Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak to jest złowione , tvn turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   suchar

suchar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 10 grudzień 2012 - 15:37

ostatnio wpadł mi w ręce film z serii WMH pt. "Na tropie ludojada"
osobiście odradzam, uważam, że zdecydowanie na psy schodzą

To rzeczywiście jeden z najgorszych filmów, ale ostatnio mieli kilka lepszych produkcji. WMH jest raz w górę raz w dół, ale w dłuższym okresie czasu trzymają jaki taki poziom. No i nie opowiadają bzdur na filmach...


To co robi Piotr Mirecki, Paweł Mirecki,


Kto to jest Piotr Mirecki? :)

Użytkownik suchar edytował ten post 10 grudzień 2012 - 15:38


#42 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 10 grudzień 2012 - 15:42

Kto to jest Piotr Mirecki? :)

Wydaje mi się, że to prowadzący "Z wędką nad wodę"


Pozdrówka
Kamil

#43 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 11 grudzień 2012 - 15:55

Hehe uwielbiam ten program ze względu na prowadzącego, ktory zarówno w programie jak i na facebooku sam sobie wmawia, że jest dobrym wędkarzem.

Może jakiś antyfan page warto założyć :P Wstawialibyśmy najlepsze cytaty mądrali i obskórne zdjęcia xd A wydaje mi się, że stronę polubiło by więcej osób niż sam program xD

#44 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 grudzień 2012 - 16:53

Na stronie pojawił się już kolejny odcinek, perełka kinematografii wędkarskiej. Gra aktorska jak zawsze najwyższych lotów, coś co miało być w założeniu zaraźliwym entuzjazmem kolejny raz jest irytującym bełkotem bez ładu i składu. Chyba zostanę fanem, zawsze bawił mnie groteskowy humor a tutaj tego nie brakuje, nieważne, że nie jest to zamierzone, grunt, że jest śmiesznie. Jedyny plus tego odcinka to działania klubu, wymiary widełkowe, zakaz pałowania okonia, limity.

Użytkownik Dagon edytował ten post 11 grudzień 2012 - 17:11


#45 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 11 grudzień 2012 - 18:14

I pamiętajcie jak to mówił Olin - podczas walki z rybą jak żyłka wysuwana jest z hamulca to trzeba kręcić ile się da, bo wtedy kontrolujemy przebieg walki. Zresztą on powiedział ,że ma wielkie doświadczenie i kręcenie korbką podczas oddawania linki przez hamulec jest bardzo poprawne i tak robią najlepsi :)

#46 OFFLINE   muniek

muniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 20:01

Może podzielicie się komentarzami, które najbardziej utkwiły w pamięci lub zapamiętaliście jakieś śmieszne akcje? Mnie najbardziej rozbawiło:
* elektryczne sygnalizatory
* podbieranie dorszy... "szybko dajcie mi osełke"

#47 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 11 grudzień 2012 - 20:12

Zapraszam na Antyfan page programu który dziś powstał na fejsbuku. Piszcie zabawne komentarze prowadzącego i komentujcie. Im będzie nas więcej tym szybciej to ściągną albo w końcu coś zmienią i poprawią w co zbytnio nie wierzę.
http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts
  • Apioo lubi to

#48 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 11 grudzień 2012 - 20:15

Haha, lubię to ;)

#49 OFFLINE   muniek

muniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 20:58

Co do programu to nie chcem, żeby go ściągali, ale prowadzącego to już czas najwyższy zmienić. Mam wrażenie, że on czasami sam nie wie co mówi...
Taki fachowiec od siedmiu boleści.

#50 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 11 grudzień 2012 - 22:25

spojrzałem na ostatni odcinek :D wprawdzie ja się tam nie znam, ale technika nieskoordynowanych ruchów wędziskiem w połączeniu z zajebiście szybkim kręceniem kołowrotkiem jak widać daje efekty hehe... muszę przyznać, ze techniki prowadzenia przynęty nie tuzinkowe

#51 OFFLINE   suchar

suchar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 23:17

Jedziemy dalej na temat odcinka z jez. Zagłębocze
- pierwszy szczupak - sam się zaciął? Gutowski macha wędką podbijając gumę (no niech tam, że taką ma technikę ekspresowego zwijania i podbijania) i nagle zaczyna holować.
- kołowrotek bzyczy bo hamulec pracuje ale nic to, kręcimy korbą!
- już kiedyś holował z kołowrotka sandacze w Finlandii. czy temu panu ktoś wytłumaczy w końcu czym jest pompowanie?
oglądam dalej
- drugi szczupak - to samo. nie ma zacięcia, technika holu taka sama.
- dwa króciaki a on mówi o wielkiej rybności wody i że niczym to się nie różni od Finlandii. nigga, plz. pewnie tak jak on w tej Finlandii łowił to i niczym...
- zawodnik numer 3 znów bez zacięcia... jak on to robi? powiedzcie mi mądrzy ludzie!

akurat mi jego ekspresyjne zachowanie nie przeszkadza, ale takie szkolne błędy w technice wędkowania to jest dramat.

Użytkownik suchar edytował ten post 11 grudzień 2012 - 23:20


#52 OFFLINE   paawelek83

paawelek83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • LokalizacjaOżarów Mazowiecki

Napisano 12 grudzień 2012 - 10:11

wczoraj łowił dorsze z plaży i były tak samo ruchliwe jak ten sandacz w innym wątku.
poza tym gość wyrzuca zestawy na ok 100m a zwinięcie ryby po braniu zajmuje 5-10s to chyba dla tego te bolki były tak mało ruchliwe i dziwnie cały czas pyski otwarte nawet po wyjęciu haka. to jest szczyt żeby w programie tv holować podstawione martwe ryby

#53 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 11:32

dokładnie tak jest jak piszesz - poustawiany teatr , szkoda że wędzonej makreli nie holował...ja wiem że po układach sie dostaje taką fuchę ale na litość boską tego pajaca nie da sie ogladać


ps mój 8 letni syn sie nawet z niego śmieje :)
  • kaczynumer1 lubi to

#54 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2012 - 14:32

ja wiem że po układach sie dostaje taką fuchę ale na litość boską tego pajaca nie da sie ogladać


Dziś większość fuch dostaje się po układzie, po rodzinie lub po jakiś kosztach ;) A takich kiepskich produkcji z kiepskimi prowadzącymi jest bardzo dużo w ramówkach TV. Kojarzę program motoryzacyjny, który prowadzi pani o znanym nazwisku (Zientarska chyba). Zero emocji, zero predyspozycji, chyba też niewielka wiedza w temacie. No ale plecy są, więc jakoś się kręci :P

#55 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 12 grudzień 2012 - 15:16

Olo to prawda co piszesz podobnie jest na Canal+ i te paniusie co relacje z meczów Polskiej ligi dają,masakra :D
podobnie jest na TV Trwam ,ja tam widziałbym jedynego konkretnego gościa który mógłby naprawdę Ciekawie to poprowadzić -Robert Florczak-częsty gość programu,Pan "ministrant" jednak słabo to prowadzi,jako widz mam prawo do takiej opinii.

#56 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 12 grudzień 2012 - 16:01

podobnie jest na TV Trwam ,ja tam widziałbym jedynego konkretnego gościa który mógłby naprawdę Ciekawie to poprowadzić -Robert Florczak-częsty gość programu,Pan "ministrant" jednak słabo to prowadzi,jako widz mam prawo do takiej opinii.

Co Ty oglądasz? :D
Jak to jest złowione - rzeczywiście porażka.

#57 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 grudzień 2012 - 18:17

@atb69, "Z wędką nad wodę" to póki co najlepszy program wędkarski wyprodukowany w naszym kraju, jedynie taka a nie inna stacja go emituje :)

#58 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 12 grudzień 2012 - 19:16

W necie pacze se :D http://www.tv-trwam....hp?section=zwnw w pracy zawsze kilka odcinków się zaliczy :D

#59 ONLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:07

Szkoda że nie ma programu wędkarskiego z udziałem kolegów z WMH, fajnie mi się ich ogląda nawet jak ryb nie łowią :) Krzyżanowski i jego poczucie humoru bezcenne :)

#60 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 23:22

wczoraj łowił dorsze z plaży i były tak samo ruchliwe jak ten sandacz w innym wątku.
poza tym gość wyrzuca zestawy na ok 100m a zwinięcie ryby po braniu zajmuje 5-10s to chyba dla tego te bolki były tak mało ruchliwe i dziwnie cały czas pyski otwarte nawet po wyjęciu haka. to jest szczyt żeby w programie tv holować podstawione martwe ryby

Oj, tam, oj tam. Pamietam jak onegdaj redaktor naczelny poczytnej gazety wędkarskiej, holował podczepioną rybe i mimo wszystko się spięła. Ale scena jaka ekspresyjna ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych