Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Dobrze latające woblery do castingu


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#61 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 24 July 2007 - 08:01

Hasior ale mój shikari ISJ 601 nie jest kijem ładującym sie gleboko. To blank typu spinjig. Nazwa sama mówi za siebie. To kijek idealny do gumek czy mniejszych woblerków. To, że ładuje sie od 2g mimo sporej mocy 10 lbs wynika z perfekcyjnego uzbrojenia, idealnie dobranego do tego akurat blanku. Ponadto co może być istotne, ATC/shikari sa zdecydawanie lepiej opisane niż St croix. Przy calej sympatii do tej ostatniej. Wczoraj miałem okazję lowić oboma kijami uzywajac tych samych przynęt i stopien naladowania szczytówki był podobny w obu kijach. ja kij o głebszym ugięciu, taki typowy mod/fast wolę do wabików 10-25g bo wówczas przy dużym naładowaniu kija można je posłać na gigantyczne odleglości, nawt jak kij jest nie długi :D
pozd JW :D


Teraz Jurku ja nic nie rozumiem z tych symboli :lol:

Ale tak serio mówiąc to jak ja szukam wędki 10-12lb to kupuję blank Elite 8lb i śpię spokojnie. Blank Shikari, właściwie zbudowaną na nim wędkę, miałem w ręku raz w życiu więc nie będe się wypowiadał na temat ich wartości użytkowych. Dla mnie technika jest najważniejsza bo ona zrekompensuje na prawde wiele.

Pozdrawiam
Remek