Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pracownia Best Rods Center, w skrócie BRC

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
949 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 19 luty 2013 - 12:07

Panie apioo drwiny prosze sobie zachowac dla siebie. Odpowiadamy na meile w możliwie najkrótszym czasie.



#142 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 19 luty 2013 - 12:08

apioo,  i to jest męskie rozwiazanie sprawy.


Użytkownik ark70 edytował ten post 19 luty 2013 - 12:09


#143 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 19 luty 2013 - 12:15

Z nikogo nie drwię opisuję jak jest ! 



#144 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 19 luty 2013 - 13:03

Robert jeśli masz mi coś do powiedzenia, masz mojego maila, masz mój telefon, nigdy nie unikałem kontaktu z Tobą.

 

Jeśli masz coś mi do zarzucenia proszę zrób to publicznie-na pewno się do tego ustosunkuję.

 

Wymiana korespondencji na PW z innymi forumowiczami na mój temat i pisanie jakiś dyrdymał jest żałosna.

 

Chcesz mi coś powiedzieć-proszę do mnie zadzwoń !!



#145 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • LokalizacjaBełchatów
  • Imię:Paweł

Napisano 19 luty 2013 - 13:22

Zlitujcie się Panowie, bo robi się - mówiąc wprost - żałośnie.

@apioo może po prostu udaj się do pracowni, zamiast z zegarkiem w ręku oczekiwać odpowiedzi mailowej i uprzejmie informować o każdym wysłanym i odebranym e-mailu.

Co to za praktyka cytowania prywatnych wiadomości na forum publicznym? Co to ma niby na celu?

Przedstawiłeś problem dogłębnie i chyba teraz wypadałoby przedstawić finał sprawy, a nie prowadzić szczegółowe raportowanie każdego napisanego słowa przez obie strony...


  • popper lubi to

#146 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 19 luty 2013 - 13:53

Pepe, masz rację, że to najlepsze rozwiązanie, jeśli dostanę jakąś sensowną propozycję naprawy to na nią przystanę,, w ciemno trzeci raz nie zaryzykuję reklamacji.

 

Jeśli sprawa się wyjaśni to napiszę o tym.



#147 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 luty 2013 - 14:15

Czytam, czytam i oczom nie wierzę.O co idzie ta słowna walka.Jak zlecam wykonanie kija i płacę grubą kasę chcę otrzymać produkt, który spełnia moje oczekiwania, jest bez znacznych niedoróbek. @Mr White zwrócił uwagę na estetykę wykonania i jak dla mnie ma niezaprzeczalną rację z takim  wykonaniem  omotki.Rodbuiler się nie popisał, więc powinien temat załatwić, szybko sprawnie, klient który sprawę zlecił, absolutnie nie powinien szukać rozwiązania na forum(nie stawia to pracowni w dobrym świetle-Robbox4 bez urazy proszę :) .

@Bujo załamujesz mnie taki esteta jak TY, toż u Ciebie taka omotka byłaby nie do przyjęcia, kij chyba powinien być wystrzelony w kosmos :) .

@Krzysiek zademonstrował jak powinna być wykonana omotka, więc o czym tu rozprawiać temat czytelny, jasny i klarowny.

@Robbox4 i @Apioo załatwcie sprawę jak na prawdziwych facetów przystało :) .


Użytkownik Jozi edytował ten post 21 luty 2013 - 15:35


#148 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 19 luty 2013 - 14:21

Popieram kolegę @pepe79,podsumował to dobitnie. Ze swej strony taka mała dygresja..jeśli Robert zdecydował się na świadczenie usług z zakresu rodbuildingu na forum publicznym to niestety jest zobligowany do najwyższego standardu tychże usług,czy mu się to podoba czy też nie! Według handlowej maksymy że,klient ma zawsze rację. Nie jestem jego klientem stąd absolutnie nie podważam jego kwalifikacji,jednak wykonuje płatną usługę i ma ją od początku do końca wykonać rzetelnie. Bo w innym układzie gdzie jest ta magiczna różnica między kijem z pracowni a kijem fabrycznym? Kolega @apioo ma absolutną rację,zleca,płaci,i oczekuje topowego produktu w topowym wykonaniu. Koniec kropka.



#149 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 19 luty 2013 - 14:25

Jozi, błagam, przeczytaj wszystko jeszcze raz. Czekam na wędkę, przyznałem że jest to możliwy bład mój, co mam jeszcze zrobić? Posypać głowę popiołem? Biegać na bosaka na jasną górę z pokutą? Jeżeli zrobiłem coś źle to jak najbardziej to poprawie naprawie wymienię zamienię lub zrobię żeby było dobrze.

Kolego Ricci, nikt to w żadnym momencie nie powiedział że klient nie ma racji. Jedak jak do tej pory to tylko bicie piany. Bez wędki w pracowni i bez zgłoszenia reklamacji nie jestem w stanie nic zrobić.

Trzeba zachować jakąś procedurę bo w innym wypadku nie mam możliwośc zrobienia czegokolwiek.



#150 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 19 luty 2013 - 14:31

Myślę,  że teraz należałoby dać szanse stronom na działanie.



#151 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 19 luty 2013 - 14:38

Robbox4 absolutnie nie było moim celem naskoczenie na Ciebie, to nie w moim stylu, poprostu dziwię się czemu sprawa nie została załatwiona w kuluarach :) .Chyba koledze nerwy puściły :D .

Dobrze @Krzysiek napisał, załatwcie sprawę po męsku i tematu nie ma :) .Szkoda życia na pierdoły.


Użytkownik Jozi edytował ten post 19 luty 2013 - 14:39


#152 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 19 luty 2013 - 14:38

Tak jest! A my jak gentelmeni skierujemy uwagę w inną stronę.



#153 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9513 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 19 luty 2013 - 14:39

Czy ktoś mógłby zamknąć, czasowo ten temat. Tylko do rozstrzygnięcia :huh:



#154 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 19 luty 2013 - 14:42

Mysle ze rozstrzygniecie juz nastąpiło, poprosiłem o przyniesienie blanku do naprawy, Co zresztą powinno nastąpić bez pisania o pierdołach. :)

Jozi, z całą sympaitią :) nie odbieram tego absolutnie jako naskoczenie. I też się dziwię. Widać są różne style.



#155 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 19 luty 2013 - 15:02

Robert małe sprostowanie, w wątku domagałem się od Ciebie wysłania rachunku z którym to zwodziłeś mnie od 13stycznia dodatkowo przedstawiłem całą sytuację, żeby nikt nie miał wątpliwości jak to wyglądało. Że piszesz o naprawie - jeśli się na nią zdecyduję chce wiedzieć dokładnie na jakich warunkach, jeśli chcesz przewinąć przelotki - nie jestem tym zainteresowany-bo sam mówiłeś przy drugiej naprawie, ze to nie ma sensu z tymi nićmi które dołożyłeś.

Jeśli chcesz przełożyć komponenty na nowy blank-proszę o odpowiedź na maila którego dostałeś, nie mam ochoty na trzecią naprawę w ciemno i rozwiązanie niespodziankę. Chcę wiedzieć dokładnie na czym naprawa ma polegać.

 

To Tobie powinno zależeć na rozwiązaniu sprawy. Do tej pory twierdziłeś, że przelotki są profesjonalnie naprawione i, że tak się to robi-proszę sprawdź sobie co sam pisałeś o naprawach które wykonałeś, jak profesjonalnie są zrobione.


Użytkownik apioo edytował ten post 19 luty 2013 - 15:03


#156 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 luty 2013 - 15:21

Panowie - litosci. Bo zaraz wenezuleski serial się zrobi. apioo powiedział co mu leży, robbox4 odpisal. Mam nadzieje, że nastepny post to już będzie z informacją o POMYSLNYM rozstrzygnięciu sprawy

 

 

EDIT: Część postów przeniesiona do ogólnego tematu o reklamacjach w pracowniach rodbuildingowych http://jerkbait.pl/t...ngowych/page-10

W tym wątku prosiłbym kolegów @apioo i @robbox o zakończenie wymiany poglądów, co miało zostać napisane zostało napisane i wystarczy. Proszę również osoby trzecie o powstrzymanie się od komentarzy a jak ktoś bardzo nie może wytrzymać - jest wspomniany wątek o reklamacjach w pracowniach.


Użytkownik Friko edytował ten post 21 luty 2013 - 23:22


#157 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 22 luty 2013 - 15:36

Tym razem projekcik który powędrował nad Sekwane.

 

Wędka na blanku MHX St1023F, zbrojona w minimy HardChrome.

Fuji DPS, rękojeść dzielona.

Prosty i funkcjonalny projekcik bez bajerów i wodotrysków.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości klienta.

Załączony plik  20130220_145512.jpg   116,47 KB   402 Ilość pobrańZałączony plik  20130220_145544.jpg   100,28 KB   488 Ilość pobrańZałączony plik  20130220_145621.jpg   138,24 KB   449 Ilość pobrańZałączony plik  20130220_165744.jpg   98,77 KB   345 Ilość pobrań

 



#158 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1601 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 22 luty 2013 - 16:05

Bardzo fajny grip :) bardzo podobny robię właśnie do mego talonika 86MLXF tylko bez jasnych korkowych pierścionków (burunt i korkoguma).



#159 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 22 luty 2013 - 16:13

Bardzo fajny grip :) bardzo podobny robię właśnie do mego talonika 86MLXF tylko bez jasnych korkowych pierścionków (burunt i korkoguma).

A dziękuję, ja tylko robie to co klient wymyślił. Przedstawia projekt i potem sie to realizuje, teraz już mało kto daje wolną rękę.



#160 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1601 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 22 luty 2013 - 16:29

Też tak kombinowałem  z jasnymi wstawkami,ale bardziej mi się podobały przekładki z korkogumy.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia