Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klenie 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
990 odpowiedzi w tym temacie

#661 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:34

@Tofik, tak czytalem to kilka razy i juz sam nie wiedzialem czy to byla aluzja czy nie, odniosles sie do wypowiedzi Marka o filmiku nagle wisnie :) ale przyznam , ze wstawanie o 4,30 rano brodzenie w dosc zimnej wodzie a pozniej powtorka wieczorem do 23 i tak codziennie daje mi sie we znaki i glowa nie funkcjonuje jak nalezy :) Pzdr



#662 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:40

Owszem jest to bardzo dobra kamerka i bardzo dobrze sie sprawdza w każdych warunkach ale ... która żona szarpnie się na taki drobny upominek pod choinkę??? Dlatego ja pod choinką nalazłem (oczywiście sam to tam uprzednio zostawiłem) tańszy odpowiednik który również daje radę a budżet zbytnio na tym nie ucierpiał  ^_^

O ktorej mowisz??



#663 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 13 sierpień 2013 - 11:55

Mam na myśli GO CLEVER, za cenę nieco ponad 200 zł. masz całkiem niezły efekt. Nagrywasz również pod wodą itp. Jedyny minus to nie wymienne baterie a co za tym idzie masz tylko godzinę nagrywania  :(  Ja używam jej tylko do ujęć podwodnych więc mi w zupełności wystarcza  ;)



#664 OFFLINE   erixon

erixon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 13:47

Wczorajszy nie mierzony na własnego  woblerka boleniowego 7cm przy powolnym zwijaniu. (C&R)

 

 

Załączone pliki



#665 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 13 sierpień 2013 - 23:07

Dzisiaj przed treningiem pomyślałem że wyskoczę na 2h na rybki. Była 16:30 gdy zacząłem łowić. Pogoda przed burzą, przelotne opady. Zacząłem łowić nowymi woblerami kolegi @bielika które miałem za cel przetestować. Trafiło mi się parę klenie 2 okonie i 1 pstrąg ale wszystko nie przekraczające 20 cm. Gdy zaszedłem na głębszą wodę dostrzegłem większego klenia i próbowałem mu podać woblera pod sam nos. Kleń zareagował na przynętę ale tylko ją odprowadził pod brzeg. Łowienie woblerami powierzchniowymi schodzącymi do 40 cm nic niestety nie dało, miałem się już podać ale zobaczyłem koło brzegu brzanę więc pomyślałem że założę coś schodzącego niżej. A że moje pudełko z woblerami nie jest za bogate założyłem championa A.Lipińskiego i już w 6 rzucie ciągnięcia przynęty 2,5m od brzegu nagle walniecie zacinam i czuje to o czym w tym roku marzyłem. Coś większego i nawet robi kilkunasto metrowe odjazdy, przez chwile myślę  czy mam brzane (moje marzenie złapać brzane na spinning) ale nie pokazuje się na powierzchni piękny kleni pierwszy w tym sezonie po około 17 wyjazdach na ryby. Pewne podebranie i banan na twarzy i wielka radość w końcu się udało!!!
Jeśli kleń się zapiął za pierwszą kotwicę dolną to znaczy że uderzył od dołu? Dzięki grunwald za parę rad.
A o to mój klenik 45 cm :)

Załączony plik  20130813_180918.jpg   110,6 KB   273 Ilość pobrań

Załączony plik  20130813_181155.jpg   53,25 KB   301 Ilość pobrań

Załączony plik  20130813_181335.jpg   60,23 KB   203 Ilość pobrań


  • Winko lubi to

#666 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 13 sierpień 2013 - 23:15

@Adri@an, dobra robota:)

"pokazuje się na powierzchni piękny kleni pierwszy w tym sezonie po około 17 wyjazdach na ryby" --> kwintesencja wędkarstwa, wychodziłeś go :)

 

a Brzanowe marzenie też się w końcu spełni, najważniejsze to być nad wodą :P



#667 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 14 sierpień 2013 - 00:03

Adri@an, dobra robota, klen to ryba dla cierpliwych, jak widzisz cierpliwosc poplaca.Nauczysz sie ich lowic z premedytacja, to beda jeszcze wieksze perelki.Gratuluje.



#668 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 14 sierpień 2013 - 11:19

Wielkie dzięki chłopaki jutro od rana powtórka tylko uderzam na inną rzekę trochę większą oby też była szczęśliwa :)



#669 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 15 sierpień 2013 - 05:35

Co prawda mamy już połowę sierpnia ale jakoś dopiero teraz znalazłem chwilę wolnego czasu aby w końcu nieco zacząć składać w całość materiały filmowe które udało mi się nakręcić w lipcu  B) 
 
 
Już niebawem mam nadzieje że będzie gotowa całość podsumowania lipca  ^_^


#670 ONLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2192 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 sierpień 2013 - 08:07

SpiNNing


  • Winko lubi to

#671 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 15 sierpień 2013 - 08:32

SpiNNing

 

Wielkie dzięki  :)



#672 ONLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2192 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 sierpień 2013 - 09:05

Proszę :)



#673 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 15 sierpień 2013 - 11:48

@krzychun tak zablysles (zablysnales) ze az mnie porazilo, dlaczego kolege nie "pouczyles" na priv tylko na forum publicznym?

Bawisz sie w krytyka na tym forum (nie chodzi mi tylko o ten watek) ale po co?



#674 ONLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2192 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:04

No nie pomyślałem o pw, rzeczywiście. Nie miałem też zamiaru wykpić. Zauważyłem literówkę, filmik fajny , więc zwróciłem uwagę.

A co do ustosunkowania się do ogólnego sensu Twojego postu: to się chyba nazywa, że jestem "hejterem" : ) Usatysfakcjonowany?

 

Prawdopodobnie piszesz do mnie, bo odniosłem się do Twoich zdjęć z kleniami. Czasem może lepiej się zastanowić (czego ja nie zrobiłem przy słowie "spinning") i nie pchać tu wszystkich zdjęć, bo są nie warte pokazywania. Rozważ.

eot.


Użytkownik krzychun edytował ten post 16 sierpień 2013 - 11:11


#675 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:34

zapowiada sie fajny filmik - proszę daj w nim nieco instruktażu dal adeptów kleniowego spinningu



#676 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:36

Panowie! Nie ma się co ścipać po szczypach ^_^  jak mam być szczery to przyznam że do dziś myślałem że zawsze piszę poprawnie  :D  Człowiek się uczy na błędach i nie mam najmniejszego problemu. Forum czy też na PRIVa dla mnie nie ma żadnego znaczenia  B)

 

Niestety ale jest już za późno na jakie kolwiek zmiany - nie jestem juz w stanie dograć dodatkowych materiałów kol analityk. Jak całość będzie juz gotowa to dopiero wtedy wyjaśnię tę kwestię :(

 

Ps:

Jak chodzi o co nieco instruktażu to wcześniej w zimie, kręciłem coś w tym stylu ale nie jest powiedziane że kiedyś nie zrobię typowo instruktażowego filmu dla początkujących  ;)

 


Użytkownik Winko edytował ten post 15 sierpień 2013 - 13:34

  • miras1983, bryka i Greku35 lubią to

#677 OFFLINE   marekn

marekn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 16:56

Tomek zapowiada się ciekawie, a jeśli chodzi o komentarz "czujnego" kolegi, to nie ma co zwracać uwagi (nawiasem mówiąc, nie należy się też czepiać, jeżeli nie ma się pewności, co do swoich racji, bo można się skompromitować :lol: : http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2522887).


Użytkownik marekn edytował ten post 15 sierpień 2013 - 17:13


#678 OFFLINE   fifek

fifek

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 895 postów
  • Lokalizacja800 m. od Szreniawy
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:F.

Napisano 15 sierpień 2013 - 19:22

Dzisiejszy 44 cm na wobka od  kolegi sdd. Podkrakowska Wisła,

Załączone pliki


  • Winko lubi to

#679 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 15 sierpień 2013 - 19:37

Tomek zapowiada się ciekawie, a jeśli chodzi o komentarz "czujnego" kolegi, to nie ma co zwracać uwagi (nawiasem mówiąc, nie należy się też czepiać, jeżeli nie ma się pewności, co do swoich racji, bo można się skompromitować :lol: : http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2522887).

 

Eeeee taaam! Marku, zwał jak zwał! Każdy i tak wie o co chodzi  :D  Ja nie taki a Ty dobrze wiesz że ja za kleniem tylko na smużaki  ^_^

 

Ps:

Każda kluska z czwórką z przodu zasługuje na szacunek - GRATY  MARCINie ;)


Użytkownik Winko edytował ten post 15 sierpień 2013 - 19:45


#680 ONLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2192 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:17

Tomek zapowiada się ciekawie, a jeśli chodzi o komentarz "czujnego" kolegi, to nie ma co zwracać uwagi (nawiasem mówiąc, nie należy się też czepiać, jeżeli nie ma się pewności, co do swoich racji, bo można się skompromitować :lol: : http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2522887).

Weź mnie kolego naprostuj, bo nie wiem gdzie się skompromitowałem.

 

K... dziwne czasy. Matki dzieciom kwity na dyslekcje i inne dysortografie załatwiają, a jak ktoś zwróci w dobrej wierze uwagę, bo materiał to film, a nie wpis na forum, to go od czepialskich. Coś się chyba poodwracało.

W d.. to mam. Piszcie jak chcecie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych