Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Centralna Baza Danych PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Andrzej@45

Andrzej@45

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaMehren
  • Imię:Melerski
  • Nazwisko:Andrzej

Napisano 06 kwiecień 2023 - 09:01

Wykupiłem w tym roku kartę za sam mój, elbląski, okręg w kwocie 350zł. Wczoraj dzwonił do mnie znajomy Szwed z Geteborga, gadaliśmy, że łowią już od pewnego czasu piękne trocie i temat zszedł na opłaty. W tym roku, na "żółte wody" karta kosztuje 450koron, wzrosło o 50koron. Troszkę wędkarze pokrzyczeli, ale przyjęli podwyżkę. To w okolicach Geteborga około 60 dobrych wód. I teraz dla ciekawskich: 450 koron to około 200zł, opłata ważna na rok od dnia opłaty, opłata ważna na całą rodzinę łącznie z dziećmi do 19 roku życia. To ja się k... pytam za co ja płacę 350zł za osobę i to za 8 miesięcy, bo jako spinningista mam do końca kwietnia okresy ochronne w moim okręgu.

za to że możesz łowić w pięknych polskich jeziorach i rzekach ..no i oczywiście według odłowów kontrolnych pełnych ryb .



#22 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 06 kwiecień 2023 - 09:59

za to że możesz łowić w pięknych polskich jeziorach i rzekach ..no i oczywiście według odłowów kontrolnych pełnych ryb .


No to mnie uspokoiłeś, a myślałem, że przesadzałem. Mamy przecież czyste, pełne zdrowych ryb wody. No przepraszam za moje pytanie. Z drugiej strony, dobre rzeczy muszą kosztować, Belgowie za sportowe połowy płacą rocznie 12euro, ale gdzie im do naszych ryb.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych