Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowe Lowrance Elite-7 HDI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
971 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   john_1

john_1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • Imię:Janusz

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:10

Witam ,
ja swoja 7hdi otrzymam na poczatku lipca . Zdecydowalem sie na zakup w stanach i czekam na przyjazd kolegi ktory mi ja przywiezie, mam natomiast pytanie czy ktos ma informacje czy moze aktualizacja dostepna na stronie lowrance nie niesie z soba geofencingu? Poniewaz wiem ze dotychczas sprzedawane sa bez ale podobno w hds-ach prawdopodobnie wrzucili zabezpieczenie z ktoras z rzedu aktualizacja ot taki bonus :) gdyby ktorys z kolegow po kiju mial instrukcje po polsku i mogl podrzucic na emaila john_1@wp.pl to bylbym wdzieczny. Mam jeszcze pytanie czy kabel zasilajacy jest standardowo zawartoscia pudelka z echosada lub przetwornikiem bo mnie to nurtuje :) ?

#82 OFFLINE   AndrzejT

AndrzejT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaTam gdzie ryby sie wypuszcza

Napisano 15 kwiecień 2013 - 20:54

Aktualizacja 1.8 nie ma geofencingu (sprawdzone) zniknal za to jez Polski.W moim pudelku (tez z US) byl kabel zasilajacy.



#83 OFFLINE   john_1

john_1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • Imię:Janusz

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:05

Aktualizacja 1.8 nie ma geofencingu (sprawdzone) zniknal za to jez Polski.W moim pudelku (tez z US) byl kabel zasilajacy.


Wielkie dzieki za odpowiedz Andrzeju. Nie moge sie juz doczekac zeby poplywac i potestowac ale wiele sezonu nie strace czekajac do lipca bo mamry i swiecajty lodem skute i dlugo jeszcze beda przy tej pogodzie, 1 maja chyba na bojerach w tym roku nie na lajbie :). Andrzej a czy zauwazyles jakies istotne zmiany po instalacji upgrade-u, w sesie czy warto go instalowac?

#84 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15591 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:21

Lód moim zdaniem puści do 1 maja. U mnie pod Warszawą jest taka duża żwirownia. Tak z 10 hektarów z dołkiem 13 m. Zero lodu. Byłem dzisiaj.  



#85 OFFLINE   AndrzejT

AndrzejT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaTam gdzie ryby sie wypuszcza

Napisano 15 kwiecień 2013 - 21:38

Warto .W pierwszej wersji softu byl jakis blad (cos z GPS-em) wiec jakbys chcial robic wlasne mapy to moze byc maly  problem.W wersji 1.8 doszla jeszcze opcja wyboru przetwornika

(to chyba tyle z zauwazalnych zmian)



#86 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 17 kwiecień 2013 - 22:52

Witam kolegów, mam prośbę szczegolnie do "kanadyjczyków". kolega wraca za miesiąc i chce przywieżć tą sondę do kraju, co ma szukać - które oznaczenie lub soft - jak to sprawdzić żeby, kupić model z którego będziemy mogli się po polsku tutaj cieszyć? Jeszcze pytanie gdzie najlepiej w kanadzie ją kupić. pozdrawiam i dziękuję z góry :rolleyes:



#87 OFFLINE   redrik

redrik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • Lokalizacjakanada
  • Imię:Rafał

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:10

Witam kolegów, mam prośbę szczegolnie do "kanadyjczyków". kolega wraca za miesiąc i chce przywieżć tą sondę do kraju, co ma szukać - które oznaczenie lub soft - jak to sprawdzić żeby, kupić model z którego będziemy mogli się po polsku tutaj cieszyć? Jeszcze pytanie gdzie najlepiej w kanadzie ją kupić. pozdrawiam i dziękuję z góry :rolleyes:


Mówisz i masz .
http://www.thefishin...roduct&se=27401
W cabelas.ca też są
Pozdrawiam

Użytkownik redrik edytował ten post 18 kwiecień 2013 - 00:14


#88 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 kwiecień 2013 - 05:59

Mówisz i masz .
http://www.thefishin...roduct&se=27401
W cabelas.ca też są
Pozdrawiam

Podany przez Ciebie link prowadzi do wersji Broadband czyli bez Downscanu. Myślę że jak ktoś decyduje się na ten model to po to żeby również dsi było. Na thehulltruth gościu klnie bo ktoś mu sprzedał wersję broadband i nie był tego świadomy a bardzo zależało mu na DSI, teraz musi dokupić dodatkowo przetwornik. 



#89 OFFLINE   john_1

john_1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • Imię:Janusz

Napisano 18 kwiecień 2013 - 07:14

Witam,

Ponizej podaje link do sklepu w usa w ktorym osobiscie kupowalem, nie wiem jak bedzie wygladala przesylka do canady ale mysle ze temat do ogarniecia. Ceny nizszej nie znalazlem 619,99 $. Trzeba by tylko sprawdzic kwestie przesylki co canady i czy nie bedzie jakichs podatkow.

http://www.boatersla...-7-combo-1.html


Pozdrawiam
Janusz




Witam kolegów, mam prośbę szczegolnie do "kanadyjczyków". kolega wraca za miesiąc i chce przywieżć tą sondę do kraju, co ma szukać - które oznaczenie lub soft - jak to sprawdzić żeby, kupić model z którego będziemy mogli się po polsku tutaj cieszyć? Jeszcze pytanie gdzie najlepiej w kanadzie ją kupić. pozdrawiam i dziękuję z góry :rolleyes:



#90 OFFLINE   redrik

redrik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów
  • Lokalizacjakanada
  • Imię:Rafał

Napisano 18 kwiecień 2013 - 11:22

Podany przez Ciebie link prowadzi do wersji Broadband czyli bez Downscanu. Myślę że jak ktoś decyduje się na ten model to po to żeby również dsi było. Na thehulltruth gościu klnie bo ktoś mu sprzedał wersję broadband i nie był tego świadomy a bardzo zależało mu na DSI, teraz musi dokupić dodatkowo przetwornik. 


Link który podałem to też normalny sklep i na stanie za 699$ maja wersje s DSI.
W Cabelas maja także ale troszeczkę drożej.

#91 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:05

Dzięki chłopaki, a jak z tymi blokadami coś kolega musi sprawdzać w tej kanadzie, jakieś sybole ? czy inne.? pozdrawiam



#92 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 19 kwiecień 2013 - 18:12

Można na niej logi nagrywać do DrD?

#93 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:07

Można na niej logi nagrywać do DrD?

jak najbardziej



#94 OFFLINE   nrt80

nrt80

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 13:50

http://tech.groups.y...th/message/3728

#95 ONLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 21 kwiecień 2013 - 16:42

Pierwsze testy na sucho, czekam na wyjazd majowy i pierwsze rybki przy pomocy elity.

Załączone pliki

  • Załączony plik  sonar.jpg   218,89 KB   166 Ilość pobrań


#96 OFFLINE   janih

janih

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 469 postów
  • Lokalizacjanad wodą

Napisano 22 kwiecień 2013 - 11:40

a czy nie uwazacie ze Elite 7 ma za waski stożek na płytsze wody(2-3M)?



#97 OFFLINE   termin

termin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 22 kwiecień 2013 - 13:22

elite w tradycyjnym sonarze obsluguje czestotliwosci 83/200 czyli 60 i 20 stopni. Na plytkiej wodzie szukanie ryb i tak mija sie z celem. Wazny jest natomiast kazdy maly uskok dna ktory waski stozek dokladniej pokaze



#98 OFFLINE   miklas_64

miklas_64

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 02 maj 2013 - 17:03

Pierwsze testy na sucho, czekam na wyjazd majowy i pierwsze rybki przy pomocy elity.

 

Witam, moja Elitkę wczoraj przetestowałem, wszystko pięknie pokazuję i nawet 5 zębatych padło, ale nic wielkiego, chciałbym poinformować, że bardzo mało prądu wczoraj pożarła, po 10-cio godzinnym wędkowaniu, włączona była cały czas, na czuwaniu nie była, spadło tylko 1,2V przy aku 12Ah, czyli spokojnie na 2 dni wędkowania mi wystarczy, a przy oszczędzaniu energii powinno wystarczyć na 3 dni, pozdrawiam miklas_64



#99 OFFLINE   john_1

john_1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • Imię:Janusz

Napisano 12 maj 2013 - 13:28

Witam wszystkich,

 

    Sezon rozpoczęty a jak wasze wrażenia z funkcjonalności i jakości elite 7 ? Czy ktoś miał może z nią jakieś problemy czy też same superlatywy :) ?

 

Pozdrawiam

Janusz



#100 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 maj 2013 - 15:38

Witam wszystkich,

 

    Sezon rozpoczęty a jak wasze wrażenia z funkcjonalności i jakości elite 7 ? Czy ktoś miał może z nią jakieś problemy czy też same superlatywy :) ?

 

Pozdrawiam

Janusz

Witam,

 

Mi dzisiaj się wyłączyła raz. Tak sama z siebie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych