Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • This topic is locked This topic is locked
210 replies to this topic

#181 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 posts

Posted 25 November 2012 - 14:00

Autor wątku tak świetnie pisze po polsku, że trudno pojąć o co mu, tak na prawdę chodzi. Szczególnie składnia i interpunkcja są jego "mocną" stroną.

Jak w tym ogłoszeniu towarzyskim; " mężczyzna 40 lat szuka seksu", i o co mu chodzi, czy naprawdę ma poważny życiowy problem, czy to tylko problem z interpunkcją ? ;) :P :lol:


Tak w temacie pisania po Polsku ;)

Attached Files


Edited by w.d.wobler, 25 November 2012 - 14:01.


#182 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 posts

Posted 25 November 2012 - 14:26

Dobry tasiemiec.. A kupujący. Rzeczywiscie dziecko.

#183 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,148 posts
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Posted 25 November 2012 - 15:02

Ciekawi mnie po co kolega potrzebuje tz do CZEGO kolejną daiwe FUEGO 3000 ,ktorą licytuje na Allegro
http://allegro.pl/da...2801849580.html

#184 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,343 posts
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Posted 25 November 2012 - 15:21

Przecież chyba jasno napisał że bardzo lubi te maszynki , może kolekcjonuje ?! To nie jest chyba Wasza sprawa po co mu kołowrotek ...

#185 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,189 posts

Posted 25 November 2012 - 15:24

ale usiedzliście na chłopaka, ja pitole jak takie stare repety pod blokiem, siedzą i pitolą non stop o tym samym

niech sie dogadaja na priwie i tyle

panie admin zlituj sie pan, wywal/zablokuj ten wątek

#186 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 posts
  • Lokalizacjasokółka

Posted 25 November 2012 - 15:33

I już co poniektórzy chyba się za mocno zapędzili w tym temacie. Jakieś teorie spiskowe, dociekania dar jasnowidzenia, żądania itp.......... .



Co do autora wątku: 5 minut rozmowy przez tel. będzie więcej warte już 100 stron tego wątku.


Jedno jest pewne, jeden z dwóch Panów jest kompletnym ******** a który ? To my już pewnie się nie dowiemy. Ale robi w bambuko i użytkowników forum i drugą stronę sporu.

Edited by piotrrd, 25 November 2012 - 15:34.


#187 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,968 posts
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Posted 25 November 2012 - 17:52

Co niektórzy w tym wątku rowa liżą,że aż miło i to bez wazeliny. :P
  • Guzu likes this

#188 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,151 posts
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Posted 25 November 2012 - 17:54

rowa liżą,że aż miło :P


...A ilu znawców tematyki oralno-analnej... :rolleyes:

Edited by makamba, 25 November 2012 - 17:59.


#189 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,968 posts
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Posted 25 November 2012 - 17:56

No,kilku by się znalazło.

#190 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,866 posts
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Posted 25 November 2012 - 18:24

A ja będę zgłaszał ten wątek moderatorom aż go zamkną, bo już h*** człowieka trafia czytając takie brednie, a na ostatnich kilku stronach jest już tylko wielka obrona i narzekania klanu kołowrotkowych braci.

Człowieku weź zadzwoń i przestań wylewać tutaj swoje żale bo nie chce mi się liczyć ile razy w tym temacie powtarzasz jedno i to samo.

#191 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 25 November 2012 - 18:25

Tak sie zastanawiam co bym zrobil w takiej sytuacji.
Sytuacja
a-kupuje nowy kreciol, otwieram a tu uzywka.Pierwsze to kilka niemilych slow zarowno pod adresem kupujacego jak i swoim wlasnym ze dalem sie w h... zrobic.Jak juz kupujacy zauwazyl wiedzial o tym ze cyt "nie jedna uzywana fuego sprzedal".Pomyslalbym, prtzeciez wiedzialem ze moze mnie w h... zrobic.Od razu bym sie skontaktowal celem zalatwienia sprawy.Po kilku nieudanych probach poinformowalbym tylko znajomych w formie ostrzezenia i przygladalbym sie dzialanosci sprzedawcy.
b-sprzedaje nowy kolowrotek a ktos chce walek na mnie wykrecic.wiec jesli wiem ze jestem uczciwy udowadniam to a reszta niech sie sama kreci bo tylko winny sie tlumaczy.
Ogolnie rzecz biorac kazdy ma jakas osobowosc, na kazdego patrzymy inaczej.Jednego postrzegamy jako autorytet a innego jako kawal h...Przed zaistnialym incydentem autorytetem byl zorro a tmedic3hs mial cos na sumieniu.Ludzie sa skolowani ale oceniaja sytuacje poprzez wczesniejsza dzialalnosc kolegow na forum.Jesli kolega tmedic3hs nie zbiednieje jak mowi i ma dosc calej sytuacji oraz chce by inni patrzyli na niego jak on tego oczekuje, powinien napisac ostatni post,w ktorym mowi....koledzy nie klamalem z mojej strony przepraszam za zamieszanie, zostaje ze starym mlynkiem bo ma dosc jaj by tak zrobic.....i zamknac temat.Czasem mezczyzna musi miec jaja i charakter by odroznic sie od dziecka.
I jesli mialbym sie odniesc do sytuacji "a" to szczerze wspolczuje koledze i mam nadzieje ze jakos los mu to zrekompensuje,oby tylko nie udanym przekreceniu kogos innego.
Odnoszac sie do sytuacji "b" zorro glowa do gory

Edited by grunwald1980, 25 November 2012 - 18:28.


#192 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,151 posts
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Posted 25 November 2012 - 18:30

O ! Dopiero zauważyłem,że tytuł wątku się zmienił.
Było "Kupię Daiwe Fuego i Batsona" a jest już "Kupię Daiwe Fuego nową ale nie uzywaną Batsona". :) :rolleyes:

#193 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 posts
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Posted 25 November 2012 - 20:49

A ja mam dwa pytania zasadnicze:
-gdzie k...a byli wtedy rodzice??
-co ja "czytam" i "pacze"??
Sory z góry za to, że może nie wszyscy mogą tego nie zrozumieć :D (składnia celowa)
Ale tak już po prostu mam skonstruowany mój lekko skrzywiony móżdżek i to jedyne, co mi przychodzi do głowy po przeczytaniu tych 10 stron...
PS. A co z batsonem? Bo też może być ciekawie i nie wiem czy dalej śledzić wątek?
Sory nr 2 za ogólnie rzecz biorąc OT

#194 OFFLINE   emil20

emil20

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 posts

Posted 25 November 2012 - 20:49

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią:).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.

#195 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 25 November 2012 - 20:59

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią :).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.


No chlopie 1 post i od razu wjebales sie w goracy temat.Stajac po jednej ze stron.Albo chcesz TMedic3hs pograzyc, albo wrecz odwrotnie ale ci sie nie udalo.Jest wiele innych dzialow od ktorych mozesz zaczac.Zapraszamy najpierw do przywitania sie.

#196 OFFLINE   szpaczek23

szpaczek23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 506 posts
  • LokalizacjaSztum
  • Imię:Arkadiusz

Posted 25 November 2012 - 21:01

Zaznaczając swoją "bezstronność", widzę że kolega emil20 miał wyjątkowe szczęście, że swojego pierwszego posta napisał po 20 minutach bycia forumowiczem, w tym jakże ciekawym wątku. Szkoda, że gramatyka, interpunkcja, składnia jakoś znajoma....??

#197 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,866 posts
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Posted 25 November 2012 - 21:01

Na początek dzień dobry, a na koniec do widzenia - kolega założył konto by zabrać swój głos i jest we wszystkim super poinformowany? czy tylko jesteś kolegą kolegi i chcesz pomóc koledze kolegi, aby kolega kolegi miał dodatkowe wsparcie w koledze kolegi?

ŻAL.PL

#198 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,190 posts
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Posted 25 November 2012 - 21:02

Czytam ten temat od dłuższego czasu i woła o pomstę do nieba.Jak ktoś kupuję nowy kołowrotek to ma dostać nowy kręcioł .Kolega Zorro musiał dużo kołowrotków przesmarować za darmo swoim adwokatom z forum.Ludzie chłopak zapłacił 900zł za kołowrotek i ma prawo się domagać prawdy i zadość uczynienia a że np kręcił ze oliwką to nie ma nic do rzeczy rozmawiamy o kołowrotku za 900zł a nie o wazelinie chociaż niektórzy z forum dobrze za nia robią :).Zaraz ktoś z adwokatów Zorra się udzieli:):)A propos rybek proponuję łowić je na gumowe przynęty bez haka aby się nie pokaleczyły:):)Bez odbioru.

Tata się zalogowała?
(Tak sobie pozwoleniem odbiec od tematu ;) )

#199 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,866 posts
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Posted 25 November 2012 - 21:07

Wysłałem kolejne zgłoszenie by zamknąć ten wątek - może więcej ludzi to zrobi bo forum schodzi na psy.

Takie sprawy załatwia się tylko prywatnie.
  • Piotrek Milupa likes this

#200 OFFLINE   emil20

emil20

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 posts

Posted 25 November 2012 - 21:08

Chciałbym jeszcze dodać taka ciekawostkę o dzielnym łowcą sumów każdy kto śledzi forum kojarzy o kim mowa.Szukał poklasku a jak pewna osoba zasegurowała ze łowi w maju sumy i była mowa min o trawach itp to było kółko ochronne dla tej osoby a jak się później okazało jednak było troszkę inaczej nikt nie powedział dla tej osoby publicznie przepraszam.Oskarzacie chłopaka który kupił kłowrotek niby nowy a nie używany że kręci a może nadszedł czas zdemaskować ZORRO.Ale Zorro zabiera bogatym a oddaje biednym :):)