek przyujściowy raczej bez większych niespodzianek chociaż łowiąc feederem 100 g. bywa za lekko. Żeby jednak skutecznie połowić trzeba się dostać do rynienek które znajdują się po środku koryta i dlatego niepokoję się czy dam radę przy budżecie powiedzmy 12-15 tysięcy zorganizować "bezpieczny" umożliwiający kotwiczenie kajak. Co do przechowywania to zastanawiam się nad drobną modernizacją garażu tak aby podwieszać go na bloczkach pod dachem. 


  • Rexxx lubi to

#1500 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 05 listopad 2018 - 17:21

Mam twardą drogę prowadzącą bezpośrednio do rzeki więc nie powinno być problemu. Co do charakteru rzeki to jest to praktycznie odcinek przyujściowy raczej bez większych niespodzianek chociaż łowiąc feederem 100 g. bywa za lekko. Żeby jednak skutecznie połowić trzeba się dostać do rynienek które znajdują się po środku koryta i dlatego niepokoję się czy dam radę przy budżecie powiedzmy 12-15 tysięcy zorganizować "bezpieczny" umożliwiający kotwiczenie kajak. Co do przechowywania to zastanawiam się nad drobną modernizacją garażu tak aby podwieszać go na bloczkach pod dachem.




W jak dużym kwadracie chcesz się poruszać ?
Przepraszam doczytałem jak Dębe to możemy podjechać zobaczyć wodę :-)

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 05 listopad 2018 - 17:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych