Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak to jest złowione , tvn turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 10:21

Skoro kontestujemy na tym forum wędki, blanki, kołowrotki, plecionki itd a tutaj padło na ten program - to czy to jakiś temat tabu ? Nie wolno ? Zakazano ?
To że jedni mają ślinotok na widok Olina to nie znaczy że inni też będą piać z zachwytu !
Program jaki jest każdy widzi, od jednych dostaje baty a inni są nim zachwyceni, program ma swoich zwolenników jak i przeciwników i tyle.
 
Ponadto to "... zrób lepszy", "... wody w okolicach Somalii" itd a co to za przeproszeniem za bełkot ?
Moje pytanie brzmi, czy ten program to dobry wartościowy wzorzec do naśladowania ?
Czy może typowa medialna zapchaj dziura, dla tych którzy nie łowią a chcieliby łowić i oglądają z wytrzeszczem oczu "wyczyny" prowadzącego.
Nie wiem czy program ma bawić czy uczyć, dla mnie przede wszystkim nie ma tam pasji łowienia, program jest sztuczny i tak go *odbieram.
 

W naszym kraju jak kto co zacznie robić, to "loża szyderców" zaczyna swoje narzekania.


Widzisz Sławek bardzo dobrze to ująłeś "jak kto co zacznie robić".
Może po prostu niech tego nie robi ktoś po coś, tylko profesjonaliści i w konkretnym celu !
Takie programy na dużą skalę i dla szerokiej publiki (jeśli chodzi o bogatą stację TV) powinno robić się z głową i z udziałem profesjonalistów, no chyba że ma z tego wyjść SHOW dla gawiedzi (odnośnie sumów, szczęście że do odcinka zaproszono Black Cat Team Polska - pozdrawiam).
Pamiętam że na początku działalności tvn turbo wyświetlało filmy WMH albo z ich udziałem (dokładnie już nie pamiętam) i przy tym trzeba było pozostać a i problem "lóż szyderców" wtedy sam się rozwiąże albo zminimalizuje.

Mieliśmy już programy z gotującymi aktorami, jak szybko wchodziły na wizję tak szybko też z niej schodziły pod wpływem żeńskiej krytyki, no ale skoro aktorzy mogli gotować to może i rybę też złowią - nie wnikam.

Kiedyś lubiłem oglądać wędkarski świat Johna Wilsona, przynajmniej rozbrajała mnie szczera radość tego człowieka po złowieniu ryby.

I widać było że z wędką jest nie od dzisiaj za Pan brat a nie na potrzeby programu, obojętnie czy trzymał muchówkę czy ciężkie wędzisko.
Na dzień dzisiejszy wolę mało budżetowe produkcje na YT bo więcej tam dla mnie wędkarskiego piękna, pasji i napięcia niż w Olinowej produkcji.

 

* bynajmniej osobiście do prowadzącego nic nie mam i nikomu oglądać nie zabraniam.
Jest to moje osobiste zdanie i nie oczekuję że ktoś się z tym zgodzi.


Użytkownik Zwierzu edytował ten post 02 listopad 2013 - 10:23


#142 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 02 listopad 2013 - 10:42

Zwierzu rozumie twoje rozżalenie tym że ten program nie jest najwyższych lotów.

Pisanie że nie polecam oglądania tego programu i że nie powinien powstać bo jest nieprofesjonalny, nic a nic nie pomoże w poprawie jego ogólnego wizerunku.

Jeśli możesz to napisz kogo z profesjonalistów widział byś na miejscu Pana Olina bo jestem bardzo ciekaw.



#143 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5791 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 02 listopad 2013 - 10:48

Ja uważam że program zrobił bardzo duży postęp. Pierwsze odcinki to była śmiech i żenada, teraz można spokojnie pooglądać. Jest wszystko to co nowoczesne wędkarstwo powinno mieć, fajne łowiska, ryby i ich uwalnianie. Myślę że autorzy jednak trochę pooglądali, poczytali i wyciągnęli wnioski. Sam pisałem z prowadzącym na fb i podesłałem mu kilka profesjonalnie zmontowanych filmów pokazujących o co chodzi w nowoczesnym wędkarstwie. Nie twierdzę oczywiście że to moja zasługa :), ale jak dostanie się ileś tam takich porad to w końcu można wyciągnąć wnioski jakie są oczekiwanie wobec takiego programu.
  • tpe lubi to

#144 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 11:22

Aż mnie zmusiliście do obejżenia. Dobry kotlet, nie wiem czego oczekujecie od takiego programu. Produkcja jest nie dla Nas, tylko dla reklamodawców, to po pierwsze. Po drugie zdajecie sobie sprawę ile godzin materiału trzeba by nagrać, żeby zmontować jeden realistyczny odcinek? 


  • Zwierzu lubi to

#145 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 02 listopad 2013 - 13:46

Zgadzam się z przedmówcą, aczkolwiek telewizja widziała już lepsze programy wędkarsko-rozrywkowe...

 

@Zwierzu: punkt pierwszy moich 'sugestii', reszta z resztą też, miał być potraktowany z przymrużeniem oka :)



#146 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 03 listopad 2013 - 07:43

199 odcinek TV Trwam-z Markiem Szymańskim i jego synem łowią sumy na Wisełce-POLECAM.


Użytkownik sw.RP edytował ten post 03 listopad 2013 - 07:44


#147 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 03 listopad 2013 - 08:45

Ja uważam że program zrobił bardzo duży postęp. Pierwsze odcinki to była śmiech i żenada, teraz można spokojnie pooglądać. Jest wszystko to co nowoczesne wędkarstwo powinno mieć, fajne łowiska, ryby i ich uwalnianie. Myślę że autorzy jednak trochę pooglądali, poczytali i wyciągnęli wnioski. Sam pisałem z prowadzącym na fb i podesłałem mu kilka profesjonalnie zmontowanych filmów pokazujących o co chodzi w nowoczesnym wędkarstwie. Nie twierdzę oczywiście że to moja zasługa :), ale jak dostanie się ileś tam takich porad to w końcu można wyciągnąć wnioski jakie są oczekiwanie wobec takiego programu.

I to mi się podoba. Praca konstruktywna. Dzięki wujek :)



#148 OFFLINE   czerwcowy0520

czerwcowy0520

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 10:02

Kol. Wujek ma sporo racji. Program się poprawił i to znacznie. Mimo to nadal moim ulubionym jest ,,z wędką nad wodę" zwłaszcza odcinki z p. Matuszewskim, p. Matusiakiem i p. Florczakiem. Programy z serii WMH też wg mnie dają radę, ale nie przepadam za zbyt wybałuszonym lokowaniem produktu. W jednym odcinku o sandaczach jarają się sprzętem Mikado a w kolejnym już St. Croix. W pierwszym najlepsze na świecie są Fishuntery, a w drugim już Mannsy. Ja wiem że to reklama, sponsoring itd. ale to jest tak nachalne, że aż żenujące i prowadzący też mi jakoś średnio podchodzą...teksty niby śmieszne, a tak naprawdę nieco żałosne. Co innego w ,,z wędką nad wodą". Tam jak się słucha co mówią prowadzący to aż się chce do nich dołączyć i wspólnie połowić:) bardzo spodobał mi się któryś odcinek w którym prowadzący wraz z p. Matuszewskim komentowali jakieś zawody. Wyszło wg mnie mega super. 

Ostatnio znalazłem fajnego bloga wędkarskiego: wedkarska-tuba.pl. Sporo fajnych rybek i spoko prowadzący, także polecam zajrzeć



#149 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 03 listopad 2013 - 10:32

 

Kolega ministrant się wyrabia ;)  Program zresztą też.



#150 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 03 listopad 2013 - 13:48

Wersus No 1- zaje...... :lol:  :lol:  :lol:



#151 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 13:56

A Wy nie zgadniecie skąd ten Wersus jest. hahhahaha Z mojej stodoły nabytej niedawno. Porządki były i tak stwierdziłem że lepiej pasuje do pychówki niż kasterka i poszło w darze :-) Antyk . Ze 20 lat ma :-) Jeszcze jedna chyba jest :-)


  • popper lubi to

#152 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5791 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 05 listopad 2013 - 15:23

Ministrant może się wyrabia, ale jak w programie jest Marek to w sumie nie musi. I tak słucha się jednej osoby :)


  • tofik lubi to

#153 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5791 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 05 listopad 2013 - 15:24

I to mi się podoba. Praca konstruktywna. Dzięki wujek :)

:)



#154 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 listopad 2013 - 22:43

Z,, Wędką nad wodę" jest ok. a odcinek z M.Sz. o sumach to już totalny wypas,myślałem że takie brania to tylko na Ebro albo w Erze /dziś T-Mobile/ ;)



#155 OFFLINE   dexter4127

dexter4127

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaDęblin
  • Imię:Mateusz

Napisano 10 listopad 2013 - 19:21

Tak a propos TVN, dzisiaj w programie ugotowani jeden gość przyrządzał rybki. Z tego co widziałem na blacie leżały 3 szczupaki i sandacz, które podobno sam złowił. Nawet opłaconą kartą i wędeczką się chwalił...



#156 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 10 listopad 2013 - 21:28

Haha jakie "gwiazdy" taki program,to tak odnośnie tych Ugotowanych :lol:



#157 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 12 listopad 2013 - 00:07

Nawet opłaconą kartą i wędeczką się chwalił...

A wędka była klasyczna czy elektryczna? ;)



#158 OFFLINE   puszek7

puszek7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 662 postów
  • LokalizacjaWM OST M
  • Imię:Przemek

Napisano 12 listopad 2013 - 20:41

wędka klasyczna- z dużymi okami i minium 12 h zamoczona w wodzie :P



#159 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 12 listopad 2013 - 21:37

Z nawiniętą linką wolframową na kołowrotek, coby ciupak nie przegryzł ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych