Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Strażnicy Rzek WWF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4577 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 23 grudzień 2023 - 13:35

Dostrzegam. Ty zdaje się nie dopuszczasz do opcji, że ktokolwiek może mieć własne zdanie. Inne od tego jakie implementujesz składając całość do kupki. Powyższa wypowiedź cokolwiek tę układankę zaburza.
  • Fatso, Biesan i coma lubią to

#42 OFFLINE   ZbylR

ZbylR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Zbyszek

Napisano 23 grudzień 2023 - 17:34

Nie wiem, czy wiecie, ale unia ostatnio chce dla nas tyle dobrego zrobić... Powietrze oczyścić, dietę poprawić, ubrania wydzielić, przepisy drogowe zmodernizować, a nawet tak urządzić nam życie, żebyśmy nie musieli chodzić dalej, niż 15 minut od miejsca swojej egzystencji.
Tylko mało kto widzi, jak bardzo zacieśnia się pętla zniewolenia na naszych szyjach. Oczywiście to wszystko dla naszego dobra i szczęścia. O innych kwestiach nie wspomnę, ale co nieco wiedzy zdobyłem. Dodam tylko, że na Onecie był taki artykuł z 2009 roku, który w momencie plandemii cudownie zniknął. Ale krąży po necie. Ja sobie jakiś czas temu zrzut zrobiłem.


Onet lubi cytować Sputnika.
  • jakub75 lubi to

#43 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1839 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 24 grudzień 2023 - 00:11

Onet lubi cytować Sputnika.

"niemieckie" medium cytujace putinowskie przekazy....

Grubo pojechane....


  • szczupak1 lubi to

#44 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1100 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 24 grudzień 2023 - 09:13

"niemieckie" medium cytujace putinowskie przekazy....

Grubo pojechane....

Nie wiem czy akurat pochodzące od Sputnika, ale Onet robi to bardzo często. Cytaty najczęściej podlane własnym komentarzem, chociaż w większości przypadków wydaje się to całkowicie zbędne. Wypowiedzi ruskich polityków, politologów, specjalistów od wojskowości itp. Co złego w cytowaniu tych idiotyzmów? A skąd Polacy mieliby się dowiedzieć, że np. mamy zamiar dokonać zajęcia połowy Ukrainy, Białoruś, czy część Litwy. :)  

Zdrowych, spokojnych Świąt Marianie.



#45 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 01 styczeń 2024 - 09:47

Jeśli ktoś tu próbuje imputować komukolwiek poglądy na putinowskie bądź niemieckie, przy okazji chcąc zabłysnąć, bo uważa, że wie więcej, to już jest w błędzie. :)

Wiem, że taka moda wykreowana przez media- Putin zły, reszta dobra. A to nie ma nic do rzeczy.

Świat jest trochę inaczej skonstruowany, o czym wkrótce się wszyscy przekonamy, a większość w swojej niewiedzy, sama do tego doprowadzi.

I ta straż WWF będzie mieć sporo roboty nad wodami. Zapewne po przyklaśnięciu sporej części osób, które uważają, że to dobre jest. :)