Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano Japan vs Malezja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 06 listopad 2012 - 16:41

hehehehhehehe a swoja droga to nie pojedynek :) japan vs malezja to jak 100zl vs 300zl :) chyba kazdy woli wydac mniej :) aczkolwiek czasem mniej wydamy placac wiecej :/ :/:/

#62 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 06 listopad 2012 - 23:35

Ja powiem tylko tyle że miałem kiedyś stradicka gtm ra z malezji i kręcił u mnie długie lata bez żadnych problemów.
Teraz tzn.dwa lata temu kupiłem stradicka fc japan[swoją drogą straszna chała] i chodzi już jak stara k.... mimo częstych przeglądów.

#63 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 07 listopad 2012 - 00:07

wlasnie duzo ludzi chwali pierwsze serie malezyjskie ra i rb rc juz nie jest tak wesolo.pierwsze serie mialy przekaldnie kute badz frezowane a teraz maja jakies stopy cynku i aluminium i to samo sie tyczy nowych stradickow fc tp fc rarenium itp co jest produkowane w malezji.Moze to ze malezja to nie jest tak do konca be.Byc moze to wina materialu.Jeden kolega tu pisal ze zjadl zeby w exage a moj po 3 latach katowania kapania w wisle i piachu ma przekaldnie jak nowa.Porownywalem z innym modelem shimano fabrycznie nowym i kolo atakujace sie w niczym nie roznilo

#64 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 07 listopad 2012 - 10:03

Kurde nie mogę znaleźć tego kola zeby wkleić zdjęcie , dzisiaj jeszcze przekopie pracownie bo gdzieś tam je ostatnio widziałem :D Wygląda jak by młynek zwijał 10 kg kamień na pustyni podczas burzy piaskowej ...