Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lososiowate Michigenu - nowe odkrycie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1327 odpowiedzi w tym temacie

#681 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 kwiecień 2010 - 17:03

Wszystkie rzeki ktore splywaja do Lake Michigen to caloroczne skarbce z rybami . Porty przy ujsciach te skarbce uzupelniaja . Sa takie pory ze w portach idzie polowic a sa takie ze w rzekach . W portach najlepiej nam robily modele suspending z grzechotka ...Sting 9 Salmo i Pointer 110 Lucky Craft ...oczywiscie mozna testowac i szukac swoje faworyty :mellow: . Port w Milwaukee slynie z zimowych brownow wyciaganych z pod lodu . Ben Kueng tam wozi swoich klientow . Milego wiec korzystania z tego skarbca :mellow: . Baloo napisal ze mamy duzo szczescia ...to prawda B)

#682 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 18:49

zgadza sie, mamy sporo szczescia, dzieki za sugestie wobkow,
Mamy w Milwaukee kilka portow ktore, ciesza sie powodzeniem w wedkarstwie podlodowym. Ben Kueng i wielu innych przewodnikow zabiera tam swoich klientow pod lod jaki na lodz.
Niestety tej zimy nie dane mi bylo ice fishingowac ale jesli wszystko u mnie wroci do normy w tym roku sprobuje.
Mielismy dzis jechac na Rucianke, niestety plany nie zawsze dochodza do skutku :( , ale moze jeszcze jakis porcik na szybkiego odwiedzimy
pozdrawiam

#683 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:01

Po tych burzach i ulewach ktore przeszly nad jeziorem i stanami przyleglymi wiele rzeczy sie zmienilo w wodzie i przyrodzie ...ja sadze ze na korzysc . Zeby zlowic ...trzeba lowic ...mowi Jacura ....wiec powodzenia :mellow: B)

#684 OFFLINE   Archie

Archie

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 07 kwiecień 2010 - 04:05

Mamy szczescie, ze mamy takie ryby. Ale Papur, ty mieszkasz w samym sercu lososiowej krainy. Jak dla mnie Milwaukee river to do tej pory najciekawsza i najpiekniejsza rzeka lososiowa jaka poznalem w Wisconsin. Oprocz miejskich piglakow ma tez wiele dzikich i lesnych miejscowek takze masz co odkrywac. Jak na razie tez ja dopiero odkrywam i bylem na niej tylko kilka razy ale jeszcze nie zdazylo mi sie zeby nie mial czegos na kiju. Jurku jesli zas chodzi o palenie to jak bede wiecej takich rybek lowil to nie ma obawy, jak mi bedzie wiecej takich spadalo to i palenie mi nie pomoze na zszargane nerwy.

#685 OFFLINE   Dr. Steel hammer

Dr. Steel hammer

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 07 kwiecień 2010 - 04:21



#686 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 05:05

Witaj Papur na forum! :D
PS. Zazdroszcze miejsca zamieszkania.

#687 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 05:28

dzieki Darecki
z Ilinois nie jest tak daleko, ja do Was jezdze po chleb i kielbache, Wy do mnie na ryby haha :lol:
pozdro

#688 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:30

pewnie masz racje Archie, duzo roboty przedemna

#689 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 08 kwiecień 2010 - 17:31

Hey Papur :mellow: jak tam po ulewach wrazenia ?...

#690 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 17:51

czas nie sprzyja, nigdzie nie bylem, ale od lake-linkerow wiem ze bida, w rzekach plynie kawa z mlekiem, kolega byl na mckinley, woda bardzo metna, duzy wiatr-nawet nie wyplynal.
moze niedziela nad woda
pozdro

#691 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 08 kwiecień 2010 - 17:59

dzieki za pogodynke i badzmy dobrej mysli :mellow:

#692 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 22:55

nie ma sprawy kiedy tylko potrzebujesz
jutro moze bede w chicago (skonczyl sie chleb i kielbacha ), macie jakis polski sklep wedkarski?w ogole chcialem zapytac gdzie mozna kupic GROMA DEMONA ODCZEPIACZA w USA bo pewnie mozna, a jeszcze nie szukalem.
:lol:

#693 OFFLINE   Archie

Archie

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 08 kwiecień 2010 - 23:48

Jest jeden polski sklep wedkarski, Jedrex. Adres to 822 E.Higgins rd, Elk Groove Village. Mozna tam kupic polskie przynety i duzo europejskiego sprzetu ktorego nie ma w Bass Pro lub Cabelasie

#694 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 kwiecień 2010 - 00:02

Skoro jest tam polski sklep wędkarski, to może w zamian uda się do kraju przywieźć jakąś łososiową rzekę??? :mellow: Może być nieduża... ;)

Czytam Wasze relacje, Szanowni Koledzy, oglądam zdjęcia i rozdziawiam paszczę :o Piękna sprawa, miło że się tym dzielicie :D

Pozdrawiam
Grzesiek

#695 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 00:18

dzieki Archie, zajade jak zdaze.
Maynard nie ma sprawy, jutro wysle kawalek Milwaukee river przez DOMA SHIPPING, w kontenerze, za 4 tygodnie u Ciebie :lol:
my to my ale amerykany dziela sie zdjeciami wedzonych ryb na forach wedkarskich, slabo mi...
pozdro

#696 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 09 kwiecień 2010 - 05:22

Zapytam jak sie ma sprawa z tymi odczepiaczami Kuby z Expodexu ...od niego dostalim ... :mellow:
Zapytam rowniez czy sa u Jedrusia w Jedrexie...Jedrex jest w Elk Growe Wilage 822 E.Higgins Rd. strona internetowa www.naryby.org

#697 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 kwiecień 2010 - 07:32

Cześć Panowie,
Wskoczyłem ponownie po krótkiej mojej przerwie, głównie związanej ze Śwętami i .... niesamowite Wasze opowiadania przyprawiają mnie o ból głowy. Czas chyba na zmianę hobby bo jak patrzę na Wasze ryby to ... tutaj (PL) nie ma warunków (w porównaniu do Waszych) do połowu takiej ilości i takich ryb. Super sprawa, no i serdecznie (jeśli tak można :D ) zazdroszczę Wam. Przy okazji widzę, że ekipa po drugiej stronie Oceanu się umacnia o kolejnych forumowiczów co mnie bardzo cieszy i ... przybliża do realizacji projektu - Zlot jerkbait.pl w US :D

Oczywiście jeśli chodzi o relacje i wieści od Was czekam na kolejne :D

Pozdrawiam
Remek

#698 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 15:01

Woda w Root opada( na Milwaukee jeszcze nie), bede w sobote wczesnie rano ponizej ikrowni. Towarzystwo mile widziane :D

#699 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 09 kwiecień 2010 - 18:39

W Jedrexie tych odczepiaczy nie ma ....a Kuba z Expodexu mi sie jeszcze nie odezwal :D

#700 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 19:51

wielkie dzieki jerry
chlopaki z Art-rodu beda wysylac mi kolejnego patyka, wiec wloza odczepiacz do paczki,
probowal ktos odczepiacze ktore sprzedaje basspro, sa cos warte, na prawde DEMON jest tak swietny?
przejezdzalem dzis kolo Milwaukee river w okolicach Capitol dr, woda jeszcze wysoka i szybka
pozdro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych