Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PENN SLAMMER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 28 kwiecień 2010 - 08:51

jeśli ktoś lubi się lansować ze swoim sprzętem,to ta maszyna na pewno nie spełni jego oczekiwań. jak to nie spełni :D???? Przecież w Polsce ten sprzet kosztuje, w sklepie, ~600zł :D.
Mój trochę poskrzypiał zaraz po smarowaniu (sic!) ale nie wiem jeszcze co spieprzyłem :D wyjdzie w praniu jak zacznę nim łowić (sandacze). Na razie jest po jednym sezonie i jestem cholernie zadowolony - czyt. spełnia moje oczekiwania.

#22 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 05:19

jeśli ktoś lubi się lansować ze swoim sprzętem,to ta maszyna na pewno nie spełni jego oczekiwań. jak to nie spełni :D???? Przecież w Polsce ten sprzet kosztuje, w sklepie, ~600zł :D.

Sęk w tym, że od jakiegoś czasu już nie. Można już kupić slammerka za 330 zł :D

#23 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:03

w sklepie?????????

#24 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:08

w sklepie?????????

Na Allegro. U niejakiego Anastazji 69 ma całą gamę Slammerów i napewno oryginały, mój kolega kupił dwa i są ok.

Pomyśleć, że kiedyś kupowało się ten kołowrotek za sześć stów - ale ktoś nieźle przycinał :huh: :wacko: :huh: :wacko:

#25 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 11:18

w sklepie?????????




2 tygodnie temu kupiłem w sklepie za 330pln model 360 , (paragon, gwarancja, itp)

#26 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 30 kwiecień 2010 - 14:08

Koledzy :D)))))))
odnosząc się do informacji o lansowaniu sie napisałem, że jak komuś to potrzebne i chce i musi i lubi to się może lansować bo ten kołowrotek w sklepie kosztuje ~600zł :D))))
http://zbik.fishing.pl/wedkarstwo/kolowrotki/kolowrotki-spin ningowe/penn-slammer
Ja mam świadomośc, że z Allegro, sprowadzane z zagranicy etc to te młynki są w bardziej ludzkich cenach :D) :D. Jednak jak ktoś nie potrafi szukać, nie chce mu się, albo po prosu lubi przepłacać to może w SKLEPIE kupić slammerka właśnie za kwotę o jakiej pisałem powyżej. :D
Oczywiście wsystko co napisałem nalezy potraktować w kategoriach żartu :D
Skoro już jesteśmy przy tym kołowrotku to się podpytam o szpulę do 360tki :D ... bo jakoś, jej w ludzkiej cenie znaleźć nie mogę :D.. pomożecie?
Przyznam też, że jak już pozajeżdżam pozostałe kołowrotki to (o ile dalej będą dostepne na rynku slammery) to dokupię sobie ich więcej :D.
ad ArturZ a co to za sklep? Internetowy czy nie?
ad Tarłoś
Pomyśleć, że kiedyś kupowało się ten kołowrotek za sześć stów - ale ktoś nieźle przycinał popatrz na cenę benzyny, tu dopiero przycinają :D... albo lepiej nie patrz bo Cię tak samo serce rozboli jak mnie :D
P.S jak sobie tak o cenach gadamy to mi się jeszcze marzą St. Croix'y, Lamiglasy i inne w cenach Team Dragonów :D
Połamania.

#27 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 14:30

P.S jak sobie tak o cenach gadamy to mi się jeszcze marzą St. Croix'y, Lamiglasy i inne w cenach Team Dragonów :D
Połamania.

Jak byś się pobawił w rodbuilding samodzielnie, to byś dał radę, z niektóeymi modelami blanków, zejść do tej ceny B) (zakupy za oceanem). No chyba, że zaraz grecki kryzys dokopie Europie i złotówka znowu się osłabi na jakiś czas.
Sorki za OT :unsure:

#28 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 15:50

.

#29 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 15:58

A jeszcze 3 miesiące temu liczyłem na dolara w granicach 2.60 w przciągu 4-5 miesięcy. Trudno. Ja na jakiś czas mam zakupy zrobione. Podejrzewam, że i tak nie przerobię tego w rok :D .

#30 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 19:37

.

#31 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 maj 2010 - 23:58

Artur Z. podasz namiar na tą 360-tkę za 330,00 ???

#32 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 23 maj 2010 - 09:32

Witam Panowie mozecie mi cos powiedziec?
ROzgladam sie bardzo powoli za czyms mocnym i pomyslalem o slammerku. problem taki iz w irlandii sprzeaja wielkoscie od 460 wzwyz (a to ma byc spinning) i tutaj ciekawostka 460 na szpuli (sprawdzilem sam) ma napisane 0,3 220m tymczasem na allegro taka pojemnosc szpuli jest opisana dla 360? co jest grane?
Szukam czegos z pojemnoscie 0,3 140-180m (220m to juz przegiecie i tak jakbym urwal 100 to bym przewijal calosc - podkladow nei uzywam.)
Pytanie drugie - jest sens szukac modelu USA czy CHINA daje rade identycznie?

#33 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 23 maj 2010 - 10:23

Modelu made in USA nieużywanego raczej chyba nie trafisz. Moim zdaniem modele z azji i USA są identycznie wykonane: numery części na schematach są identyczne. Wątpię, aby materiał z którego wykonane są kołowrotki czymkolwiek się różnił. A złożenie kilkudziesięciu części do kupy raczej nie jest na tyle problematyczne, aby nie można tego było robić w Chinach. Tak swoją drogą modele USA i z Chin mogą mieć części produkowane w tej samej chińskiej fabryce - jeśli chodzi o napis made in ... to liczy się miejsce ostatecznego montażu (patrz samochody).

#34 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 07:27

Witajcie
Panowie mam pytanie dotyczące kupna zapasowej szpuli do slammera
z tego co widzę to taka szpula

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/73/33/41/1173334132

nie nadaje się do bezpośredniego założenia gdyż ze szpuli oryginalnej trzeba przełożyć elementy zaznaczone na niebiesko

http://images50.fotosik.pl/344/153b8b87c5de5547med.jpg

Wydaje mi się to dość niewygodne gdyby podczas wędkowania przyszło zmienić szpulkę

Pytam się gdyż chce uniknąć wszelkich nieporozumień podczas kupna. :mellow:





#35 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 wrzesień 2010 - 08:53

Nie kupuj niekompletnych szpul.

Kup taka, ktora mozesz zalozyc od razu i uzytkowac




#36 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 08:58

Nie kupuj niekompletnych szpul.

Kup taka, ktora mozesz zalozyc od razu i uzytkowac




Tak oczywiście tylko gdzie takę coś można dostać <_<

Zdjęcie szpuli zapożyczone z allegro od dość popularnego na j.pl sprzedawcy anastazja69(może ktoś niego kupował taka szpulkę )
mi właśnie rozchodzi się o kupienie kompletnej żeby nie było żadnej dłubaniny na rybach :mellow:

#37 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 wrzesień 2010 - 08:59

Sprobuj tedy

http://cgi.ebay.com/Penn-slammer-360-new-box-spare-spool-onl y-/110453281490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19b78752d 2#ht_1906wt_1133




#38 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:04

Sprobuj tedy

http://cgi.ebay.com/Penn-slammer-360-new-box-spare-spool-onl y-/110453281490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19b78752d 2#ht_1906wt_1133





podziękował <_< nie wiem tylko czy będzie mi się kalkulować sprowadzanie jednej szpulki z USA :mellow: pochodzę dzisiaj po szczecińskich wędkarskich może trafie na kompletne szpulki bo wiem ze jakieś są dostępne za ~150 zł

#39 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:06

nie zebym mial w tym interes. bo nie mam

ale jak kojarze ten sklep to cos tam poza szpulka maja w ofercie

powodzenia ze slammerem

#40 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:16

Zagranica zawsze maja fajniejsze i tańsze rzeczy :mellow:
za szpulka porozglądam się w Niemczech bo tam właśnie kupiłem slammera, który wyniósł mnie bagatela 70E (~280zł) z przesyłka B)
A slammera mam zamiar sparować (w ramach choinkowego prezentu :lol: ) z kijkiem Overseas SW Spin 3 żeby był ładny komplecik i ciężka armata na rzekę