Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Słoneczna alternatywa - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 czerwiec 2007 - 09:01

Juz prawie zapomnialem jak ta ryba wyglada... :(
Mnie udalo sie zlowic kilka na dosc solidny sprzet okoniowy...namierzylem kiedys na Rajgrodzkim taka plytka gorke, gdzie zerowaly okonie (na powierzchni)...co jakis czas cmokal okon gigant (tak nam sie wydawalo).
Po skoncentrowaniu rzutow na tych cmokaczach na haku zaczely zawisac wzdregi (0,5 i wiecej)..byly duzo wieksze od okoni...
Piekne czasy...dzis tam cichutko, pusciutko... :angry:

Fajny artykol, choc mnie wpedzil w zadume nad losem naszych wod...

Gumo
p.s. No i ciezko mi sie czytalo niektore wzmianki o sprzecie (wklejanka, boczny trok) <_<

#22 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 22 czerwiec 2007 - 09:26

[quote title=jerzy napisał(a) dnia Thu, 21 June 2007 11:36]...miała jednocześnie na tyle mocny dolnik by mogła zatrzymać uciekającą z impetem wzdręge w las trzcin lub inną roślinność...
:lol:

Naprawdę niekiedy wzdrega po braniu tak gwaltownie ucieka że ciężko ja utrzymac by niezaszyla się w trzcinach.Wielokrotnie używjąc delikatnego sprzętu poprostu większa wzdręga robila co chciala a ja niemialem nadnią kontroli :D

@Jerzy
Ten mocny dolnik to taki skrót myślowy bo wiadomo że w wedziskach UL i w wklejankach bedzie wystarczająca moc by polawiać takie ryby jak wzdręgi.Bardziej by chyba pasowalo sztywny niepoddający sie dolnik :D







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych