Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kalendarz bran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 18 luty 2008 - 20:33

Tornado popieram Cię w zupełności .Widziałem te jego metrówki i co tu więcej do szczęścia potrzeba.Bodzio jest dokładny powiedziałbym że perfekcyjny on jak już zacznie coś kombinowac to napewno z powodzeniem .
Bodziu pozdrowienia Jans

#22 OFFLINE   bodzios51

bodzios51

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 18 luty 2008 - 22:42

Siema.Gdyby jeszcze dodac,ze odszedlem na emeryture z rybolostwa,czyli w wieku 55lat i wedkuje to sie nazywa 'kuku'Pozdro Bodzios :lol:

#23 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 18 luty 2008 - 22:46

Wracajac do tematu ;) czytalem kiedys artykul o tym wynalazku po niemiecku. Niby do du**
Jezeli chcesz kupowac urzadzenia jakiekolwiek, to ja bym zainwestowal w porzadny barometr itd. Polowisz, pospisujesz kiedy Ci najlepiej bralo i mysle ze masz pierdzielnik dosc profesjonalny B)

#24 OFFLINE   bodzios51

bodzios51

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 19 luty 2008 - 21:50

Czesc Jans.Ciesze sie,ze szczesliwie wrociles do domu.Moj przyjaciel Tornado jesli tak moge swego czasu mawial,ze forumowicze to wielka rodzina zyczliwych,przyjaznych i dobrych ludzikow.Oby i dlamnie bylo miejsce w tym gronie.Namacalem wczoraj piekne jeziorko zwane Tuchomskie.Za prawde powiadam Wam,a zwlaszcza trolom,ze jeden kurs w te i we w te powinien byc owocny.Czekam aby do pierwszego maja i zdam Wam relacje .Pozdrawiam Wszystkich Bodzios. :unsure:

#25 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 19 luty 2008 - 22:31

Bodzio ty stary pierdzielniku szykój te swoje wynalazki bo sezon tuż tuż i jakąś pałatkę na swą siwą skroń musisz obmyśleć na łajbie.I jakiegoś multika digitala z echem i GPS na końcu linki jak to wymyślił Andrzej @ Thymallus :lol:

#26 OFFLINE   bodzios51

bodzios51

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 20 luty 2008 - 08:28

Witaj Lady D.Szczerze mowiac zabiles mi cwieka.Do tej pory bylem przekonany,ze intensywnosc zerowania rybek wszystkich gatunkow jest taka sama w danym okresie czasu.Jak widac sie pomylilem albo wiedza sie skonczyla i czas chwycic za literature lub tez poruszyc temat w Naszym gronie.Tornado,dawaj na pierwszy ogien. :unsure: Pozdro Bodzios.

#27 OFFLINE   bodzios51

bodzios51

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 20 luty 2008 - 08:39

Tornado ,Brachu dzieki za troske o moje warunki podczas wedkowania.Bylbym Ci wdzieczny za naprowadzenie mnie na dobra droge w tym temacie.Chyba jednak niewarto,bo moja lodeczka jest zamala(tylko 3,4m) Pozdrawiam Bodzios B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych